Jump to content
GIGN Forum

Apollo/disconet Speele :p


ExtraOrdinary
 Share

Recommended Posts

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest blody

nekas...tu turpini kustiibu uz priekshu...protams tikai ar aatrumu kas lielaaks par gaismas tongue.gif

q - Pasaki savas domas par Straupmani(ja nezini kas tas taads tad atbildi uz jaut. zemaak)

q^_^ - esmu aimirsis ko noziimee IMHO - atgaadini plz (nopietni)

Link to comment
Share on other sites

labs jautaajums biggrin.gif vareetu pareekjinaat....

hm. hm hm hm hm.... hm hm hm hm

ee zinu iechekoshu mircu. taa laiks pazaudets chatojot: 35 nedeljas 5 dienas 10 stundas 38 minutes. Un tas tika uznjemts saakot no um... hm.... 2 gadi? jeb tomeer 3. Hm vareetu buut 2,5. Nu tas sanaak apmeeram 1/4. jhatka.gif diivaini. Man liekas ka es pavadu mazaak laika. Bet nu iespeejams ka taa arii sanaak

Screaming Afterbirth - Clit Sized Penis vai Cannibal Corpse - Entrails Ripped from a Virgins Cunt?

Link to comment
Share on other sites

man kopsh 3. klases ir ljoti imponeejis vaardu salikums "netiiraa palaistuve". es gan peec dabas esmu dzjentelmenis un uz dailjaa dzimuma paarstaaveem neesmu lietojis rolleyes.gif

3 lietas, bez kuraam tava dziive nebuutu pilnveertiiga? (var nerakstiit "chiksinjas"- tas tapat jau zinaams)

Link to comment
Share on other sites

draugi, patstaviiga dziivesvieta, darbs. viss paarejais izriet no darba, par kuru man maksaas algu. par naudu varees visu parejo vajadziigo dabuut. (ja jau privataa dziive pec default naak liidzi)

Q: dziives meerkjis?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...