Jump to content
GIGN Forum

Problemas Ar Cz Instalaciju?


worm
 Share

Recommended Posts

radler - es labaak nemeeginaashu uz savu roku kaut ko tur chakareet, tas vareetu beediigi beigties /kompim, protams/ wink.gif

macho - njaa, tieshi no taa es baidiijos, ka buus jaapaarinstalee.... Negribaas baigi..... Es taa padomaaju, nu it kaa es neesu tur neko sacakareejusi, taapeec arii nesaprotu, kaapeec peeksnji neiet.

Par to change game - es to spiezu, jo uz cs:cz eju caur half life, un tad tur jaamaina speele (no hl uz cz). Un tad, kad esmu iegaajusi cz, tad kompis iziet no speeles vispaar.

Uhzz, njaa.... Laikam jau buus jaapaarinstalee, ceramz, ka buus ok.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

parasti tas, ka lec no speles aaraa bez jebkada error mesidža, ir directX vaina. iesaku pachekot, vai optionos nav uzlicies kautkaads 1024*768*32 un 4x anti-aliasing. un btw shitas iipashi biezhi laikam gadijaas celeron procesoriem un laikam arii win2000 sisteemaas. enivei var jau arii meegjinaat laist uz openGL, ja tas ir pieejams thumbsup.gif...

Link to comment
Share on other sites

3.seerija:

cs:cz tika paarinstaleets (viss perfecto peec GIGN pamaaciibas), bet problema taa pati. Tad apstiijos, ko EDDz ieteica - to visus parametrus:

Taatad, kompim ir Pentium 4, 9 DirectX, Windows XP, video karte Gforce 4 (laikam taa rakstaas). /Man sitais viss neko neizsaka, bet bracis teica, ka tas nevareetu radiit nekaadas probleemas/ Un optionos tieshaam bija uzlikts 1024* kautkas, kas tika nomainiits uz 800*kautkas, bet anyway NEAIZIET!!! upset.gif

Laikam norakstiic gadiijums, bet vienalga zeel...

Thanx, ka meeginaajaat paliidzeet rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

vismaz es zinu ka speeles izieshana ir saistita ar CD 4.22, BET tas ir TIKAI tad ja ir uzlikts pedejais patch v15 (kursh uz gigna nav tieshi kaarshanaas apsveruma deelj)... es ieteiktu izpildiit step by step instalaciju, kas ir uzraxtiita gan pie CZ downloada, gan jaunumos

Link to comment
Share on other sites

vareji izdarit no 1 CS 2 speles CS un CS:CZ...

parastajs CS lai paliek ka ir.. bet uztajsit kopiju visa Cs kaut kur..

Piem:

Tev CS ir ielikts 6ejt: C:\\Program Files\Valve\...

bet CZ tu gribi ielikt 6ejt: C:\\Progra Files\CZ\..

Tad tu to visu VALVE ..Copy.. un ieliek taja CZ\

Un instale tur (CZ\) visu priek6 CS:CZ spelej...

Tad tev buus viss ok...

Cerams smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nea, paarinstaleeshana neliidz, vismaz CZ. Man shitaa saaka arii neiet 1.6, bet pec paarinstaleeshanas vismaz tas iet. Bet ar CZ gan kaut kaada mistika => mosh iejaukti kaadi auKstaaki speeki 20.gif

tev visticamaak vajag kaadu keexu ar puzliidz labi nofokuseetu aci kas uz vietas probleemu atkostu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

kur tur tas "C:\Program Files\Valve\hl.exe -game czero -console" jaaraxta es taa uztaisu un man raada ka nepareizi..... kur jaakopee tas czero shits . ??

ir tads files HL.EXE...

tu tajsi Shostcutu un pierakasti kur rakstits

Target:

"C:\Program Files\Valve\hl.exe"

pieraksti PEEC SpaceBar -game czero -console

jau buus labi smile.gif sapratisi tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Kaorch baigaa proba!neteiku gignaa!kaa eieju taa CODE 20 ar CD 4.22.3 a ar 4.23.1 CODE 10!nu karoch es domaaju lielaakajai dalja zinaama leita!sistem modified u.t.t uzraksts pa vidu monitoram!ble sux ... evilmad.gif

jau 10 reizes paarinstaleeju CS, CD, patch!patch v06 28!CD domaaju nav shkjirba 22.3 vai 23.1 ne ar vienu neiet! un un un kas veel ? ...

ar botiem ar nevar paspeeleet ja CD iesleegts!bez CD var pret botiem speeleet(tikai nesakiet-kaadas probleemas nu tad speelee pret botiem)!

ar demkaam taapat nevar pastiities!

ble ko dariit visu jau izmeegjinaajos dusmas! mad.gif

P.S. nebiju no maajaam speelejis CS kaadu nedeelju mosh 2 un tad tas prikols saakaas!pirms tam viss bij ok!mosh kaut kas iepeleejis ? blink.gif

HELP sad.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
tev visticamaak vajag kaadu keexu ar puzliidz labi nofokuseetu aci kas uz vietas probleemu atkostu wink.gif

Kur lai nem tadu v16?? man irr v18b... blin man vispar broblema problemas gala, karoch mani met ara no visiem serveriem ar sadiem ,,Host_Error:UserMsg:Not present on Client 233,,; ,,llegible server message-svc_bad,, un lidzigiem pazinjojumiem! man ir CD 4.27.3 versija .... nezinu ko darit gribu CSDM uzpelet kada serveri!!!

HELPHELPHELPHELPHELPHELPHELPHELPHELPHELPHELPHELPHELPHELPHELPHELPHELP

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...