Jump to content
GIGN Forum

Ptb...


Recommended Posts

// ir komentāri. Ko tas dara utt. Salieci ka vajag. Tikai ko tev vajg konfiguret?

Nē nu es gribu lai kāds sakonfigurē ņu pēc iespējas labāk priekš PUB sevrera :(

Bet gribēju vēl pajautāt vai naw tāds plugins lai vienkārši viņus tikai pārmestu kkā kad naw vienlīdzīgas komandas...

Nu tipa kad viena komanda visu laiku vinnē!Un tad iemet...a man neparīk tajā PTB visādus sūdus vēl rāda čatā... :(

Link to comment
Share on other sites

Tu angļu valodu mākI? Kurā klasē ej? Iemācies taču lasīt, ja būtu kārtīgi izlasījis

// Control of chatmessages which can be 0 for off 1 on if set to 2 then Transfers will show in hud but not chat.
// If set to 3 it will show all messages in chat and transfers as hudtext

nu tad izlem, kādu likt

ptb_saychat 0 ,  ptb_saychat 1 , ptb_saychat 2 , ptb_saychat 3

un pašlaik izskatās, ka Tu krāj postus, jo kaut cik, necik saprātīgs cilvēks būtu vismaz lietojis googli.

un P.S KATRS KONFIGURĒ SAVU KONFIGU PĒC SAVĀM VĒLMĒM, TĀDĒĻ NEMAZ NETAISOS TEV NEKKO KONFIGURĒT!

p.p.s NU pacik Tu neesi norādījis nekādas vēlmes savā konfigā, tad rekur, šis tev derēs - .

Link to comment
Share on other sites

<;)

naziic jau tev pateica kā noņemt to kas raksta ko un uz kurieni parsvieda spēletāju.

to es izdarīju....

bet vnk man serverī gadījās tā ka spēlēju 1x1.... un viņš panēma mani pārmeta pie pretinieka jo es viņu vinnēju :D

un tad sanāca kad mēs divi bijām CT un neviens T! Un kura ir tā rindiņa lai šo te izlabotu?

Link to comment
Share on other sites

Es nez.. vari mēģināt:

mp_autoteambalance 1
mp_limitteams 1

Vai vairaak. Bet tad viņš samainīs ar vietam kadus 2 spēlētājus vai ka savadak.

Expirmentē ;) :

amx_ptb limitmin     1        // number of minimum players on map for team limiting

Edited by Sgt.M1kWo
Link to comment
Share on other sites

mp_autoteambalance 1
mp_limitteams 1

Vai vairaak. Bet tad viņš samainīs ar vietam kadus 2 spēlētājus vai ka savadak.

Expirmentē ;) :

amx_ptb limitmin     1        // number of minimum players on map for team limiting

opāaa.... tnx ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...