Jump to content
GIGN Forum

Toposhais Admins


Recommended Posts

Luudzu iedodiet man admina tiesibas! Es pedejai laika speleju CS diezgan daudz un ir daudz tadi brizhi kad nav neviena admina un tad saakas LIELAA LAMEROSHANA! Nav labi ja visi ta lamero un dazhreiz pashauj savejos un kad nav neviena admina serveri kas vinjus paslapotu! Es zinu ka admini jau ir DAUDZ bet daudzi no vinjiem reti spelee, tapec butu lielaka jega iedot admina tiesibas kadam, kas tas lietderigi izmantotu. Paldies par sapratni!

smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Es esmu aarsts, un izaarsteeshu no tevis to leciigumu ar naaves paliidziibu.

p.s.

es piesieshu tevi pie sienas istabaa ar daudzaam badaa esoshaam zhurkaam. Un vinjas paleenaam tevi saaks grauzt. Un tu cietiisi no saapeem, no bada un no slimiibaam, ko vinjas tev pielipinaas. Tad naakshu es un tu man luugsies, lai es tevi nogalinu. Un varbuut, tikai varbuut, ja man paluugsi jau tagad zheelastiibu, es tevi tad arii nogalinaashu.

Link to comment
Share on other sites

es neesmu pie vainas  dontlike.gif

Es zinu - tu taads neesi thumbsup.gif

Champ es tev saku - es pavisam norm vinjam atbildeeju, ka ir paaraak daudz admini un ka lai apskataas ieksh reg cik kraasains viss, iedevu pat linku un vnk pohujaa kaads izdzeesh.. tad nah vispar jeega te kko raxtiit or lasiit zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...