Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

daudz gribi - griebet nav kaitiiigi...nesaprotu kaads shitam sakar ar counter strike & server mods/plugins....aapsis atads.. :D

ja nemaaki atarst tik vnk lietas vai arii neizni atadu adrei aka www.google.lv

tad ej uz beernudaarzu!

Link to comment
Share on other sites

:D

ja nemaaki atarst tik vnk lietas vai arii neizni atadu adrei aka www.google.lv

tad ej uz beernudaarzu!

Gribetu redzet ka tu atradisi, bernudarzniek.

Tagad tipa meta kruto lai ielistu PAPAAM analaa?

NECENTIES,NESANAKS!!

Ka jau pacs teici "daudz gribi - griebet nav kaitiiigi".

Link to comment
Share on other sites

Tagad tipa meta kruto lai ielistu PAPAAM analaa?

NECENTIES,NESANAKS!!

Ka jau pacs teici "daudz gribi - griebet nav kaitiiigi".

chaliit...te nu tu smagi pielajsuj kaadu no kultuuras kodeksiem..JA NEZINI TAD NEVAVULJO..man taads TOP SAISHU KARSH JAU SEN IR...

IENAAC TE UN PARAUJ STIENI :khehehe: :khehehe: :muahaha: :muahaha: :muahaha: :muahaha: :muahaha:

jaa kaa jau emes abi teicaam DAUDZ GRIBI - DAUDZ DABUUNU - un neesmu atads bots kursh anak niideet gign forumaa - "vai akads nevar luudzu manaa vietaa atrast taadu un atadu lietu? man izopereeja kreiso olu un es vairaak nemaaku" :rolleyes:

Edited by CJxx
Link to comment
Share on other sites

IENAAC TE UN PARAUJ STIENI :khehehe: :khehehe: :muahaha: :muahaha: :muahaha: :muahaha: :muahaha:

jaa kaa jau emes abi teicaam DAUDZ GRIBI - DAUDZ DABUUNU - un neesmu atads bots kursh anak niideet gign forumaa - "vai akads nevar luudzu manaa vietaa atrast taadu un atadu lietu? man izopereeja kreiso olu un es vairaak nemaaku" :rolleyes:

Zin ko mazais.. Tu pat latviesu valodu nemaki, un saubos vai tev ir stienis.

Pa tavu KAKTUSU man ir pilnigi PO.

Taka beidz krat postus, bernu laiks jau beidzies. Vaitad gulet nebija jaiet?

XAX0XAXAX0.. XD

Citeesu- un neesmu atads bots kursh anak niideet gign forumaa

tomaats ierunaajaas ^^

[lab lab...soooory...metos celjos luudzu peidoshanu...]neveeleejos aizksart tavas juutas..

Nu ka juties botin?

Edited by WMP
Link to comment
Share on other sites

Pa tavu KAKTUSU man ir pilnigi PO.

Taka beidz krat postus, bernu laiks jau beidzies. Vaitad gulet nebija jaiet?

:D tev laikam agdiijaas lieels stienis..jo tu jau novirziijeis no etemas...

cik es sapratu tu man brauci virsuu vai es pats"beernudaarznieks" maaceetu atarst...un es tev iedevu ablomu ka man atads saits seen jau ir...un zini....man ir tik pat vienalga tavas domas par kaktusu cik man suuds pie zoles.. :D

:editeejums:

baaaac...es esmu dauns...nepiefikseeju ka buus dublposts...bet atbidli devu :P

tikai nesaaciet veel staastiit ka nedriikst tasiit dublpostus.. ES TO ZINU...sory..nepiefikseeju vnk.. :(

Edited by CJxx
Link to comment
Share on other sites

:D tev laikam agdiijaas lieels stienis..jo tu jau novirziijeis no etemas...

cik es sapratu tu man brauci virsuu vai es pats"beernudaarznieks" maaceetu atarst...un es tev iedevu ablomu ka man atads saits seen jau ir...un zini....man ir tik pat vienalga tavas domas par kaktusu cik man suuds pie zoles.. :D

:editeejums:

baaaac...es esmu dauns...nepiefikseeju ka buus dublposts...bet atbidli devu :P

Labi beidziet dzīt tirgu !

Link to comment
Share on other sites

[lab lab...soooory...metos celjos luudzu peidoshanu...]neveeleejos aizksart tavas juutas..

Nu ka juties botin?

:D paldies labi...bet es nesaprotu prieksh kam tu man to prasi...izklausaas kjip tev baigais triumfs bijis..bet kur.. :S to laikam speej izrakt tikai tavs praatinhs... :fsckinsad:

Es jūtu ka šitam topicam jau te pavisam iet greizi.. smiliez.de_2523.gif smiliez.de_2523.gif smiliez.de_2523.gif violent1.gif violent1.gif

piekriitu - agree!

Edited by CJxx
Link to comment
Share on other sites

:D paldies labi...bet es nesaprotu prieksh kam tu man to prasi...izklausaas kjip tev baigais triumfs bijis..bet kur.. :S to laikam speej izrakt tikai tavs praatinhs... :fsckinsad:

piekriitu - agree!

Nu davaj, ieej www.google.com un atrodi. Tiesi linku noradi, tad vairs tev neko neteiksu!! Velu veixmi!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...