Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Kas tas pa prikolu ka mans klases biedrs grim uztaisit webu un nesanak :o vnk visu taisam pec gign pamacibas e107 nu viss itka sanak un ta talak bet step 3 kkads errors rada kkadu (root'@'localhost YES) un nevar talak neko darit :(

aa meginajam prosta forumu uztaisit pie pedeja step ar viss nopisas :( tas pats rada

Link to comment
Share on other sites

Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

Ja bez pass tad radas sitads Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) :(

Izslēdz SKYPE kad instelē...es neesmu pārliecināts bet man ar šitā bija ...nezinu kā un kapēc pēkšņi ieinstelējās tapēc tikai iesaku ko darīt...

spied SKYPE galīgi uz QUIT un mēģini ...

un password raksti lēnām...lai abi passwordi sakrīt...

Cerams ka sanāks ...labu veiksmi ..... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nu pilnīgi lol ..... aiziej uz phpmyadmin, pie privilegies, apskaties kāds ir passwords ...... by default passworda uz root nava ...... vismaz manā apache instalācijā ......

Ti e visi pārējie Jūsu ieteikumi, pilnīgi galīgi sviestā ............ skype neietekmē mysql darbību, vienīgi pašas apaches, elemtārākais risinājums ir uzlikt lai pie startup, apache startējās pirmias, un skype pēc tam ....

Link to comment
Share on other sites

Ti e visi pārējie Jūsu ieteikumi, pilnīgi galīgi sviestā ............ skype neietekmē mysql darbību, vienīgi pašas apaches, elemtārākais risinājums ir uzlikt lai pie startup, apache startējās pirmias, un skype pēc tam ....

Nu ta beidzot viss aizgaja :) paldies tev niker444

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...