Jump to content
GIGN Forum

Kompis - Liesmās?


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Man bija tā, es pa nakti spēlēju bija baigi skaļš dators palicis, uzliku segu virsū, pārkarsa un izslēdzās :)

tas bija nāvīgi gudri, uzlikt segu, jo pc rūc skaļi, tev paveicās, ka pc pats tur sevi aizsargāja.. :)

Link to comment
Share on other sites

taa vienkaarshi vinsh nevar aizdegtioes kautvai tev vinsh 3 gadus stav ieslegts. ja kkas parkarst tad kompis vnk izsledzas un tur neko nevar mainiit.

kompis aizdegties var nepareizas straavas un iizsavienojuma veidaa . viv vienkaarshaakais veids ir (veciem kompjiem) uzlikt no 220 voltiem uz 110 (sistembloka aizmugure tada sarkana podzina) un tad kompis var paris sekunzu laika saakt kuupeeet un aizdegties

protams ir ari citi veidi . bet tie visi ir nepareizas straavas ietekmee

Link to comment
Share on other sites

Man bija tā, es pa nakti spēlēju bija baigi skaļš dators palicis, uzliku segu virsū, pārkarsa un izslēdzās :)

Ārprāc, aiz smiekliem gandrīz salto atkal izmetu.. Kur tev prātiņš... :D

P.S. Man kompis ilgākais ir bijis ieslegts apmēram nedēļu...

Link to comment
Share on other sites

:) Vecie kompji protams, ka var nosvilt. Nebija jau zināms, ko tas čalis ar to kompi bija darījis. Moška bezjēgā bija līdis BIOS'ā un kaut tur jaucies tādā veidā izslēdzot opciju, ka pie noteiktas grādu temperatūras pc izslēdzas. Vai arī klokojis nesaprotot ko dara un t.t.

tas ir vienalga . tas ir domats pc healtham

tapatas ja kaads dzelzis paarkarst tad vink kompis izsledzas un tur neko nevar mainiit

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...