Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:)

Kādus druidraiderus lol ? :lol:

Būvē burvjus aka Theutates Thunder

+ var panest 2x vairāk kā druīdi (75:35)

+ 2x lielāks uzbrukums kā druīdiem (90:45)

+ par 3 lauciņiem stundā ātrāki kā druīdi (19:16)

+ stalli jāatīsta līdz lvl3 (druīdiem lvl5)

- gandrīz piecas reizes mazāks defense pret kājniekiem (25:115)

- par 15 mazāks defense pret jātniekiem (40:55)

Protams tu vari tos druidraiderus turēt kā pilsētas aizsardzību, bet nu es domāju, lai arī cik daudz viņi tev būtu, vienmēr atnāks kāds ar pietiekami lielu armiju un pacels sev expi. :)

Link to comment
Share on other sites

Odinj taads plaans man arii bija galvaa, es gan gribejeu gan to gan to, jo pareizi jau tu saki, par tiem druidiem. Tachu vienmeer var atnaakt kaads stipraaks un tevi nonest redzees ko dariit...

Bled tiko pamaniiju izmaksas lai attistiitu tos riderus... lmfao 2200|1900|2040|520

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

MUahahahahaaha

Gludekli iesaku atrast kaadu labu draugu, kuram tu pa nakti varetu sutiit armiju, tjipa save army. Mees ar Skam ta daram, jo man praktiski pa visu sho laiku ir bijis viens uzbrukums :)

Un te nedauedz upgrade uztaisiiju savam zelta daudzumam MUHAHAHAHAHA !

600goldnh8.jpg

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Nu tur jau nevajag neko atrast, vienkārši uzlikšu lai iet raidot pa nakti uz kādām 7 stundām, un tad no rīta uzlikšu, lai iet raidot. Un lieta darīta. Bencik, laid apgrozībā resursus :)

Leeti blin caur paypal 12 lvl :D Mums ir reaali izdeviigi to dariit jo kurss vnk paypalam ir labais, ls pret usd ir 1ls = 2.08 $ man liekas .

Resursi man vajadziigi maniem rideriem :D

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Bled atkal jalamas, apskatiijos kas mums uzbrucis, tas ir psc vnk, bled kad juus beigsiet barot tos debiilo lordu, bled, un kas ir kikis? No vinaa kaadi 1300 resursi tika nosperti :( Nu kamooon juus perdeli mazie buvejiet cranny, buvejiet cranny, ja nemakat resursu izteeereet, vai arii netiekat pie internet...

Link to comment
Share on other sites

bencik malacis par tiem 600g, pats panjeemu 100, aizgaaja 4 dienas :whistling: nejautaajat kur.. vnk vaidzeeja..

Rakstu sheit ar jautaajumu par heros.. vai HERO dabuu xp no taa ka maneejie iet raidaa. vai obligaati jaabuut mahacham?

Link to comment
Share on other sites

Man ir 3 cranny un visiem ir 10 lvl , karo4i var nosleept 3k resursu , bet man maximalais ir 2300 , padomajiet pasi :shifty:

Johaidi 600 gold , nice. Tu caur parasto hansabankas (visa) karti pasuutiji un atri ieskaitija?

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...