Jump to content
GIGN Forum

Xgag; Xslap


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

Tad nu ir pienācis laiks man lūgt pēc tiesībām.

Prasu pašu nepieciešamāko - xslap, xgag.

Kur jau tas laiks, kad gign serverī spēlēja 80% reģistrēto spēlētāju, un nebija nepieciešamība priekš šīm komandām, bet tagad es izjūtu lielu vajadzību pēc šīm komandām, sakarā ar nereģestrēto talantu pieplūdumu.

Komandas ir nepieciešamas, kā jau mēs visi zinam, priekš misijas ignorētājiem, mutes virinātājiem nevietā, rupekļiem un tā tālāk.

Tā kā ir obligāti vajadzīgs admins, kas mani atbalsta, tad tas būs samuray, bet es ceru, ka būs vēl admini, kas mani ir ievērojuši serverī un varētu kaut ko bilst lietas labā.

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

ak tad gludiķītis sagribējis tiesībiņas un manu atbalstu?

nu labi, labi aizlikšu par tevi kādu labu vārdiņu.

kopā jau spēlēts daudz un dzerts daudz, tā kā varu rekomendēt.

kādreiz bija tāds sīks pidiņš, tagad kļuvis par lielu pidiņu :)

vēl viens pluss ir lielais brālis, kas varētu viņu iepērt vajadzības gadījumā.

vispār jau xg un xslap nav nekas dižs, bet tās ir ļoti noderīgas katram adminam.

iesākumam netiek prasīts nekas daudz, tā kā var iedot. būs par vienu aizvērēju vairāk, kas nozīmē, ka serverī būs par vismaz 1% lielāka kārtība :thumbsup:

p.s. blade taica, ka viņš tevi nerekomendēs, jo tu neļāvi viņam ēst šašļiku!

Link to comment
Share on other sites

serverī pēdējā laikā redzu bieži. cilvēks ir ar smadzenēm un noteikti palīdzēs uzturēt kārtību serverī, jo pēdējā laikā bieži gadās, ka pretējā komandā nav neviena admina, kas biš apvaldītu mazos reperus un galvā devējus. sakarīgi admini gignam noderēs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...