Jump to content
GIGN Forum

Nopietnais Gign...


NaCroMaNceR
 Share

Recommended Posts

Es tik paskatos sūdzības sadaļā uz tiem nabaga baniem utt un vemt gribas!

CS ir taču spēle nevis tur kkāds dzīvības un nāves jautājums, Macho 4utj ne galvu rauj nost ja kāds kkam noņem banu pēc gada un ^Ali^ vispār vainīgs vai nevainīgs POHUY bans ir un paliks! psc nekad nebūtu domājis ka dēļ kkādas spēles var tā jākļoties! saprotu vecis tur čīto aim WH speed negodīgi spēlē bet nahuy permently? varbūt cilvēks ir mainījies pa laiku un parāva veci uzspēlēt gign un bans, bļed tas pats kas cietums tikai cietumā mūža ieslodzījoma par narkotiku ārdošanu vai slepkavību neliek! perment bans nekam neder, jā saprotu ka cilvēks bljed tur entās reizes jau čīto un vnk lohojas nu tad jā viņam nav jēgas dzīvot pubā, viņam labākie draugi laikam ir boti tikai vinš vēl to neapjēdz. Gign varēt uztaisīt warn db, 3x ban = perm vai kkā tā, vnk citreiz aizeju pie drauga un tas tik grib ieiet gignā bet tam bans jau kā pusgadu+++ pirms pusgada vinš bija tāāāds lame bet tgd sakarīgs vecis vnk nav problēmu!

Lūdzu gign šo apdomāt

3 TK Ban = 1 warn point

1 Cheat Ban = 1 warn point

3 Warn Points = perm ban

Perm ban noņemšana ir 10 Ls, Nevis uzreiz no pirmās likt perm ban!

Link to comment
Share on other sites

CS ir taču spēle nevis tur kkāds dzīvības un nāves jautājums, Macho 4utj ne galvu rauj nost ja kāds kkam noņem banu pēc gada un ^Ali^ vispār vainīgs vai nevainīgs POHUY bans ir un paliks! psc nekad nebūtu domājis ka dēļ kkādas spēles var tā jākļoties! saprotu vecis tur čīto aim WH speed negodīgi spēlē bet nahuy permently? varbūt cilvēks ir mainījies pa laiku un parāva veci uzspēlēt gign un bans, bļed tas pats kas cietums tikai cietumā mūža ieslodzījoma par narkotiku ārdošanu vai slepkavību neliek! perment bans nekam neder, jā saprotu ka cilvēks bljed tur entās reizes jau čīto un vnk lohojas nu tad jā viņam nav jēgas dzīvot pubā, viņam labākie draugi laikam ir boti tikai vinš vēl to neapjēdz. Gign varēt uztaisīt warn db, 3x ban = perm vai kkā tā, vnk citreiz aizeju pie drauga un tas tik grib ieiet gignā bet tam bans jau kā pusgadu+++ pirms pusgada vinš bija tāāāds lame bet tgd sakarīgs vecis vnk nav problēmu!

Lūdzu gign šo apdomāt

paldies, nē. Mums ir viss lieliski apdomāts. Sīki cirvji, kas čīto, dabū permbanus. Tālāk - vai nu nomaina kompi, kas ir pēc hvzcik gadiem un kļūst saprātīgāks un spēlē tālāk, vai arī pieaudzē saprātu, saprot, ka gign rox un samaksā 10ls. Šo pēdējo darbību spēj veikt tikai sakarīgs cilvēks, respektīvi tāds kurš pats pelna naudu. Sīkie 10ls par tādu nieku izdot negribēs. Nu ja gadās kāds bagāts sīkais, tad tā ir viņa problēma (nevis nauda, bet saprāta trūkums).

nav gluži šis mūža ieslodzījums, ja tu vari joprojām staigāt pa citiem serveriem un ja nomainot kompi vai samaksājot 10ls tevi palaiž brīvībā ;)

Link to comment
Share on other sites

Kurš mainīs kompi dēļ bana gignā? Šaubos, ka kāds to darīs. Ar mainīšanu es domāju jaunu pret vecu. Ja ar mainīšanu saprot vienkārši piesēšanos pie cita kompja, tad viss ir ok - bana, protams, nav (vai arī ir cits :) ). Ja pērk jaunu, tad to parasti dara ar kādu 4-5 gadu intervālu un lai gan ir teorētiska iespēja, ka ip adrese pa šo laiku nav mainījusies, parasti tā tomēr nav, tāpēc es top IP adreses šitu nemaz nepieminēju pie datora mainīšanas.

Link to comment
Share on other sites

vai tik pasham topika autoram nav bans uz muuzhu!

ps. man liekas, ka Macho kaut ko melo, man jau liekas, ka tur ir kaut kaads sakars ar mac.adresi un ip

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...