Jump to content
GIGN Forum

Vai Juus Gribat Lai Cilveks Brauc Uz


macho
 Share

Taatad:  

56 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

shock1.gif Ak jel` cilveek ... sad.gif

Kaa tu vari muus shitaa iegaazt ? huh.gifupset.gif

Link to comment
Share on other sites

XD.gif cilveeks nu tu esi shutniks.

aiz citu muguraam vel tagad sleepsies? macho tev piedavaja tikties divata a tu draugus aicini. Es sestdien diemzheel netieku jo ir autoskola. Bet GL anyway thumbsup.gif

P.S. Here's a challenge for you - pamegini atbilde neierakstiit vaardus "kachaks" un "shuutniks"? Impossible huh?

Link to comment
Share on other sites

nee nu komoon man ir 15 gadi vinjam ir 19 .. es piedaavaaju ka arii man pastaavees liidzaas kaads vinja vecuma cilveeks teiksim howlers kas neieredz vinju taapat kaa es ... nu es pasaku juus foruma davaj sakat laiku kad varat un kur satikties jo juus pashi piedaavaajat un hulji tagad vairs nevarat ka kaads naak liidz ?!

Link to comment
Share on other sites

Augsheejais iisteniibaa noziimee to ka tu esi lameris

Taa es nobalsoju. evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm gordon nejau es te lecos un piedaavaaju satikties ... tas manliekas bija macho un symbiote kas te shausmiigi gribeeja satikties ...

satikties jau nav sinonīms kauties. patusētu, iedzertu alu utt. nu jā, tu tak vēl esi bērns, lai dzertu alkoholu... apēstu saldējumu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nu i panjems satiksies, un kas buus? parunaas paeedis saldeejumu (padzers alu) un ko taalaak? labaak ap sirdi paliks, ja iepaziis beidzot sho cilveeku ,,

un taalaak? un ja tik un taa izraadaas baigais dirseejs (vai arii preteeji)

naughty.gifupset.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm gordon nejau es te lecos un piedaavaaju satikties ... tas manliekas bija macho un symbiote kas te shausmiigi gribeeja satikties ...

LOL tu un lecies? Divi nesavienojami vaardi. muah..

varbuut tomeer atskatiisimies uz vakardienu

1) Tu biji tas kas saaka nodirst muuziku kas skaneeja pa radio un citiem patika (pie tam ar taadu origjinaalu un aspraatiigu vaardu kaa invaliidu muuzika)

2) kad ieliku sho topiku sekoja

|00:34:31| <cilveeks> taads nahuj

|00:34:39| <cilveeks> ka ir kas atbalsta gudri var runaat

...

|00:34:59| <cilveeks> aaaa

|00:35:00| <cilveeks> tu rulee

...

|00:35:05| <cilveeks> garaa njerga

protams... es biju tas kas saaka lekties happy.gif nerunaasim jau par tavu dibenu a.k.a dareku kas vislaik tev nira peecpusee ar shaadiem tekstiem kaa

|00:59:06| <darek> ynbu po shuutniks tu

|01:02:48| <darek> macho shuutniks

|01:07:48| <darek> shutniks

p.s

shos tekstus es kolekcioneeju happy.gif uz doto momentu iet treshais desmits smile.gif

|00:41:29| <darek> macho tu omaa tu baigi labi speelee ,nesuuda

|00:41:31| <darek> nesuuda

p.p.s

vakardienas peerle

|00:37:27| <cilveeks> pat dazhi no gign klana aiz muguras saka ka tu tieshaam esi debiils

lmfao.gif

p.p.p.s

vakardienas abloms

|01:06:34| <macho> jums dzhekiem talsos tikai kaukaadas 3 programmas raada vai?

|01:07:04| <darek> macho abloms nee raada mums kopaa man liekas kaadas 23 kanaalus

ak jaa... nemeegjiniet cilveekam kaut ko ieskaidrot. Sekos Oi joks ha ha ha kaa es smejos, shuutniks vai arii tiekamies mezhaparkaa 18:00?

un ja taa padomaa gordons pareizi vien teica. Ja tev ir probleemas ar mani tad pats arii taas risini nevis miiz to dariit un prasi lielajiem draugiem lai paliidz.

man ar tevi probleemas (pat ja meedz buut) ljoti aatri risinaas happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Macho karo4 es kautkad tuvaakajaa laikaa(peec izlaiduma tusa) braukshu uz Riigu padziivot kaadu laiku , tad mees vareetu ksutkur satikties iedzert kaadu alu izrunaa visu , kas pa shtelli itd.

Ko tu saki?

Nejau es tur draugus saukshu vai kaa vienkaarshi vareetu padzert kaadu alu un parunaat.

Tu viens pats es viens pats.

ko saki?

Link to comment
Share on other sites

Labi. To var mieriigi. Tik liec aiz auss ka man kodieni jau uz pusvasaru sarunaati. jaanju nedeeljaa es tikpat kaa riigaa nebuushu, Peeteru nedeeljaa varbuut uz beigaam... nu redzeesim redzeesim. Protams optimaalais variants buutu ja tu uz GIGN un Zeonas pasaakumu atbrauktu. Tevi veel pagaidaam neviens nosist neveelas wink.gif Un vareesi ar visiem iepaziities un konstateet ka nebuut ne visi kurus cilveeks nevar ciest arii tev ir jaaieniist...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...