Jump to content
GIGN Forum

Fallout


DuH
 Share

Recommended Posts

need help... sen jau esmu gaajis un paargaajis Fallout2. Gribeetos veel kautko no shiis seerijas... Taakaa Brotherhood of Stell ir sviests, bet taktics man nerukaa, kaads nevar pasviest kaadu ideju no kurienes Fallout1 vareetu novilkt?? ? peer2peer nepiedaavaat....

P.S. neaizmirsiisim vecos shedevrus, ko tauta speelees arii peec 50 gadiem...

P.P.S. Google ir izrakc no viena gala liidz otram... Fallout vaaciski netiikas speeleet...

Link to comment
Share on other sites

1 shis nav warez saits

2 iemaacies vaaciski

3 nepatiik vaaciki vari iet d***

4 p2p ir tagad prakstiski vieniigais vids kaa tagad var novilkt warez

5 tu meegjinaaji ieksh p2p k-ko vilkt jo var izraadiities arii ka kaadam juuzerim kam ir Fallout1 aplouda spiids ir aatraaks nekaa serverim no kura 24/7 kaads velk warez

Link to comment
Share on other sites

2-3 Ls... a kas i? tev moshka ir? ? stipri shaubos vai tu maz zini kas tas ir... huh.gif

P.S. es zinu veel paaris topicus shinii forumaa, kuro veel neesi safloodijis... smiliez.de_2428.gif

Fatality Posted on Jul 15 2003, 02:19 PM

--------------------------------------------------------------------------------

Pasaki ko tev vajag preciizu nosaukumu un es tev dabuushu!! 

topika virsraxtu izlasi..
Link to comment
Share on other sites

Zhetonu tam kursh dabuus Fallout`a pirmo otro dalju...patiesiibaa esmu Fallout atspeeleejies, man vajadzeetu 2 pdf failinus, kuri naaca liidzi falloutam - vinu unikaalais rpg game system apraksts - for players un for gamemasters.

Link to comment
Share on other sites

karoche

domaju zinoshiem cilvekiem ir skaidrs no kurienes ir mans niks radies.

but that's not the point of this here post. man "nejaushi" gadijas uz viena veclaiciga cd Fallout (vienmer rakstaams ar lielo burtu, tie kas to nedara jel sadegiet elles liesmas) instalacija. man nau grutibu to instalaciju izlikt jums te, ko ari darishu, BET:

1. ta nau pilna instalacija

1.1 nav skanjas

1.2 nav video

1.3 nav dazhu atsevishkju (lasi - svarigu) personazhu vizualais izskats. tas ir ir melns ekrans.

2. english versija

3. naksies lasiit visus tekstus

4. var gadiities ka spele uzkaras. to gan var sava zinja "labot" ja spiezh save pietiekami regulari

ja jus shie punkti apmierina tad varat nokachat instalaciju sheit -> Fallout [~111 MB]

lugums neizmantot download acceleratorus un ipashi nevilkties ar kachashanu. ilgi es to instalaciju tur netureshu.

ps. atrums no turienes varetu but sudigs.

Link to comment
Share on other sites

erm. tik sen nau spelets Fallout 2 ka diez ko labi to lietu atceros, bet nebij vinja ka gustekne pie slaveriem? tikai pasham personigi runat ar vinju man negadijas. izglabt slaves gan bij viegli - atshaut tos slaverus un pakliegt tip "you are free'. bet tas droshvien tapat ir zinams.

Link to comment
Share on other sites

hehee, me tomeer noka4aaja!!! nu speeljux rlz, bet ljoti pietruuxt:

1.sound

2. music (kas bija Fallout2, laba muuzika)

3. bildes (nu b*e ljoti gribaas redzeet, kaa izskataas Tandi jauniibaa biggrin.gif)

4. pogas take all.....

nu bet taakaataa, thx sulik...

Link to comment
Share on other sites

ak ja... muzika toch bija laba Fallout'a 2. bija man kaadreiz uz datora ari viss soundtraks tai spelei, bet shkjiet pazuda lidz ar format c:\

bet ja ir velme varu atrast un izlikt to soundtrack te. par Fallout 1 sound tracku gan negalvoju, bet Fallout 2 luudzu.

par sound un video es bridinaju. a vot par pogu take all esmu vienkarshi piemirsis biggrin.gif

addition:

ak ja. ir tev 1 Ls? varu dot tev ceribu sadabut gan Fallout 1, gan Fallout 2 speles. rus versijas gan, bet nu domajams ar skanju un video. tik jaapmaksa matricas.

Link to comment
Share on other sites

ne nu labi. izmanto iespeju kamer ta ir.

anyway, man nau grutibas ierakstiit tev tas speles. grutibas shkjiet sagadas tas speles dabut biggrin.gif links pedejas dienas ir sakains. bet nu muziku sha vai ta kaut kad shodien izlikshu.

stay tuned

Link to comment
Share on other sites

sulik, ja tu esi no riigas, tad me kaukad augusta saakumaa domaa triekt uz riigu, mosh ieraxti tos fallout matricaa, kad aizbraukshu, savaakshu, sapikjoshu, mosh kaadu alu uzlix... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

tad ko isti tev vajag? Fallout1 rus version un Fallout muziku? jo ja tev ir Fallout2 tad neredzu jegas to kachat.

sarunat vienmer var

PS. ar alu diemzhel neiznaks, jo es to nedzeru un vispar alkohols man ir liegts vel kadas 3-4 nedeljas. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

veca topika atdzimshana

kaaaroch, esmu beidzot dabujis sev Fallout 1 RUS versiju. ja nu DuH te kadreiz paradas, tad zini ka tagad muusu sdelka var notikt. taa attiecas gan uz Fallout 1 gan uz Fallout 2.

over and out

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...