Jump to content
GIGN Forum

Prikolīga Spēlīte


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karo4i tiko paskatijos un nekas traks nav bija , viens dzeks bija uzbrucis ar 9 karaviiiriem un velviens mani izosnaaaja ar scout , bet tagad jagaida tas wiseman (134|197) , vins pie manis buus peec 2 dienaam

? 1 Attack in 56:23:29 hrs.

pff

Link to comment
Share on other sites

kā ir ar to npc trading?

paskatieties attēlu. kr4 es gribu no crop atņemt 250, tā lai paliek 290 un lumber pielikt 200 tā lai būtu 236, kā arī pielikt pie clay 50 tā lai būtu 226. Man viss ir pareizi ievadīts? Un ja jau šitā var samainīties resiem, tad kāpēc vajadzīgs ir tirgus placis, kur cilvēki tirgojas viens ar otru?

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

paskatieties attēlu. kr4 es gribu no crop atņemt 250, tā lai paliek 290 un lumber pielikt 200 tā lai būtu 236, kā arī pielikt pie clay 50 tā lai būtu 226. Man viss ir pareizi ievadīts? Un ja jau šitā var samainīties resiem, tad kāpēc vajadzīgs ir tirgus placis, kur cilvēki tirgojas viens ar otru?

1.pff

2.Par katru npc traiding atnem 3 gold no tevis. :)

Link to comment
Share on other sites

kas ir tas pff? :D man pareizi viss ir ievadīts? Ai nu bet pox tā pat diezvai gribēšu tērēt to gold par tirgošanos.

Bet man jau atkal jauns jautājums :)) Ja es aizsūtu savu armiju tusēt uz citu ciemu, lai nerij manu crop, tad es no tā otra ciema viņus pa taisno varēšu sūtīt uzbrukt citam ciemam? Vai ar;i man viņi būs jāatsūta atpakaļ uz māju un tad varēšu uzbrukt?

Link to comment
Share on other sites

:D man pareizi viss ir ievadīts? Ai nu bet pox tā pat diezvai gribēšu tērēt to gold par tirgošanos.

Bet man jau atkal jauns jautājums :)) Ja es aizsūtu savu armiju tusēt uz citu ciemu, lai nerij manu crop, tad es no tā otra ciema viņus pa taisno varēšu sūtīt uzbrukt citam ciemam? Vai ar;i man viņi būs jāatsūta atpakaļ uz māju un tad varēšu uzbrukt?

Vajadzes suutit atpakal uz savu ciemu un tad uzbrukt tik varees. :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...