Jump to content
GIGN Forum

Prikolīga Spēlīte


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A tur pie instructions rakstīts, ka ir ļoti grūti atrast jaunu ciemu. Nav tā, ka es uzspiežu uz blakus esošā lauciņa, kur nekā nav un vienkārši aizsūtu uz turieni settlerus, lai viņi tur izveido ciemu? Ā un vēl ar viņiem var arī resursus pārvedāt? Un nesapratu, kas tur bija teikts par 750resursiem.

Link to comment
Share on other sites

Man sāk aptrūkties ko laupīt. genbu no GALATIA aliances ir izdzēsis savu akauntu. Dīvaini... Viņam bija 200pupolācija. Visapkārt vieni nūbiņi un tie paši pamazām pazūd. Tos ciemus, ko es ļoti, ļoti labrprāt aplaupītu nevaru, jo viņi ir alliancē. Nu ne Latvia aliancē, but aliances draugi. Tos, ko būtu vērts laupīt arī nav īpaši jēgas pie viņiem iet, jo viņi ir sapratuši, ka vajag kkā aizsargāties no manīm un tagad ir vainu sacēluši daudz cranny, vai arī ir kāds sitters vai kas, jo reti kad gadās tā labi palauīt. A tādus ar populāciju 300 negribās laupīt, dabūšu pa pakaļu vēl. Es tikai tagad sāku paladinus taisīt :D a man populācija jau kkur 220, ja nemaldos.

Ar Techa's otru akauntu arī veiksmīgi iet :) ja kāds nezin, tad es arī spēlēju kā Smakulis. Esmu drošs, ka drīz, pat ļoti, ļoti drīz apdzīšu Meerfu. Vispār, kas viņš tāds ir? GIGNietis vai nē?

man ar savu un smakuļa acc ir labi paveicies. Man pašam tikai džeki no galatia ir uzbrukuši un tos tā pat nevarēja nosaukt par uzbrukumiem... A kad dabūju Smakuļa acc, tad pamanīju, ka visu laiku uzbruka viens džeks ar populāciju pie tūkstošiem. Laipni paprasīju, vai nevar pārstāt man zagt resursus un viņš mierīgi piekrita. Pat paprasīja vai kāds cits man neuzbrūkot. Man pie Smakuļa vispār visapkārt vieni krutie ciemi, bet neviens vairs nav uzbrucis.

Link to comment
Share on other sites

eh, man s4 tā pagarlaicīgi iet, pa visu spēles laiku - man ir uzbrucis tikai VIENU reizi!!! vienu!! tā ka es apkārt mierīgi lēnām dzīvojos un attīstos un nekas īpaši interesants nenotiek, reidoju visus sīkos un vācu resursus, bet action nekāds, nevar salīdzināt ar s6, kur uzbrukumi nāk viens pēc otra un ir vismaz interesanti :)

moš jāuztaisa kārtīga armija un jāmēģina iznīcināt kādu tādu pašvakāku alliance, nu tā - just for fun :D

Link to comment
Share on other sites

vakar jeb šorīt vienos pieredzēju neredzētu lietu - rāda ka man uzbrūk, nevis sarkanā krāsa, bet violetā, izrādās ka viens mans kaimiņš (patiesībā vienīgais) vālē virsū manai oāzei. domāju vot maita grib atņemt man oāzi, bet karavīrus ar bija žēl tur sūtīt, tapēc neko un aizgāju gulēt. šorīt skatos ka ar smuku brandžu uzbrucis, bet bez hero un nav atņēmis man oāzi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...