Jump to content
GIGN Forum

Prikolīga Spēlīte


vincister
 Share

Recommended Posts

lordrudolf tev nešķiet, ka mēs visi esam sākuši tā pat, ar maz resursiem? Ej tam visam cauri vien pats. Man piemēram tagad lumber ir veseli divi whaaauu.

p.s. es kā muļķis vēl sākumā uzbūvēju warehouse un uzliku lvl2 XD norm resus pa velti iztērējo, jo man resi vēl nav bijuši vairāk kā ~350.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

EJ tu nost - man mute palika vala pec tas bildes :o

Karo4i gribeju pie reizes pajautaat:

1 - Cik es sapratu scoutu var aisuutit paskatiiites cik ir daudz arminieku pretinieka ciemaa , bet vai vins ari var zagt resursus , ja neviena ciemaa nav?

2 - Vai ir veerts apgreidot Hero?

Link to comment
Share on other sites

omfg psc kas pa ciemu.

Skam - scouts var panest 0 resus. A man par viņu jautājums, vai, ja es ar viņu ietu izlūkot, man viņu nevarētu nokaut? Skam, ja vari, tad atsūti, lūdzu bik resus uz 286 -41, vai arī uz Traffika maala pods.(ar punktu). Nekad nebiju domājis, ka jums var tik labi iet.

Paskatieties uz manu necilo ciemiņu. Varbūt varat ieteikt, ko labāk celt? Man pašlaik ir 2 clubswingeri, divus nokāva, bet lol ir tas, ka es aizsūtīju 4 clubswingerus uz citu pamestu ciemiņu, iepriekšējais nez kur palika. Šajā ciemā likās, ka nav arī nekādas dzīvības, bet re, šoreiz uzrodās man pretī 9 clubswingeri, a man tikai 4. Es viņam 3 nokāvu, viņš man divus :D

Link to comment
Share on other sites

Skam - scouts var panest 0 resus. A man par viņu jautājums, vai, ja es ar viņu ietu izlūkot, man viņu nevarētu nokaut? Skam, ja vari, tad atsūti, lūdzu bik resus uz 286 -41, vai arī uz Traffika maala pods.(ar punktu). Nekad nebiju domājis, ka jums var tik labi iet.

Paskatieties uz manu necilo ciemiņu. Varbūt varat ieteikt, ko labāk celt? Man pašlaik ir 2 clubswingeri, divus nokāva, bet lol ir tas, ka es aizsūtīju 4 clubswingerus uz citu pamestu ciemiņu, iepriekšējais nez kur palika. Šajā ciemā likās, ka nav arī nekādas dzīvības, bet re, šoreiz uzrodās man pretī 9 clubswingeri, a man tikai 4. Es viņam 3 nokāvu, viņš man divus :D

Es tev suutu(paskaties marketplace) , atnaaks riit 13 dienaa (peec mana pulkstena).

Un tavas kordinaaates ir X 285 Y -41 nevis X 286 Y -41 :)

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

spiegu var nokaut ja tajā ciematā ko izspiego ir pretī spiegs un aizsargi, bet nūbiem nevienam parasti nav spiegu

spiegam ir divas iespējas uzzināt resursus(visus iesk. cranny) un armiju vai aizsardzību(mūris un palace/residence) un armiju

atceros man viens uzsūtīja piecus spiegus divus laikam manējie nomočīja, bet tas džeks tā arī neatnāca uzbrukumā

Link to comment
Share on other sites

Sāku arī es spēlēt. Diezgan pagrūti iet. Resursu vispār var teikt nav... Nu, bet es nesapratu - tagad varu mierīgi spēli izslēgt un pēc kāda laika atkal ieslēgt un resursi būs sakrājušies.. or what? Nevajag smieties, bet vnk pagaidām diezgan maz saprotu... Divas būdiņas uzcēlu, laikam jau galīgi garām - Warehouse un embassy :D tagad celt rally point vai kačāt levelu galvenajai ēkai?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...