Jump to content
GIGN Forum

ChordG ir akal apgroziba.


Recommended Posts

Nu taks neesu vairs aizdzitais bet manuprat visi mani te vel tur par pajoliti itipasi pec si komentaara jaunumu sadala...

Bet luk piedod macho tev to smailiku neizdosies lietot tik biezi jo es vairs nespeleju cs... cool2.gif tas ko es rakstiju par to eksekuciju ar sadistiskajiem simulatoriem nav izdomajums un pirmais ko centisies iznidet bus diemzel serveri cs un klani cs...

protams ari visas citas sadistiskajas speles ka halflife, team firtres, un vel daudzas kuras man slinkums uzskaitit...

Un man ka smiliez.de_2551.gif am viena joma konkreti php ir jautajums vai pat lugums. Vai jus ludzu varetu kads man palidzet? Piemeram worm kurs mani nevar ciest bet ja pacentisies tad sapratis ka teksti vel nav tik viegli izlabojami bet attieksme pret visu vairs nav tada smiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2125.gif ka bija agrak piedod worm cewru ka varesim palikt draugi. Bet par to php man gribetos kaut ko lidzigu ka jums jaunumi zinu ka tas ir php taisits zinu pat kur var nokacat bet ka tads lamers nejedzu ielikt var but ka vari man palidzet vai pat piespelet man tadu pasu jaunumu sisteminu ka tev.

Tad man ir vel vien lugums. Vai tu varetu man pateikt ka tu tiki pie si te burviga foruma???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chordg es tev vareetu pateikt kur es redzeeju shitaadu pashu forumu tikai anglju valodaa tongue.gif bija jaamaxaa 50 dolaari meenesii par lietoshanu vai arii vareeja nokachaat kaut kaadu trial versiju ^^ - bet es to nedarishu man slinkums smile.gif

un ja tu vairs nespeelee cs tad nah tev veel kaut kaadu hp cs clanam taisiit? smiliez.de_2477.gif

tad nu gan nosauci labaakaas ego shooter speeles tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

' date='Jul 15 2003, 07:28 PM'] Nu taks neesu vairs aizdzitais bet manuprat visi mani te vel tur par pajoliti itipasi pec si komentaara jaunumu sadala...

Bet luk piedod macho tev to smailiku neizdosies lietot tik biezi jo es vairs nespeleju cs... cool2.gif tas ko es rakstiju par to eksekuciju ar sadistiskajiem simulatoriem nav izdomajums un pirmais ko centisies iznidet bus diemzel serveri cs un klani cs...

protams ari visas citas sadistiskajas speles ka halflife, team firtres, un vel daudzas kuras man slinkums uzskaitit...

Un man ka smiliez.de_2551.gif am viena joma konkreti php ir jautajums vai pat lugums. Vai jus ludzu varetu kads man palidzet? Piemeram worm kurs mani nevar ciest bet ja pacentisies tad sapratis ka teksti vel nav tik viegli izlabojami bet attieksme pret visu vairs nav tada smiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2125.gif ka bija agrak piedod worm cewru ka varesim palikt draugi. Bet par to php man gribetos kaut ko lidzigu ka jums jaunumi zinu ka tas ir php taisits zinu pat kur var nokacat bet ka tads lamers nejedzu ielikt var but ka vari man palidzet vai pat piespelet man tadu pasu jaunumu sisteminu ka tev.

Tad man ir vel vien lugums. Vai tu varetu man pateikt ka tu tiki pie si te burviga foruma???

PIZDEC smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

VAAJPRAATS

1) eksekuciju ar sadistiskajiem simulatoriem - teetis pateica?

2) team firtres??? bija taksh team fartres

3) piedod worm cewru ka varesim palikt draugi. laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif (TUVI draugi biggrin.gif )

Link to comment
Share on other sites

Piedod ChordG , patieshaam nenjem ljaunaa , bet ir viena lieta ... Peec visiem shajiem postiem man radies taads priekshtats aka jautaajums ... ChordG tu esi atmorozaks + Tizls sad.gif .. + Kogo ebbet , ka tu vairs nespelee CS , un kaadaa nahuj rakaa tu veel te postojies ?

Link to comment
Share on other sites

pag pag pag

kaads otmorozoks? Vinsh lasa graamatas par Visumu, dabu un dziivniekiem un programmeeshanu un zin taadus gudrus vaardus kaa "eksekucija" un "simulators"

taa ka fya iepaziisties ar faktiem un tad runaa

bez tam vinsh te iepostoja ljoti pa teemu ar luugumu vinja labam draugam wormam paliidzeet ar php.

Link to comment
Share on other sites

Negribas saakt kaski jau pashaa pirmajaa threadaa, taadeel vienkaarshi meeginaashu noskaidrot kaadeelj tu te atrodies? CS`u tu nespeelee, taapat kaa jebkuru citu shiis sadistiskaas speeles HL modu. Kontakts ar citiem foruma apmekleetaajiem tev nav izveidojies - un nav arii nekaads briinums, nav viegli runaat ar cilveekiem, kuri ir kaa apmaati ar speeli, kuraa ieprogrammeta maniaka psihologija, dirsaaliideejiem, kaa arii vienkarshi mulkiishiem, kuri seezh pie PC ar enciklopeediju un izliekas shausmiigi gudri, kautgan ir glupi + dziivee nejeedz veidot attieciibas ar cilveekiem - vienvaardsakot ar sabiedriibas padibeneem.

Kaadel tu atgriezies - domaaji, ka sheit ir mainiijies kontingents - nebuut nee - neviens liidz shim nav "sarakstiijis graamatu par to kaa iemaaciit binaaro valodu jebkuram", neviens nav uzrakstiijis tutoriaali par to, "kaa uztaisiit datoru par serveri", pat jauna programmeeshanas valoda nav izveidota sad.gif Daudzi veeljoprojaam atbalsta karu Iraakaa, kursh, kaa zinaams, izceelaas deel social engineering, kursh tika veikts tieshi ar CS`a paliidziibu.

Vienvaardsakot, shis forums ir viena liela meeslu bedre - briidii, kad tevi nobanoja, mees visi gan priecaajaamies par to, ka vismaz kaadam ir izdevies izrauties no shiis vides, gan arii klusiibaa, pie sevis, tevi apskaudaam. Diemzheel izskataas, ka tu neiztureeji. Saluuzi. Atkal noraavies.

Link to comment
Share on other sites

Zini ChordG vajadzeeja tev veel piemineet ka mees visi cs speeleetaaji agraak vai veelaak sadegsim ELLES liesmaas un kad sametiis muus visus vienaa katlaa un liks mums izciest muuziigaas cieshanas... smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2125.gif

nee... vinjam vaidzeeja pateikt ka njigri suukaa smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

No kurienes worm nogriest no rokas kajas vai citam kermena sastavdalam? Mes tak te par sadismu fanojam ai ne?

JEEEEEEEEEEE blink.gif

Es esubrivs no sis speles un es te varetu ari nepostot bec cilveki sez catos forumos un pilnigi logiski ka ja es kadreiz seit esu bijis aktivs un pat parak aktivs ka mani izbannoja tad domaju ka vajadzetu pasedet foruma un pacatot...

Pietam seit ir tik daudz jauku cilveku, protams iznemot vienu kurs negrib sak kaski bet to vienmer izdara, ar kuriem ir verts runat...

Pietam viss ir labak saprotams ja nespele cs tev paveras plasaks redzes loks sac vairak intereseties par citam pasauligam lietam nevis sedi pie sava PC un doma mos tur aiz ta stura bus tante marta a mos terorists ko nu lai dara aizmirsu ura poga jaspiez lai izsautu...

Katra gadijuma worm vai vari man ar to php palidzet? Ir viena adrese hotscripts.no.lv tur ir pilns ar dazadu prog valodu sampliem kurus vienkarsi vajag macet ielikt. Vovo jamak ielikt a es nejedzu sad.gif a tu mos man varetu palidzet? Tadu Jaunumu sadalu izveidot ka tev... ? biggrin.gif Ko saki?

Tad vel zina uzputigajam Sorrounderam: Piedod bet enciklopedijas man majas nav toties es labprat pasezu biblenee un palasu kadu gramatu nevis sezu drudzaini pie pc un cakareju kompi ar cs palidzibu..... Es saprotu ka tava dveselite pec ta kliedz bet vecit sajedz tak ko tu ar sevi dari man poh nem un sajuc prata bet padoma pats.... kas ar tevio notiks ja tu sitik fanatiski turpinasi? Kadu nedelu paeksperimente un nosedi visu nedelu nepartraukti pie kompa redzesi tik sudigi jutisies pectam... es paproveju un tas bija viens no iemesliem kapec mani tur nobannoja un es beidzu spelet vispar so speli... ta ka padoma par savu nakotni. Zinu ka tagad jus te visi akal mani par kaut kadu noladetu priesteri turesit bet zinie veci man pat nav launu domu uz tev sorounder kur nu vel uz citiem... vienkarsi jums nav paveicies un jus esat visi apsesti ar so patikamo bet loti bistamo sergu cs...

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu es te palureju bikit forumu un redzu vienu interesantu temu aizslegtu... moodz siicis prasa adminu.

Visi doma ka vins grib admin tiesibas a vins nabadzins prasija adminu.. wink.gif iedodiet piemeram ekanzu vai macho... ;D vins tak ir dievs ka vins pats doma tatad iedodiet vinam adminu! biggrin.gif Mcho noupurejies un saki ka tagad piederi vinam...

Tikai es saubos vai tavs dzivot gribosais gars laus sevi izmantot ka talvadibas pulti wink.gif heh...

Link to comment
Share on other sites

nabaga sadists macho kursh nav atradis citu izaugsmes iespeeju tongue.gif

Ai ai nabaga cilvecins kurs nomirs ja kadu nevares apdirst tongue.giftongue.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Man tevis ari bet kadel tev manis zel? Man vis ir kartiba tev jav ir seerga ar cs es esu jav izslimojis un imuns biggrin.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

1) ekanz sen nav admins

2) ljoti smiekliigi

3) TU ESI STULBS

3.1) gribi zinaat kaapeec? Taapeec ka tev liekas ka visi kas ir pieseedushies pie kaada no shausmiigaa "sadistiskaa simulatora" VINJU SPEELEE DIENU UN NAKTI UN PAR TO VIEN DOMAA. Tipa Buda atradies... atradi lielo apskaidriibu un tagad citus maaci.

Ir iespeejama taada fishka, ka tev aizies ka tie kas speelee cs ARII DZIIVO taapat kaa normaali cilveeki. Es tikpat labi vareetu tevi apvainot ka tu vislaik fanaatiski taisi maajaslapas un ne par ko citu nedomaa... (bet tev kauko iestaastiit ir tikpat ceriigi kaa iemaaciit laacim dirst staavot uz rokaam)

Es nespeeleeju cs 3 meeneshus. Ojaa - pizdata lielaaks redzes loks man paveeraas.

idiots... smiliez.de_2477.gif

Ai ai nabaga cilvecins kurs nomirs ja kadu nevares apdirst

tu gribeeji teikt ja nevarees kaadu idiotu apdirst

Link to comment
Share on other sites

' date='Jul 16 2003, 09:00 AM'] kas ar tevio notiks ja tu sitik fanatiski turpinasi? Kadu nedelu paeksperimente un nosedi visu nedelu nepartraukti pie kompa redzesi tik sudigi jutisies pectam...

Principaa es 5 dienas nedeelaa seehzu pie kompja gandiriz visu savu darba laiku...Kas notiks taalaak? es domaaju, ka sekos paaugstinaajums amataa/es mainiishu darba vietu.

Link to comment
Share on other sites

Principaa es 5 dienas nedeelaa seehzu pie kompja gandiriz visu savu darba laiku...Kas notiks taalaak? es domaaju, ka sekos paaugstinaajums amataa/es mainiishu darba vietu.

ne taksh... paar tavu priekshnieku naaks apskaidriiba taapat kaa paar chordg naaca (paskat cik shis vieds tagad) un vinsh normaals cilveeks buudams tevi, augstpraatiigo kompja fanaatu, atlaidiis

+ mans 444 pousts smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

macho tu uzskati sevi par idiotu? Man ta gadn nelikaas un ar majaslapu taisisanu es aizraujos protams bet to es daru pa retam.. no rita 2h pasezu un pectam neskatos pat uz kompa pusi... taka sorry tavs diktais posts aizgaja pa toletes poda trubu... smiliez.de_2428.gifgussa.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...