Jump to content
GIGN Forum

Acc Strujs.tg


StrujsTG
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Admins kas varētu mani rekomendēt nezinu, jo neēsmu pārliecināts, bet ja tā atceros samuray to mani ieteici!(neēsmu 100% drošs!)

Es vēlētos adminchat,slap/slay,ban neko vairāk nevēlos un neviag!

Acc es vēlētos, jo serverī no rītiem nav adminu(nu vismaz daudz)ir redzēts tur kāds ''samuray'', bet vairāk nē!

Tieši tapēc es prasu, jo man nenotiek 1,2stunda nekad un pa to laiku serverī sarodas PaiPuisīši un saka:''nē man nav wh.'' utt..... Un lai vismaz varētu attīrīties no dažiem vēlētos šīs tiesības.

Un vēl ir arī daži boķiki kas kempo vnk ir vaidzība vinju slap/slay, lai tak saprot!

Par adminchat īsti nezinu, bet esmu ievērojis ka dažiem ir.(nav spiest, nevaig obligāti)

Serverī esmu ap 3:00-6:00 un no rītiem 7:00-10:45! Ir arī pa dienu ap 17:00-19:00pm!

P.S.:Es serverī nebiju pailgu laiku, jo biju anglijā un mans vecums 17gadi!

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu.....

Links uz statiem:http://www.gign.lv/statscsdm/player.php?id=24407

P.S.:Es prasu acc uz CSDM!

P.S.2.:Niks ir reģistrēts!

Es domaju uz csdm var dot, agraak kad spleeju neko sliktu neatceros, un uz csdm admini nodereetu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

2189 bloodlord Strujs.TG ataa iztecējis ?

2043 flashback Strujs.TG losiitis :) iztecējis ?

1997 flashback Strujs.TG izveelies izteicienus iztecējis ?

1579 ^ali^ Strujs.TG Nelamajies ok? iztecējis ?

966 pokor Strujs.TG naxuj iztecējis

Šie bani ne par ko pārāk labu neliecina. Turklāt atceros, ka bloodlord to ataa banu lika pēc mana pieprasījuma, jo tu biji kaut ko īpaši cūcisku izdarījis. Pēc tam, ja pareizi atceros vēl blatoji, ka banu šas dabūsi nost, jo tu tak pazīsti ownage (tāpat kā visa pārējā jūsu foršā banda t0m5 un osiic740 ieskaitot - izcili atsaldeņi).

Nebrīnos, ka tev ir 17 gadi, pēc uzvedības serverī to var arī saprast.

Neesmu gan kopš bloodlorda bana ar tevi spēlējis, bet cik atceros tu pats biji drūmākais žurka, kuru parasti vajadzēja izkustināt.

Tā ka pēdējais, kas tev ir nepieciešams uz šī servera ir jebkāda veida tiesības ;)

p.s.

Ā, csdm. Nu ok. Tā kā uz csdma ir adminu trūkums, tad varu tev iedot xb uz csdm līdz pirmajam nepatiesam banam (kas es domāju būs visai drīz :) )

Link to comment
Share on other sites

Pilnigi un noteikti nee! 1) Jau ir tas ka vinsh surakais camperzooowrzz 2) Ja nemaldos vinsh spelee no viena pc ar savu brali laikam, kas nav ne par mata tiesu labaks. Un tad tur saksies cirki serverii. 3) Nekads dailrunigais vinsh tik tiesham nav. Pilnigi un noteikti NEGATIVE!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...