Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:(

Kad atnācu pie T_Y viņiem alianses vēsturē neviena pretinieka uzbrukuma uz T_Y ;)

Domāju, ka palikšu, jo LV nekā nesanāca

Respektiivi aizgaaji pie tiem , kur tevi neaiztiks, isteniiba jau izveele nav slikta tikai taada mikkspeedinjiska :) Es labaak mochiijos aktru dienu nevis seezhu savaa alaa un kachaajos kachaajos kachajos... kachaajos... :blink:

Link to comment
Share on other sites

mby kāds var atsūtīt pāris k uz [1] Riigas Dome (193|21)?

Riigas domee nekas nebija plaants celt :) a tu duraks panjeemi saceeli tur veselu baru pa 12lvl fieldiem, vaidzeeja Alus seetu taisiit kaa capitaalu, kaa tas bija ieplaanots man, jo tad tu vareetu tureet lielaaku armiju tur, a tagad sanaak ka labs cropperis ir neaizsargaats...

Link to comment
Share on other sites

khe khe :)

Hi all,

Message has been intercepted from FFH, showing there intent towards are allies, everyone please remember to build up defences.

---------------------------------------------------------

Hi mates

Finally we can have some fun again ^^

Hellas thinks its funny to fake us.

So We will respond to that, by killing all the Hellas members + family.

I want you all to look around in your area for:

HELLAS

HELLAS-r

HELLAS-e

HELLAS-w

HELLAS-p

HELLASTB

HELLAS-SERBIA

The bigger the player, the better!!

Preferable start with main Hellas

If anyone is in range of their Leaders, please contact me, as we will take them out first.

YEAH!

It has been a little time since we had have some fun in NE,

But this is where you all have been waiting for!

Killing in NE

And please send your reports to REDNECK WOMAN

as she will collect these, and make a nice topic in the forum,

So everyone can see who killed some Hellas!!

Happy Hunting!

Tye and Despondency

Link to comment
Share on other sites

nu i pizdu :D kas būs, būs. vopšem ziņa amado- ņemam to skurkiju, kas tev tuvu? :)

bet īstenībā vajadzētu visiem tā normuļ reizē savus kaimiņus nobombardēt, jo mēs esam daudz lielākā kopskaitā nekā pāris ffh. Ja mēs sagatavotu globālu uzbrukumu viņiem, tad uzvara ir garantēta! vienkārši vajag visām sabiedroto aliansēm izsūtīt MassPm, noskaidrot, kad kurš var straikot un iet uz uzvaru. jo savādāk man jau zaibals skatīties, kā serveri paņem ffh tīkls...

Link to comment
Share on other sites

Velneeni nav vieniigie, kas domaa iet izkauties. Arii citaas aliansees gatavojaas karot un atbalstiit velneenus :) Muuseejaa arii jau ir aizgaajushi MassMessage pa visiem wingiem, ka lielajiem jaataisa offensive un ka jaagatavojas reinforceet. Vienvaardu sakot troops over growth.

Scurkijam tikko atsitaam paarsimt katas. Vinsh ir viens no agresiivaakajiem atackeriem (7K axe + 3K TT). Tie 10K troopi gan shamam palika, bet battlereportus vienkaarshi bauda skatiities kaa mirst visi turpmaakie catu vilnji.

Link to comment
Share on other sites

ti 83, kurā aliansē tu esi?

man vispār ir plāns pārņemt vienu no viņa mazajiem ciemem, reizē sūtot uz pārējiem ciemiem feikus, lai visa def armija nav vienā vietā kā rezultātā viņš paliktu dusmīgs as shit un uzbruktu uz manu main ciemu (kā arī 2iem blakus ciemiem), tomēr tajā brīdī man pēc plāna vajadzētu būt brangai def troopu armijai (protams, to sasūtītu palīgi, jo man ar saviem nepietiks).

vispār tā ir tikai tāda ideja, bet nu ok. būtu jau jauki, ja beigās būtu par vienu "agresīvu attakeri" mazāk :)

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Nu kas ta ir lielaakaas alianses NE veel bez FFH. [D], T_Y, HELLAS. Un cik saprotu, visas 3iis vairaak vai mazaak iesaistiisies vismaz ar reinforcementiem. Taa nedaudz amizanti sanaak - pirmo reizi -AC- saaka karot ar FFH, bet wingi shamos pameta. Tagad visi 3i bijushie wingi dosies karot ar FFH :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...