Jump to content
GIGN Forum

ChordG ir akal apgroziba.


Recommended Posts

ok viss skaidrs....

nerakstiishu vairs diktus poustus sad.gif

man nesanaak.... man jau vakar draugs teica ka mans apsveikums vinjam aizgaaja pa toletes podu...... un tagad veel pa trubu sad.gif

+ man tieshaam zheel ka no visiem poustiem var izsecinaat ka es sevi uzskatu par idiotu

+ tu vari mums nestaastiit ka tu aizraujies... mees sen zinaam ka tev dziivee nav cita piepildiijuma kaa tikai uztaisiit maajaslapu kuru dienaa apmekleetu 100 cilveeki

bet citaadi ... normaali.. smiliez.de_2125.gif

p.s aizmirsu pateikt ka tu esi iists puisis-secinaataajs.... uzmanieties cilveeki sad.gif vinsh pashu velnu no nekaa izsecinaas...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

+ tu vari mums nestaastiit ka tu aizraujies... mees sen zinaam ka tev dziivee nav cita piepildiijuma kaa tikai uztaisiit maajaslapu kuru dienaa apmekleetu 100 cilveeki

Nu ta isti nav velos iemacitis uztaisit tadu lapu kuru diena apmekletu vismaz 50% no cilvekiem kuriem ir pieejams inets...

uzmanieties cilveeki  sad.gif  vinsh pashu velnu no nekaa izsecinaas...

Nu nez nez ka to var izdarit??? no neka izsecinat kaut kadu iedomatu butni???

bet citaadi ... normaali.. smiliez.de_2125.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

' date='Jul 16 2003, 09:00 AM'] Katra gadijuma worm vai vari man ar to php palidzet? Ir viena adrese hotscripts.no.lv tur ir pilns ar dazadu prog valodu sampliem kurus vienkarsi vajag macet ielikt. Vovo jamak ielikt a es nejedzu sad.gif a tu mos man varetu palidzet? Tadu Jaunumu sadalu izveidot ka tev... ? biggrin.gif Ko saki?

Kur paliek cilveeka moralaa izaugsme? radoshaa attiistiiba? Tu esi nelietis. Es pat teiktu veel vairaak - tu esi zemisks negjeelis - saaksim ar to, ka tu gatavojies zagt un izmantot savaa projektaa, kodu, kuru cilveeki ir suuri gruuti domajushi, rakstiijushi, optimizeejushi, un visbeidzot padariijushi to publiski pieejamu, lai dotu citiem iespeeju smelties iedvesmu, uzlabot zinaashanas - un tu gatavojies sho kodu vienkaarshi nozagt un izmantot savaa projektaa. Tu pat esi par slinku lai vismaz izlasiitu kaadu tutoriaaliiti par php/asp/perl - tu gribi, lai visu intelektuaalo darbu tavaa vietaa padara citi. Tu esi slims, jo tu zodz to, kas tev patiesiibaa nav vajadziigs - tas ir gluzhi kaa ieiet biblioteekaa, nozagt triis graamatas par visumu, dabu un dziivniekiem, aiziet maajaas un pieprasiit lai mamma shiis graamatas palasa tev priekshaa.

Taadi cilveeki kaa tu apkauno visus web designerus kopumaa. Taadi cilveeki kaa tu atnem maizi programmeetaaju beerniem. Tu jautaasi - "kaa taa - viss ko es gribu izdariit, ir nechakareejoties no gataviem skriptiem salikt kopaa lapu, lai vina rlzz""- redzi, muusdienaas loti liela noziime ir izgliitiibai - ja tu veelies izveidot sev web lapu ir 2 varianti - luugt profesionala pakalpojumus un attieciigi maksaat, kas ir pilniigi pareizi - cilveeks sevi ir pilnibaa veltiijis shai jomai, ieguldiijis laiku, liidzeklus sevi izgliitojot - vai arii pasham apguut nepiecieshamaas ziniibas. Ja tu neveelies to dariit, atliek treshais variants - nolaizties tik zemu, kaa tu to grasies dariit - lozhnaat pa kreisajiem saitiem tipa "?99999 javascripts for free" "1000 Free Scripts" "9999 php sources" vai arii vienkaarhsi uzlikt PHPNuke...

Link to comment
Share on other sites

Nu luk te es tev piekritu... bet viena lieta tu kludies. Mans merkis nav salikt majaslapu no gataviem skriptiem... tur tu smagi kludies es ludzu siem zinosakajiem cil;vekiem par mani palidzet man. Tas nozime esu noskatijis kadu vina darbu kas man loti iepatikas un velos tadu izmantot savai lapai. Bet ne vina taisitu skriptu. nemaz ne. Vins man atsuta savu skriptu es to izpetu un uztaisu ko jaunu. Visa pasaule ta dara. Kada izcila cilveka darbus nem par pamatu savam darbam un rada ko jaunu. Nutons izdomaja ka ir zemes pievilksanas speks ta teikt gravitacija... un tagad visi to uzskata par passaprotamu un zinot dazadus apstaklus veido masina un visu citu. Daudzi cilveki balstas uz citu slavenibu darbiem un pataisa sevi par ieverojamiem un gudriem cilvekiem... luk es velos uztaisit pats savu php jaunumu sadalu papetot jav eksistejosu un superigi stradajosu sistemu php valoda esu jav iepircis 4 gramatas par php ta ka neuztraucies nekur sada te kopeta jaunumu sadala nemaz neparaditos... bet ko nu var zinat ar citiem vai ne? Es tev varu nogarantet ka es neliksu so eksistejoso jaunumu sadalu ka pilnigu anlogu vai poat identisku. Man vajag izprast so sistemu... a tajos hotscripts.no.lv ir zagtas progzas kas to taisa un pieliek klat sau firmas zimi. Es to nevelos es velos izprast so shemu kuru tur nevar izrakt. Luk tatad mans merkis ir izstudet so sistemu un galvenos celus nokopet un body izveidot pats... pietam visas reakcijas un sistemas... ceru ka saprati atkartojos kadas 3 reizes vai pat vairak lai butu viegli saprast...

Link to comment
Share on other sites

laugh.gif

absoluuti debiils saliidzinaajums ar Njuutonu. Njuutons atklaaja gravitaacijas speeku. Php skriptus neviens neatklaaj. Vinjus taisa no zinaamiem elementiem. Tas ka tu nofenderee kaada taisiito skriptu ir pavisam kas cits nekaa izmantojot gravitaacijas speeku kaut ko pieraadiit. Keep up the good work, pal. wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Ai ai nu tev tagad laime ne? biku pielavu kludu biggrin.gif heh... smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gif

Zin macho man liekas ka tev vajadzetu mazlietin iedzilinaties taja ko cilveki censas pateikt ar saviem postiem nevis atrast kadu pavedienu ar kura palidzibu otru var ta smuki atlikt...

dizi vai tev pasam patika....

Link to comment
Share on other sites

' date='Jul 16 2003, 10:52 AM'] Ai ai nu tev tagad laime ne? biku pielavu kludu biggrin.gif heh... smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gif

Zin macho man liekas ka tev vajadzetu mazlietin iedzilinaties taja ko cilveki censas pateikt ar saviem postiem nevis atrast kadu pavedienu ar kura palidzibu otru var ta smuki atlikt...

dizi vai tev pasam patika....

smiliez.de_2125.gif

tev vaidzeetu beidzot kaucik salasaami saakt rakstiit un runaat skaidri. Ja tu runaa skaidri vislaik un dazhreiz nomudies tad visiem po, bet tavaa gadiijumaa tev sanaak vislaik muldeet sviestu un ljoti reti kauko sakariigu pateikt.... tapeec arii aizraadiiju.

Un laime man ir tikai tad kad tu uzraksti kaukaadus absouluutus kretiinismus... shitas bija vienkaarshi .... nezinu kas.... parasts sviests... taa ka man nekaada laime nebija... blink.gif

+ es arii iedziljinos, tikai tavaa gadiijumaa viss skaidrs... smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

u johaidii, un juus sho visu sapostojaat pa kaukaadaam 12 stundaam? ? ? huh.gif

Nu ta isti nav velos iemacitis uztaisit tadu lapu kuru diena apmekletu vismaz 50% no cilvekiem kuriem ir pieejams inets...

pateikshu krieviski: "nu ti, parenj, zagnul..." ja uz shiis nozheelojamaas un greeciigaas pasauliites ir apmeeram paaris miljoni ineta lietotaaju tad jau tev tiiri normaals saits buus, visas reitingu lapas nobrux, nespeedamas iztureet tik aatru apmekleetaaju skaita mainju... aa, un kaa tu domaa uztureet to lapu? tb kur tu dabuusi resursus (serveri, netu) kas speetu iztureet taadu slodzi? ? pat Micro$it ne 1/100 nau no tik daudz apmekleetaaju un lapa riistas...

Link to comment
Share on other sites

Taa, es beidzot izlasiiju visu sho topiku un nu es varu paaris lietas pakomenteet... komentari ir likti dazhaadiem postiem nevis vienam

iznemot vienu kurs negrib sak kaski bet to vienmer izdara

huh?

Katra gadijuma worm vai vari man ar to php palidzet?

nee

cs es esu jav izslimojis un imuns

tas ir paarejoshi, tici man smile.gif

bet tev kauko iestaastiit ir tikpat ceriigi kaa iemaaciit laacim dirst staavot uz rokaam

smiliez.de_2125.gif

Vins man atsuta savu skriptu es to izpetu un uztaisu ko jaunu. Visa pasaule ta dara. Kada izcila cilveka darbus nem par pamatu savam darbam un rada ko jaunu

Totali garaam... mans izcilais darbs (www.gign.lv) tapa pilnigi uz tukshas vietas... neizmantoju nevienu skriptu, varbut tikai ideju panjemu, bet nu bez idejas arii neko iztaisit nevar. Koda izmantoshanu varetu citaa vardaa nosaukt par taa zagshanu. Nu labi, varbut kaut kaadu C++ kodejot vareetu pamataa izmantot jau gatavu baazi, bet PHP ir taa valoda, kur tas nebuutu jadara...

Zin macho man liekas ka tev vajadzetu mazlietin iedzilinaties taja ko cilveki censas pateikt ar saviem postiem nevis atrast kadu pavedienu ar kura palidzibu otru var ta smuki atlikt...

a pats ko dari?

Karoche ChordG, kljuusti pieaudzis un beidz liist visiem dirsaa... ak jaa un vari nemaz nepuleties atbildet uz sho postu, ta pat jau skaidrs ko tu tajaa rakstiisi. Labak ej izdari ko lietderiigu - uztaisi kaadu php skriptu ar ko tu vareetu paarsteigt pasauli... ak jaa un neaizmirsti ka seezhot pie datora tu iznieko savu dziivi, tapec labak kjer kaifu citur...

Link to comment
Share on other sites

huh?

Stumbrs smiliez.de_2477.gif

Karoche ChordG, kljuusti pieaudzis un beidz liist visiem dirsaa...

Es nevienam nelienu dirsa vienkarsi saku kas uz meles wink.gif

Labak ej izdari ko lietderiigu - uztaisi kaadu php skriptu ar ko tu vareetu paarsteigt pasauli...

tu man iemacisi php skriptu? wink.gif tad nestasti ka man jataisa jauna kaut kada ideja ja es nejedzu kas tur taja phpo rakstits jedzu tikai modificet pricom vel diezgan patizli

ak jaa un neaizmirsti ka seezhot pie datora tu iznieko savu dziivi, tapec labak kjer kaifu citur
Ja ja istais kas man to saka dry.gif
Link to comment
Share on other sites

pravietis ir atgriezies!!! suminaasim vinja atdzimshanu peec 360V elektroshoka... kas buus tas kas rextiis 3sho biibeles dalju - Jaunaakaa deriiba - staasts par virtualitaatee mirusho Unable, kas atdzima kaa ChordG.... ee, vecais, naakamaas paaudzes tevi pieluugs kaa pestitaaju ! ! ! smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

' date='Jul 17 2003, 10:20 AM']
huh?

Stumbrs smiliez.de_2477.gif

Karoche ChordG, kljuusti pieaudzis un beidz liist visiem dirsaa...

Es nevienam nelienu dirsa vienkarsi saku kas uz meles wink.gif

Labak ej izdari ko lietderiigu - uztaisi kaadu php skriptu ar ko tu vareetu paarsteigt pasauli...

tu man iemacisi php skriptu? wink.gif tad nestasti ka man jataisa jauna kaut kada ideja ja es nejedzu kas tur taja phpo rakstits jedzu tikai modificet pricom vel diezgan patizli

ak jaa un neaizmirsti ka seezhot pie datora tu iznieko savu dziivi, tapec labak kjer kaifu citur
Ja ja istais kas man to saka dry.gif

1-kart, beidz atmazkas taisiit ... tas ka tu lien dirsaa, tas tapat visiem skaidrs ir. Mosh man aptauju veikt? Varu ielikt GIGN lapaa balsoshanu tjipa:

? - Vai ChordG ir dirsalideejs?

1. Jaa noteikti

2. Lien dazhiem dirsaa

3. nelien dirsaa

...varam tik minet kursh variants uzvares...

2-kart, php nevar iemaciit, php var iemacities pats. Vispar jebkura veida programeshanas valodu var iemacities vislabak pashmacibas celjaa. Es visu muzhu esmu macijies pats no savaam kljudaam un iemacijies diezgan labi...

3-kart, ja tu nezini kaa es dzivoju, tad nedirs. Es pavisam noteikti esmu iistais kas tev to vareetu teikt. Atradies te pohujists, ble smiliez.de_2477.gif Ak jaa tu jau laikam visu peec biibeles dari, neklausi citu cilveku padomus... nu tad es pienjemu ka tev arii php padomus nevajag... smiliez.de_1437.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif world nu pilnigi.

Psc

biggrin.gif

interesanti te tomer palasit... es te ar draugu katru reizi sezu un abio nirdzam kadi jus visi uztraukusies wink.gif manu prat tas ir samera smiekligi laugh.gif piemeram macho uzreiz kaut ko censas sameklet kur piekerties un kad nav tad dikti nemas slavet

worm dry.gif biski gudraks visu laiku jedz kaut ko atrast....

bet kopuma taada reekona sanaak lasot visus postus es te jus kaitinu un jus laujaties cool wink.gifsmiliez.de_2469.gif

Bet ko nu par to turpinam jus nezinat ka es jus provoceju un es neko neesu teicis turpinam sacenes ;D heh...

Link to comment
Share on other sites

AAA un bibele es vispar ieskatijies neesu... sorry un atdzimis es pavisam noteikti neesu un dirsaa es ari nelienu ja listu tad tas izskatitos sausmigi smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Tad jau varam turpinata sadarboties. patiesiibaa sanaak jauks aplis - tu sheit kautko uzraksti un priecaajies par to, ka muus provocee, mees par tevi njirdzam un rakstaam atbildes. Tavs draugs seezh, lasa shiis atbildes un njirdz par to, kaa tevi nodirsh.

Link to comment
Share on other sites

' date='Jul 18 2003, 08:38 AM'] AAA un bibele es vispar ieskatijies neesu... sorry un atdzimis es pavisam noteikti neesu un dirsaa es ari nelienu ja listu tad tas izskatitos sausmigi smiliez.de_2551.gif

omfg kaa melo... smiliez.de_2428.gif tevi jau pat jaaredz nav dziivee lai saprastu kas un kaa...

neesi nekad domajis par koomikja karjeru? smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

' date='Jul 18 2003, 08:36 AM'] es te ar draugu katru reizi sezu un abio nirdzam kadi jus visi uztraukusies wink.gif manu prat tas ir samera smiekligi laugh.gif

smiliez.de_2125.gif

Vecais buks ChordG taa kaartiigi muus izaazee un tad vakaraa pie alus kausa un picas, kad tikko ir noskatiijies ar savu draugu "Amerikas stulbaakos noziedziniekus" un no sirds izsmeejushies par komenteetaaju izcilajiem un izmekleetajiem jokiem, tad kaa desertam shie ienaak forumaa un omuliigi ienjirdz par visiem, neko nesaprotoshajiem un stulbi cs speeleehoshajiem idiotiem.

keep up the good job. GL smile.gif

Veel man patiik ka smiliez.de_2125.gif es dikti mekleejot kur piekjerties. Ojaa... smiliez.de_2125.gif Kapeec lai es vienkaarshi reektu par kretiinisma pluudiem? Man vajag piekjerties smiliez.de_2125.gif omg es kriitu smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Heh nu macho ka patik lolpurnus likt foruma teici ka sen neesi to darijis bet se nu tev komikis pametis velvienu stulbumu no vienas idiotismu kladites...

Machoi vai gadijuma tu neesi tas pats purns kas worm? Tikai ar dazadiem nikiem? man smagi ta skiet bet nu gan jav ta nav... starpcitu ne es viebnigais esu lol te bet ari stumbrucis ar jaukiem komentariem cakare govs pakalu lielaku wink.gif

here was a line with useless smilies <c> sulik

Nu macho pasaki ka tas vel nav lielakais idiotisms kas vispar lidz sim ir bijis iznemot to niku numuru?

Link to comment
Share on other sites

Tad vel vai jums ludzu butu bernu pakaramie?

Ka ludzu?

Nu pakaramie!

Ja ir

Un zemnieku gala ari ir?

Jā protams...

AAA un bernu cisini ari?

Ja tulit visu atnesisu...

Ne nevajag

Kapec?

Es labak tikai paprasu redzet negribu...

Kapec?

Tapec ka man ar to visu ir slikta pieredze...

Kada tad?

Kad iegaju veikala un biju sudiga garigaja es iegaju veikala panemis visus savus ietaupijumus un uzblavu pardevejam...

Ko tad tu uzblavi?

Nu kaa nu bet nesmejies... es teicu: "Kas ir ko luri nevari izmainit?"

Nu bet tas jav nekas...

Nu tad ko blisinies ka mullja nevari izmainit???

Ha ha ha ha ha ha ha hu hu hu hui hi hi hi hi hui hui hui hui ha ha he he he he hah o ho hoh oh oh oh smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Redzi.... no saakuma cilveekus, kas domaaja ka lol ir lietvaards es vienkaarshi uzskatiiju par idiotiem. Tagad man tas tik nezheeliigi kaitina (cilveeku idiotisms tb) [konkreetaak - tavs], ka man tomeer ir veeleeshanaas pateikt, ka lol noziimee "Laughs out Loud". Tu taksh esi 25-gadiigs programmeetaajs taa ka angleni droshvien zini labi un saproti ko tas noziimee. Protams, jaanjem veeraa arii idiotisma faktors + stulbuma faktors.

apmeeram shaadi - Tu + shis teksts = apmeeram sapratne kas iisti ir lol un kad un kaa jaalieto

Tu + tavs stulbuma koeficients = nesapratne par to ko noziimee lol un doma ka atkal tiec apsaukaats

(un visticamaakais variants)

Tu + tavs stulbuma + idiotisma koeficients = nesapratne par to ko noziimee lol + tikpat idiotisks teksts kaa tas pirms diviem poustiem.

Protams es neko negaidu.... bet ja nu notiek briinums.....

Machoi vai gadijuma tu neesi tas pats purns kas worm? Tikai ar dazadiem nikiem? man smagi ta skiet bet nu gan jav ta nav...

smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Machoi vai gadijuma tu neesi tas pats purns kas worm? Tikai ar dazadiem nikiem? man smagi ta skiet bet nu gan jav ta nav...

laugh.gif nez, kaa viens un tas pac cilveex var speeleet CS pie 2 PC vienlaiciigi? ? ? smiliez.de_2428.gif

P.S. ne jau visiem ir personiibas daliishanaas tongue.gif

P.P.S. sory ka raxtu shinii sadaljaa, bet nevareeju nociesties...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...