Jump to content
GIGN Forum

Uzpiipeet


RaNd0m
 Share

Recommended Posts

Ja tu pīpēsi pirmo reizi, tad galvā dos viss. Dažas pirmās reizes tā ir, bet pēc tam jau pierod. Smaka ir no visām. Nez, man vislabāk patīk Caines parastās (pelēkzaļās). Nopērc cigāru :D Nav tik dārgi, var nopirkt arī zem 1 Ls. Pirmos 2 - 3 dūmus velc plaušās, bet parējos mutē, plaušās ne.

EDIT: Man ir tinamā tabaka ar tinamo etc. No sākuma jau dolbi, bet pēc tam gan vairs ne.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

ok nu pirmaa reize jau nebuus man pirmaa reize bija ar parastajaam cigareteem( BOND zilo ) tagad jau tads pats jauns meetaajas kautkur pastakstiitee :D tikai vins pretiigi smird kad iet maajaas uzreiz jaaiet uz vanasistabu tiiriit zobus :)

Edited by RaNd0m
Link to comment
Share on other sites

sie teikumi buus veltiiti Ali jo es aizmirsu loginu un paroli gign galvenajaa webaa :

apsolu ka uzlaadeesu telefonu un nobalsosu par tavu bildi kadas 5 vai 6 reiziites :) un cereesu ka tev izdosies uzvareet jo 250ls nav nekaada mazaa summina par izinaam kuras cena ir 0.35 sant ... Noteikt mees visi negribam lai tu sagraizi veenas un nevari mums sadaavinat lielaas daavanas WARN :)

manam vecajam profilam tavs WARNS bija viens no peedeejajiem :(

Edited by RaNd0m
Link to comment
Share on other sites

lol!? Nevajag te dirst, ka esi atkarīgs un taisies mest nost. Tikko prasīji kādas cigaretes pīpēt un pēc kurām nesmird un nu jau raksti par atmešanu. Ja tu normāli pīpētu, tad zinātu, ka smird no visām. Es pīpēju jau kādu pusgadu un neesmu atkarīgs :thumbsup:

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

ja tu pirms 2 gadiem atmeti, jau aizmirsi no kurām smird un no kurām ne ? ( nesmirdīgas cigas lol :DDD). Tu no 7 gadu vecuma jau papirosu zobos turi?

tiesam svaka atmina :) un pa 2 gadi paspeja aizmirst, ka cigaretes nav domatas lai dolbitos.

bet ja nu obligati, tad izvelc sarkano marlboro cik vien atri vari un no katiem busi nost

Link to comment
Share on other sites

Atbildot uz tavu jautajumu tad ir manu prat viena izceja

COLT : cigarelas ar kirshu garshu

smarzo vnk burvigi nevis ka cikgaretes

un ja gribi lai tev galva iedod ka kajas mosh nevaresi nostavet pameigini vinju nopipeet 20 sec

Link to comment
Share on other sites

Panem cigareti iemerc piena un izpipe tad redzesi vairs negribesies. :thumbsup:

Nekaada effekta, meegjinaaju paaris chomiem iebarot paaris gadus atpakalj... Pilniigi nekaada effekta... Bet ja runaajot pa bezteemu, tad vecenju cigaretes smird vismazaak un visilgaak jaapiipee, jo vinjas vnk nevelkas.. Metolenes vispaar nesmird no vinjaam - staav arii (taa kaa dzeki nevaig ;) )

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...