Jump to content
GIGN Forum

Ienakat Plzzz


Recommended Posts

nu vsp ja gigna administratori nebutu nekadi luni, tad tev jau pienaktos bans nTw, jo taja linka ir trojan hors, pec visiem foruma rules, nedrikst dot citiem linku ar virusiem =/

bet tev palaimejas kad gigna vini sux, un tev neko par to nedaris ;):thumbsup:

EDIT: nu vsp man poh kad man uzliks warn par sito (respektivi banu atkal :D, jo 7 septembri 2 accountam bus unban, + man ir vel kadi 5 accounti ka ari dafiga dabolsa email adreses ;)), bet 1x kad kads deva linku uz trojan hors, un es vinam aizradiju, pateicu kad vinu vajaga par tadamlietam block, mani uzreiz noblokeja, a vinam neka, tad ar var secinat cik gudri admini te foruma ;)

Edited by neko
Link to comment
Share on other sites

Ieejot vēl dziļāk offtopikā- neko tu jau zini ka eskistē arī IP Ban, vai ne ? :) Guud lak.

P.S. Nezinu gan kur tur būtu trojan hors :D

P.P.S. Ar savu iepriekšējo postu centos patiekt, lai viš vispirms iemācās domāt, pēc tam rakstīt - un pēc tam lai raksta pēc palīdzības...

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā tur ir vīrus tu kropli, kas iedeva to linku šajā gadījumā nTw vajadzētu ban par to, ka dod linkus ar vīrusiem!

Mans NOD32 uzreiz uzmeta superīgo sarkano logu, kuru nebija rādījis teju gadu, ka tajā linkā ir vīrus, bet paldies dievam, ka viņš bija tik gudrs XD, ka pats aizvēra to lapu un es vellreiz noskenēju PC, bet ja būs man trojinieks tad tevi nTw es nodirsīšu līdz mūža galam katrā tavā topikā, bet tas tā! :)

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...