Jump to content
GIGN Forum

Plz Help Me!


Recommended Posts

man ir web e107deluxe.net un ir taadi jautaajumi.

1.Vai ir iespeejam uzlikt forumu?ja jaa tad kaa?

2.kaa var nomainiit to bildiiti ka augshaa kur ir saits uzrakstiits lai nebuutu tas klucis..

3.Kaa var uzlikt savu skinu vai tas visp ir iespeejams?

4. kaa var nomainiit datumu?

Tas pagaidaam viss.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

1.Vai ir iespeejam uzlikt forumu?ja jaa tad kaa?

2.kaa var nomainiit to bildiiti ka augshaa kur ir saits uzrakstiits lai nebuutu tas klucis..

3.Kaa var uzlikt savu skinu vai tas visp ir iespeejams?

4. kaa var nomainiit datumu?

Tas pagaidaam viss.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

1. http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...ion+Power+Board

2. ej kkur www/themes un kkur tur meklē un editē

3. Aizej un novelc kkur un ieliec www/themes mapē (vai kka taa) tad ej admin cp un pie themem izveeliec jauno themi!

P.S Ja gribi savu themi tad ver notepad un saaac drukaat! XD

4. Kkur admina cp gan jau var :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...ion+Power+Board

2. ej kkur www/themes un kkur tur meklē un editē

3. Aizej un novelc kkur un ieliec www/themes mapē (vai kka taa) tad ej admin cp un pie themem izveeliec jauno themi!

P.S Ja gribi savu themi tad ver notepad un saaac drukaat! XD

4. Kkur admina cp gan jau var :D

lol es taisiju caur saitu...ieej jeka.e107deluxe.net

Link to comment
Share on other sites

juranx - Themes arī var uploadēt caur Adminu paneli un editēt arī! Tu vispār nēesi paskatījies e107 Admina paneļa funkcijas pirms esi rakstījis šo topiku! Tagad ej nokaunies un sāc lasīt un galvu lietot!

Link to comment
Share on other sites

Vault...tew izskatās ka viņš varētu un gribētu maksāt..es pat netaisos maksāt naudu dēļ kkāda sūda WEB,CS servera,Servera Acc u.t.t .... es saprastu ja vēl kkadai firmai tas ir jātaisa bet ja tu taisi kkādam cs web`am tad es to varu saukt par ATKARĪBU no tā kurm vajag.... ŠEIT

Link to comment
Share on other sites

:offtopic:

2. Un nafig nē ? Ja ar to var naudu kaut kādu dabūt - tad kapēc gan lai viņš netaisītu ? Kas tev tur bļin krata ? Lai cilvēks taisa - Tu jau nu būtu paklusējis!

Mani nerausta ka viņš taisa bet es saku ka tam kam vajag piemēram priekš kkāda cs servera web tur kkādu ahujeno dizainu.... nax tas ir vajadzīgs?? Labāk aiziet uz kkādu lapu novilkt kkādu parastu dizainu pārlabo themes headeri un dzīvo laimīgs... + tew paliek nauda par to dizainu aizej un nodzer :) Tas ir daudz labāks variants....

Mhm...vēl ...es tā domāju visi kas maksā tos 10Ls un tā tālāk par tiem slotiem vai par ACC...manuprāt tā ir kkāda totālākā atkarība no CS....kam tas ir vajadzīgs...pff

Atrodi kkādu serveri un dzīvo laimīgs!

Vai spēlē gignā un gaidi kamēr tiksi iekšā!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...