Jump to content
GIGN Forum

Nu Ta Beidzot


Dj_erix
 Share

Recommended Posts

Mazs mīļš prelūdītis 98' gada. 2.0 dzinējiņš uh... paspēju jau biku bremžu diskus pasvilināt, bet ir OK.

Ideālā kārtībā, rūsas tikpat kā nav - nobraukums tikai 95000, bendzīniņš, motors dūc kā bitīte, bez liekiem trokšņiem ;)

Pagaidām (uz brīdi) esmu laimīgs un apmierināts.

PS. Ja es kautko tūnēšu, tad

1. tās būs tikai pakaļējās lampas

2. tas būs tikai un vienīgi motors

Un tas bembis tāds tika iegādāts, pirms 3 mēnešiem, bet nolaistījām šodien...

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

vienmēr ir patikušas prelūdes. žēli tikai, ka vietas uz aimugurējā sēdekļa ir ahūna maz.

tikai man labāk piedur 4ās paaudzes prelūdes, kuras no 92.-96. gadam ražoja. mākslas darbs. jaunās dizaina stilā sabojāja 90. gadu beigu simplicisms.

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

Congratulations! ;)

Tikai uzreizu meginasu tevi apbedinat.. loti LOTI maz ticams, ka tavai hondinai patiesais nobraukums tiesam ari ir zem 100k. Nezinu, ka hondam, bet bembjiem to vareja redzet nospiezot to reset podzinu paneli un turot nospioetsu un tad vajadzeja pagre4izt atslegas, lai iedarbinatu masinu. un tad tur displeja saka radities visadi papildus cipari. manai yamahai ari ta ir! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Beef-teh apskates gramatinja 2006g. stav skaists nobraukuma skaitlis 86023

Tagad uz spida man rada ~98000, es neticu, ka pa 2g. vinsh apskreja riņķi, laigan vienmer pastāv iespēja, ka ir kruķīts, bet spreiežot pēc lifta, stūres un pedāļiem sajūta, ka mazdrilēts autiņš

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Tagad uz spida man rada ~98000, es neticu, ka pa 2g. vinsh apskreja riņķi, laigan vienmer pastāv iespēja, ka ir kruķīts, bet spreiežot pēc lifta, stūres un pedāļiem sajūta, ka mazdrilēts autiņš

nu pamegini tomer to prikolu ar to podzinu.

iespejams, ka uz nobraukumu jau uzmeta ari ieprieksejo pirceju.

Lai nu ka, ja nekas neklab un necikst, tad jau kruta! :) masina smuka, tikai man patikas iepriekseja modela lampas.. bet ta laikam sitas skaitas diezgan jaudigs verkis. vinam laikam vtec ir ja? un kadi 200 zirgi! :) c?ool!!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

tikai man labāk piedur 4ās paaudzes prelūdes, kuras no 92.-96. gadam ražoja. mākslas darbs. jaunās dizaina stilā sabojāja 90. gadu beigu simplicisms.

Māšīnu jau pērk sev nevis priekš tiem, kas tev brauks uz aizmg sēdekļa, pašam būs pilnīgi pokuj cik vietas ir aizmugrē galvenais, ka pašam vieta un ir priekšā kur čiksai iekāpt..

Link to comment
Share on other sites

a ja ir vairākas čiksas tad jau sākas problēmas :)

ir gadījies, kad mani pālī ved draugs ar prelūdi, un pēc 20 km jau kājas tirpst. tomēr forša sajūta, ja autiņš tajā brīdī patīk visiem, nevis tikai man un čiksai blakus. a pārējie kompostrējas pakaļpusē.

bet par prelūdi. baigi labā fiška ir, ka tas zvēriņš viegli tūnējas. kaut vai ebay es nesen redzēju lambo stila (kad durvis atveras uz āru) durvju komplektu pa 500 dolāriem un pat mazāk. bet tas tā, ja šausmīgi izlekt gribās.

arī motoram detaļas ir viegli pieejamas. manuprāt ideālai prelūdei vajag tikai biš motorā ielikt, ksenoniņus vai ko vienkāršāku un smuku uzlikt + diski pēc izvēles. cilvēki uz ielas pamanīs un pašam prieciņš.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...