Jump to content
GIGN Forum

Dziesmas Mb Samazināšana


amnezija
 Share

Recommended Posts

Es izgriezu vienu daļu no vienas dziesmas precīzāk no Xzibit dziesmas concentarte un pārtaisīju viņu par WAVE failu dziesmas tagad ir 31 sekundi gara, bet sver 5.3 MB biš pa daudz priekš 31 sekundes nu man tā liekas vai kāds varētu ieteikt ar ko, izņemot audacity var samazaināt MB lielumu nemainot pārāk skaņas kvalitāti. Varbūt kāds kam ir pabrīvāks laiks un zin, kas jādara vārētu pats ātri pārtaisīt un pārsūtīt man!

Dziesma te

Link to comment
Share on other sites

Dziesma te

A tam audacity nav iespēja izgriezt un pārtaisīt par .mp3, nevis .wav?

Ir iespējams saspiest failu ar mp3 to ringtone gold. TE

Skaidri neatceros, bet iespējams, ka varēja arī izgriezt gabalu.

Kad es spiedu dziesmas, tad vnk no stereo pārveidoju uz mono un dziesma bija vairāk kā 2x mazāka.

Link to comment
Share on other sites

Karoča e sjau ar to audacity izgriezu lielāku daļu no dziesmas un sākumā dziesma bija mp3 formātā svēra 4.8 MB tad es izgriezu un no 5 min garas dziesmas atstāju 31 sekundi un exportēju par wav faila dziesmu un tagad viņa man sver 5.3 MB biš dīvaini laigan wav failam būtu jābūt mazākam par mp3 ne ? <_<

Link to comment
Share on other sites

<_<

nu nē, mp3 ir saspiests wav, to svaru attiecība varētu būt aptuveni 1:15.

kad kompresē mp3 formātā, Tev noteikti ir iespējams norādīt tā kvalitāti. necenties uzlikt lielāku, nekā dziesmai jau ir, tādā veidā tā augstāka nekļūs. Tu tur noteikti esi uzlicis pāri 1000 kbps, kas ir CD kvalitāte un nav jau brīnums, ka softs pats neiečeko, bet automātiski kompresē. acīmredzot nav paredzēta programma lohiem.

īsumā ... paseko līdz, kādu liec kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...