Jump to content
GIGN Forum

Par Nikiem


Hainy
 Share

Recommended Posts

ir taada lieta, ka ir ljoti daudz niki un ir taada lieta ka tie jau saak atkaartoties! tad pienaak mirklis ka divi vienaadi vai stipri liidziigi niki satiekas un tad saakas probleemas ar pirmaa izdomaataaja noskaidroshanu! es jau iipashi par savu nesatraucos, bet man jau ir meitene Haily! thumbsup.gif

Haily

macho

Diidlijs

Shie ir identiski vai stipri liidziigi jau tiem kas uz shaas zemes existee un es uzskatu ka tas ir ljoti stulbs pasaakums! vakar vai kautkad es pilniigi GIGNaa sastapu insomnia (tie kas zinaas sapratiis). Buutu kautkaada aizsardziiba, buutu ideaali! thumbsup.gifnaughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

jaa , vienam viereiz ija gadiijums vinjs tjipa ieiet www.gign.lv un skataas labaajaa pusee viens speelee cs'u ar vinja niku.Neatceros kuram iisti bija , bet arii toreez kautko sprieda.

Link to comment
Share on other sites

A man par laimi veel neviens nav piesējies ar līdzīgu niku.

Bet par to drošību es piekrītu. rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

intresanti kaadu tad aizsardziibu tur veel vareetu ,,

20.gif

chuvax graamatvezhi ir superiigi cilveeki :

Protams nav superīgi, ka par kādu saka, ka viņš ir "gramātvedis"...kļūdās tie, kuri uzskata, ka viņa dzīve sastāv tikai no rēķiniem. Ja jums būtu ar viņu draudzīgas attiecības, tad jūs ieraudzītu viņu vienā brīdī slēpojot, citā brīdī stāstot nepieklājīgus jociņus, bet trešajā brīdī viņš ir piedzēries un laimīgs.

...tad ja grāmatvedis kaut ko dara, tad viņš to dara labi. Arī seksu. Neceriet uz viņa fantāziju trūkumu. Seks, ja tas notiek brīvā laikā, tāds, no kura žoklis krīt nost.

...tātad superīgs cilvēciņš.

Link to comment
Share on other sites

Nu es esu redzeejis shitaadus :  wacko.gif 

WOLF.

Seawolf

Blade (tas gan ir klana nosaukums nu bet nez nez iespeejams ka tas jau bija pirms maniim)

un ir vel dazi ko uz sitiena nevaru atcereeties

diezgan paziiistams cilveeks "BIO wolf ", kas apgrozaas apollo sabiedriiba...

aa un sev liidziigu niku pagaidaam neesmu redzeejis, un ceru, ka neredzeeshu.

Vieniigi taads cilveeks ar niku AGGRESSIVE, miileeja paspeeleet uz gign servera ar niku "Chempions, CHAMP ( ar shaadu niku vinsh vienreiz piekonekteejaas, laikam, speeleeja uz cita servera), ceru, ka vinsh ir ban.gif047.gif

Edited by Champions!
Link to comment
Share on other sites

Nu pa shitaadiem , piem Seawolf un Blade ir po , jo tie NAV taadi kaa tev , un ir cita noziime wink.gif Tas pats attiecas uz NightMerry... Man ir gadiijies piem. Ka ieeju serverii , un tur speelee viens ar nicku limp (tad man veel bija nick ***limp***) , un saakaam dirsties (tas bija pirms kaadiem 2 gadiem) , vinsh teica ka niks vinjam jau 7 gadus 362.gif ... Aa , un vienreiz speeleejot ,man viens piekasiijaas , nuu kjipa , jautaaja kaa iet , kaa ar draudzeni u.t.t. , es vinjam pajautaaju , KAS TU VISPAAR ESI ? Vinsh apjuka un jautaaja - Tu neesi Limpy's no juurmalas... Blombe vinjam bija wink.gif

Link to comment
Share on other sites

man tas nepish happy.gif

Link to comment
Share on other sites

man bija taas probleemas ar niku ko white-line piemineeja. ir jau taa, ka man liidziigi niki ir dahuja un vairaak dry.gif , bet neko dariit, pats sev taadu laastu uzliku...

smiliez.de_2125.gif anfisa^, kur to tekstu par graamatvezhiem izraavi thumbsup.gif ? nesaki, ka pati rakstiiji naughty.gif ..

Link to comment
Share on other sites

chuvax bet tu smeejies mad.gif

edd http://www.face.lv/userinfo.php?id=7290 pashaa apakshaa

nu tas ir hainyam

pieregojies pac un aizpildi testu, buus tev arii kas tu esi ,,

pagaidaam neko iipashi liidziigu manam nikam neesu redzeejusi, ceru arii ka neredzeeshu, bet ir nu citi liidziigi redzeeti ,, aaaae manai vienai draudzenei ira niks nasty, nesen ieraudziiju veel vienu meichu tajaa pashaa portaalaa ar niku nasty-girl, un veel tajaa pashaa face.lv arii redzeeju vienu ar niku nasty, tikai dzheku wacko.gif

p.s tas "^" nav obligaati vienmeer jaaraxta, tas i tikai mircaa,,

ehe un acereejos viens no visizplatiitaakajiem nikiem ir X-tina biggrin.gifrolleyes.gif

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Hainy

Haily

Haimy

Taadi ir redzeeti! ;|

Es te bishk pafantazeeshu - un proti, niku aizsardziibas plaans:

1. Izveidot datu baazi.

2. Piedaavaat savu datu baazi - teixim CS serveriem, maajas lapaam, x3 kur veel ir niku regjistraacijas!

3. Nikus shinii datu baazee regot vareetu, tas noziimee, piemeeram, Chuvax grib speeleet kaadaa serverii kursh izmanto shiis baazes pakalpojumus, tad vaidzeetu regot niku un liidz ar to vinja niks buutu aizsargaats arii citaas vietaas kur shii fignja existeeti, respektiivi, tikai vinsh zin iisto paroli un var justies drosh ka otrs taads shiniis vietaas nebuutu !

Zinu ka murgs, bet man ir murgojamaas smadzenes! thumbsup.gif

Edited by Hainy
Link to comment
Share on other sites

da ir visaadi daunji , senam zinaams

man arii piepisaas ka noshpikoju nicku no fusion , bet infusion noziimee kaut ko citu un ir arii daudz savaadaaks vaards dry.gif .

visa pasaule ir pilna ar stulbenjiem , lai uztaisiitu kaut kaadu droshiibas shitu vajag daudz laika , labaak pieciest to stulbumu nekaa teereet daudz sava laika ...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...