Jump to content
GIGN Forum

Karas Serveris


Recommended Posts

karoch .... izveidoju serveri, viss ok un viss ira blotna, tik kad izmanto votemap vai mapmenu komandas serveris uzkaraas kartes mainjas briidii... kaads var noraadiit aptuveni kur vareetu buut vaina mekleejama

P.S. nevari paliidzeet, nebazies ar spamu u.t.t.

Edited by Paparaci
Link to comment
Share on other sites

1. Tas nav rams, aunapieres!!!11oneone Zb, ko var te mudiit, ja neko nejeedz.

2. Veel gudraak, vienmeer jau vianiigs dators, bet ivnjam vajag zinaat, kas tieshi.

Par teemu: Ko tev paraada, kad uzkaraas?

Ja Connection to Server Timed Out, tad vaina ir procesoraa, ja preciizi, tad nav pietiekami jaudiigs. Ja kas cits, paraadi mumsim.

Link to comment
Share on other sites

vispaar raada Warning conection problems , bet karaas, kad, lai pamainiitu karti izmanto amx komandas, sekojoshi doma---> amx karina serveri vienkaarshi taa pat pats no sevis vai serveris to nevelk?

1gb ram pietiek serverim?

P.S. serveris nestaav man uz taa meesla, kas man profilaa paraadiits :fsckinsad:

Edited by Paparaci
Link to comment
Share on other sites

2. Veel gudraak, vienmeer jau vianiigs dators, bet ivnjam vajag zinaat, kas tieshi.

Par teemu: Ko tev paraada, kad uzkaraas?

Ja Connection to Server Timed Out, tad vaina ir procesoraa, ja preciizi, tad nav pietiekami jaudiigs. Ja kas cits, paraadi mumsim.

Man likās, ka jēdzu, nu ok, Tev taisnība. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gribu oponēt teorijai, ka vainīgs processors :)

Vainīgs ir RAM ( Pats senāk turēju serveri uz 256 MB ram, tad bieži bija, bet ar 512 karte nomainījās momentāli)

Tākā nebārsti savas gudrības, ja pats īsti nezini kā tās lietas darās ;)

Ja būtu vainīgs processors, tad lagotu lielās apšaudēs ( nu tādās vietās kur daudz džeku vienā vietā) un/vai raunda sākumā!

Edited by r1lexY
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...