Jump to content
GIGN Forum

Anekdotes Tikai Blondīnes!


Mazulis_ponijs
 Share

Recommended Posts

Kr4 Šeit metam tikai anekdotes par blondīnēm un nekādas citas!

smile.gif

Divas blondīnes dzīvo kopā.

Viena no vannas istabas sauc: Atnes man lūdzu šampūnu!

Otra blondīne: Kāpec? Vannas istaba taču ir pilna ar šampūniem.

-Jā, bet te uz visiem rakstīts- sausiem matiem, bet es savējos jau esmu saslapinājusi!

.....................................................................................................................................................................

Blondīne iznāk no tualetes un sašutusi stāsta draudzenei: "Iēju tualetē, nokārtojos, nolaižu ūdeni un domāju, kas te tā smird.. Izrādās podam ūdens negāja.. nu neko, aizgāju nolaist ūdeni blakus kabīnē..."

.....................................................................................................................................................................

Darba intervijā:

- Kādas ir Jūsu svešvalodu zināšanas?

- Angļu, franču un nedaudz vācu, es taču to pieminēju savā CV uzreiz pēc krūšu izmēra!

- Atvainojiet, laikam tālāk nēsmu izlasījis!

.....................................................................................................................................................................

Kāpēc vīriešiem tik ļoti patīk joki par blondīnēm?

Tāpēc, ka citus viņi nesaprot!

.....................................................................................................................................................................

Vīrietim salūzis auto. Viņš ieslēdz avārijas gaismas un sāk prātot, ko darīt, bet aizmugurē atskan skaļa, uzstājīga signalizēšana. Vīrietis ierauga auto, kuram pie stūres sēž blondīne un turpina signalizēt.

- Kas jums lēcies? Pārstājiet signalizēt un apbrauciet manu auto!

- Bet kā es varu zināt, kur jūs brauksiet?!

- ???

- Nu jums taču deg gan labā, gan kreisā pagrieziena ugunis!

.....................................................................................................................................................................

Vīrietis ievieto avīzē sludinājumu. Vēlos iepazīties ar sievieti. Atsaucas trīs meičas. Blondīne, brunete un rudmate. Vīrietis domā kā pēc iespējas pieklājīgāk meitenēm pajautāt, cik reizes tās ir draāzusās. Kā to pieklājīgāk izdarīt??? Tik cik reizes pateiks vārdu rīts tik reizes to būs darījušas.

Atnāk rudmate saka: "labrīt",

atnāk brunete :"labrīt no rīt",

atnāk blondīne:"labrīt no rīt cik jauks šis rīts, cerams ka arī rīt būs tik par jauks rīts kā šis rīts, tad es atkal rīt varētu jums teikt labrīt no rīt...

.....................................................................................................................................................................

Kāpēc blondīnes kakā divās čupiņās?

Jo aizmirsa nogērbt stringus!

.....................................................................................................................................................................

Kāpēc blondīne piena paku atver veikalā?

Tapēc ka uz tās rakstīts atvērt šeit.

.....................................................................................................................................................................

Policijas iecirknī iezvanās telefons. Zvana satraukta blondīne: Palīdziet es esmu apzagta! Viņi nozaguši no manas mašīnas pilnīgi visu! Pedāļus,stūri, radio,...

Policisti nav vēl aizbraukuši pie blondīnes, kad atkal pienāk zvans. Atkal blondīne: Viltus trauksme! Es tikai biju iesēdusies aizmugures sēdeklī!

.....................................................................................................................................................................

kāds jauneklis ieiet kioskā un sāk lasīt "KLUBU"

un sāk smieties.pārdevēja jautā: par ko tu smejies?

es tiko izlasiju anekdoti par blondīnēm

nu pastāsti man ar!

nevaru tu esi blondīne!

nejau dabiska tikai krāsota.

Nu labi viņšarī pastāsta un pārdevēja jautā :vai tā ir tava mīļākā anekdote par blondīnēm??

nē!

tā jauneklis sāk stāstīt savu mīļāko anekdoti par blondīnēm:Kāpēc blondīnes ēd pulksteņus?TicTac divas kalorijas.

Un tā blondīne jautā: TicTac ir kāda pulksteņu škirne??

Link to comment
Share on other sites

ew nu kas te notiek un tad vēlāk būs vēl anekdotes par BMW anekdotes par gludekļiem un anekdotes par sekcijām...

cik var aizdirst forumu ?

EDIT: izlasīju anekdotes... Vismaz varēji būt ciknecik oriģionālāks un nepārkopēt viena no pirmo guugles izmesto linku saturu

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

tāds mēsls. neko tik stulbu, ceru, vairāk nenāksies lasīt.

atradu vienu.

divas blondīnes nopērk kāmīšus. tagat domā '' kā mēs viņus atšķirsim?''...otrā izdomā ''nogriezīsim vienam kāju!'' okei nogiež, bet pa apgraizītais kāmis vakarā atriebjas otrajam un nograuž tam kāju...blondīnes atkal štuko...ew a varbūt daram tā...tu ņem balto a es melno?''

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...