Jump to content
GIGN Forum

Skaitas Mierigi Pabraukajos


Chiky
 Share

Recommended Posts

:rolleyes: iesaku izmeiginat !!!!

Skatinhs labs MUTERE nogiiba smiliez.de_2551.gif

Šie izteicieni liecina par to, ka tas ir kruti, OYOYOOYOYOYOY!

VNK CIK STULBI VAR ATGADITIES JA NELIETO SARGUS sad.gif

Vienīgā, sakarīgā frāze. Tātad, no topika ir jāiemācās tas, ka tas ir stulbi, nevis kruti. emmkay?

(Tiem kuriem liekas, ka tas ir forši jeb kruti, neņemiet šo postu vērā)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aa, kaut kad kad bijus siiks man ar bij tads sudigs bmx :) un 1x braucu ar chiibam bez zekjeem un kaja noslideja no pedaalja un nedaudz novilku pa asvaltu (ouch)! loligakasi bij ka man tik lielajam kajas pirkstam gals bij taads sajaats a man daktere lama nobinteeja gaaju gandriiz liidz celim, vismaz krutak izstijaas :)

Link to comment
Share on other sites

sasejam vinjam kaju ar skocu un uztaisijam nestuves

tad jau ljoti labi draugi esat bijushi.. :) ja nav bijis skochu zheel.. kuraa klasee tas bija 4?

P.S. pa discovery raada labaakus skatus par tavaam bildeem, bet par to ka esi lecis un centies tikt pamaniits Shkjeelijas BMX aprindas es varu tevi tikai apsveikt.. un pateikt to ka LATVIJAA tu ar BMX neko nenopelniisi, tikai sapisiisi sev vesliibu un visticamaak kaadaa jaukaa lecienaa arii kljuusi par impotentu...

Link to comment
Share on other sites

Skats patīkams!

Pašam bija arī piedzīvojums kādu laiku atpakaļ! Tipo, man bija kautkāds "škoļņiks" un es būdams baigi kruts-extrēms čalis izdomāju nolekt no kādas saknes - tikai 1 m augsta un tādā diezgan stāvā slīpumā jālec - ok palaižu riteni, kurš apmet 4 kūleņus uz priekšu, bet man aši ienāk prātā doma, ka paraušu stūri uz augšu un būs okej! Labi nesos - lecu - pārkrītu pāri stūrei protams un tad es skaidri atceros, kā nokrītu un pie sevis nosaku "protams" un tad pēkšņi riteņa rāmis ar šausmīgu spēku atsitas pret manu galvu, es vnk šokā, sāp galva, pielieku roku - nekas, nav tik traki! Ceļos kājās pamanu, ka visa roka asinīs, domāju, no kurienes asinis, pielieku otru roku pie galvas - skatos sarkana! :( Aizbraucu mājās - palielos kaimiņiem, ka tikko smagi nokritu, ieeju iekšā - tēvs paskatās, ka galvā divi smuki caurumi! Tajā laikā nežēlīgi baidījos no slimnīcas un beigās pierunāju vecākus, lai tomēr neved šūt... un tā es veseļojos, pēc kāda laika viss jau bija sadzijis!

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

galvā divi smuki caurumi! Tajā laikā nežēlīgi baidījos no slimnīcas un beigās pierunāju vecākus, lai tomēr neved šūt... un tā es veseļojos, pēc kāda laika viss jau bija sadzijis!

Tas tiešām bija gudri darīts. Haļava, ka viss normāli sadzija.

Link to comment
Share on other sites

heh..

Nu ok, ten visi kautko stвsta, tad es ar ko iedrukврu no pagвtnes.

Bija man kвdi 7. gadi. Brвlim 9. Abi kвvвmies ar vienu nazi. Kip тзmвm viтu viens otram nost, jo abiem tвdu grоbзjвm.. Beigвр tieрi pa naюa aso asmeni visu rвdоtвj pirkstu . Man рнiet, ka kaulu arо varзja redzзt. Aizbraucвm uz slimnоcu un vзl nвcвр 30min gaidоt rindв, kвmзє mans pirksts noasiтo. Beigвs uzlika рuves. :(

Link to comment
Share on other sites

:) un 1x braucu ar chiibam bez zekjeem un kaja noslideja no pedaalja un nedaudz novilku pa asvaltu (ouch)! loligakasi bij ka man tik lielajam kajas pirkstam gals bij taads sajaats a man daktere lama nobinteeja gaaju gandriiz liidz celim, vismaz krutak izstijaas :)

:khehehe:

A ko tad man iet ara darit vismaz tad kautkas notiek !!! zini pat dzeruma staigat ir bistamak ej nu sazin ja iekritisi tur kur nevajaga :D BMX es tiesham pardoshu un pirkshu MTB :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

babaac man ar bij līdzīgi.

kr4 esmu mājā. jaunais telefons noplīsis. domāju uzlikšu veco. mby ies ( man bij kādi 8 gadi laikam). kr4 eju pie skapja. atveru augšējās durvis pie kurām tiku pakāpjoties uz apakšējajām plaukta. atveru durtiņas tā iekarājos un bāc. lidoju ar isu skapi zemē. pieskrienu panikā pie spoguļa. skatos nekā nav. nekas nesāp. pēc 5 min skatos uz galvas mati bišķ sāk kustēties un pēkšņi mēmā straume asinīm pāri sejai. knapi kautko redzēdams panikā iznesos pie mājas un dragāju pa ielu. beigas satiku vienu večiņu ar ko kopā aizstaigājām lidz kautkādiem kaimiņiem no kā izdevās piezvanīt. atbrauca vecāki. apto laiku asiņošana beidzās. jautāja vai braukšu uz slimnīcu. es tā kei. slimnīcā man 2 rievas aizšuva, kamēr ķirurgam stāstiju anektdotes.

ā. gadu pirmstam es taisi pierē ieliku 30 cm garu nazi. nu nejau ar spico galu, bet tieši ar aso spalu :)

ā. vēl bij labi. skrienu ārā. nu man mājai pagalmā liek jaunus solus. ir tikai dzels apkārt - dēli vel virsu nav. skrienot garām uzmaucu uz tā dzels stūra ar celi. rezūltātā es rezēju sev, manliekas, ceļgalam bļodiņu. kr4 tāda uz 4 cm gara rēta uz mūžu ir :)

ehhh...pag..jā laikam viss...

nu pagāšgad ielauzu elkonī kaulu ar riteni + smags smadz. satricinājums, bet ko redzēt tur nebija...vnk sāpes. kādas sāpes...galvai.

ēm. that's... that's about it...nope tomēr vēl ir...

pirms pāris gadiem spēlējot futbolu man pielika padeni un es piezemējos uz pleca. raudādams aizvilkos kopā ar čomu pie čoma. nežēlīgi sāpēja. šā manma kautko uzsmērēja. po. sāp tā, ka drēbes pat nevarēju novilkt. otrā dienā aizbraucu uz slimnīcu un pateicu, ka plecs izsists. bļa vot tas sāpēja. brīnijos kā uzreiz neatcerējos...

ā vēl no sporta svētkiem atcerējos kā vienam večukam, kas stāvēja vārtos futbola pakrītot kāju izsita arā no gūžas. šim garās bikses bij, bet tikuntā pretīgākais skats ko jebkad esmu redzējis. vnk tik nedabiski izlausa visa kāja uz āru...viņš tur vēl gul\eja tā kādas 30 min līdz šim ?rie atbrauca pakaļ...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

kr4 esmu mājā. jaunais telefons noplīsis. domāju uzlikšu veco. mby ies ( man bij kādi 8 gadi laikam). kr4 eju pie skapja. atveru augšējās durvis pie kurām tiku pakāpjoties uz apakšējajām plaukta. atveru durtiņas tā iekarājos un bāc. lidoju ar isu skapi zemē. pieskrienu panikā pie spoguļa. skatos nekā nav. nekas nesāp. pēc 5 min skatos uz galvas mati bišķ sāk kustēties un pēkšņi mēmā straume asinīm pāri sejai. knapi kautko redzēdams panikā iznesos pie mājas un dragāju pa ielu. beigas satiku vienu večiņu ar ko kopā aizstaigājām lidz kautkādiem kaimiņiem no kā izdevās piezvanīt. atbrauca vecāki. apto laiku asiņošana beidzās. jautāja vai braukšu uz slimnīcu. es tā kei. slimnīcā man 2 rievas aizšuva, kamēr ķirurgam stāstiju anektdotes.

ā. gadu pirmstam es taisi pierē ieliku 30 cm garu nazi. nu nejau ar spico galu, bet tieši ar aso spalu :)

ā. vēl bij labi. skrienu ārā. nu man mājai pagalmā liek jaunus solus. ir tikai dzels apkārt - dēli vel virsu nav. skrienot garām uzmaucu uz tā dzels stūra ar celi. rezūltātā es rezēju sev, manliekas, ceļgalam bļodiņu. kr4 tāda uz 4 cm gara rēta uz mūžu ir :)

ehhh...pag..jā laikam viss...

nu pagāšgad ielauzu elkonī kaulu ar riteni + smags smadz. satricinājums, bet ko redzēt tur nebija...vnk sāpes. kādas sāpes...galvai.

ēm. that's... that's about it...

šitas bija labs :D

Link to comment
Share on other sites

ja jau visi savus bērnības stāstus stāsta :)

sen senos laikos, kad biju galīgs sīkais, šupojos karuselī (tjipa kas griežas uz riņķi) un izkritu. cēlos augšā un ar karuseļa bleķi (padomju laika karuselis) tieši pa pieri :)

btw aizgāju mājās un tikai tad pamanīju, ka galva pārsista. slimnīcā uzlika 5 šuves (laikam), bet man pat nebija smdzeņu satricinājums :D

Link to comment
Share on other sites

Karo4 tas notika pirms 7 dienām :P

Eju pie vecmammas pēc dārzeņiem un ieraudzīju ka kaimiņu suns ( pieaudzis kaukāzietis ) atrāvies bigiju cik varu bet vecene mani panākusi uzlec man viršū un sāk kožļāt man seju :superlol: es pirmo reizi spiedzu kā meitene :khehehe: un iebāzis roku mutē lai vispār seju nesakropļotu iekoda rokā ( paldies dievam nekas īpaš nebija ) viņa biši atkāpās un atkal leca virsū es pohuyā uz xalavu vicināju rokas normāli vecenei iešķēlu pa degunu!!aizmuka prom

Nu bļēe Rītdien tas Pirmdien jābrauc šuves ņemt no sejas dažas nost

Netiku uz iecerēto nometni (basketbola) un dzeru tagad antibjotikas un nedrīkst dot man fizisku slodzi :P

Līdzi man vēl bija mazs sunītis !! džeks to ieraudzījis aizbēga ! izmeklējām visu ciemu un vakarā piezvana kaimiņš (kautkāds :D ) un saka ka suns bedrē :D džeks pat nevienu klāt nelaidis atbraucām uz bedri :D un sākumā neatpazina mūs rūca viršū ( šoks ) tad kad man apnika tur ņemties piegāju pie viņa un vienkārši paņēmu rokās un aizbraucu mājās ! paldies dievam :D kad viņš atapās :)

Nu tā bija mana Svētdienas diena :P

Edited by enlightener
Link to comment
Share on other sites

Pirms nu jau teju 3 gadiem (9. klases pašā sākumā - septembrī), braucot ar riteni no drauga pēc basketbola spēlēšanas, biju džemperi uzlicis uz kreisā pleca, jo bija karsti un ārā tāds silts vakars, tā ka man viņu īpaši nevajadzēja. Nu ko braucu braucu, te pēkšņi piedurkne noslīd no pleca un ieķerās pie dakšas ritenim k-kādā skrūvē. Es, protams pieliecos, mēģināju dabūt ārā, līdz viss džemperis noslīdēja no pleca un uzkrita uz priekšējās riepas. Tieši pirms pāris nedēļām biju nolauzis priekšējo dubļubleķi. Džemperis nobloķēja priekšējo riepu un nākamais, ko atceros - asfalts nāk ar vien tuvāk un tuvāk manai sejai. Labo roku paspēju pielikt priekšā, kreisā bija aizņemta ar džempera ārā dabūšanu un līdz ar to es nepaspēju pielikt viņu priekšā sejai, kā dēļ sanāca nedaudz pabučot asfaltu ar sejas kreiso daļu. Tālāk manās atmiņās seko daži flashi par to, kā aizstūmu riteni mājās, noliku viņu glīti garāžā, pakāru garāžas atslēgu, kur tai jākarājas un ielūkojos spogulī. Pirmā doma - es laikam esmu kaut kur nokritis. Visa sejas kreisā daļa (tieši zem acs) asinīs, krekls saplēsts, plecs arī asiņo. Tālāk izdomājām izsaukt ātros, lai apskatās manus ievainojumus :) Un pašā sākumā vēl bija tāds foršs atmiņas zudums, es vēl zvanīju draugam, lai prasītu, vai esmu bijis pie viņa, jo neko sevišķi daudz neatcerējos. Nu ko, atbrauca ātrie, salīmēja plāksterus un teica - paņemsim uz slimnīcu apskatīties, vai ar galvu viss kārtībā. Beidzās tas ar diagnozi "smadzeņu satricinājums" un 10 garlaicīgākajām dienām manā mūžā slimnīcas palātā. Lai cik tas dīvaini neliktos, uz sejas nav NEKĀDU rētu vai jebkādu atgādinājumu par šo atgadījumu (respect māsiņai :) ) Vienīgi par plecu gan viņi laikam šad tad aizmirsa un uz tā man vēl ir tāds smuks bumbulis, tjipa rēta (nu viņu vajag vienkārši izgriezt, tik kaut kā nav sanācis vēl).

Link to comment
Share on other sites

:P

Eju pie vecmammas pēc dārzeņiem un ieraudzīju ka kaimiņu suns ( pieaudzis kaukāzietis ) atrāvies bigiju cik varu bet vecene mani panākusi uzlec man viršū un sāk kožļāt man seju :superlol: es pirmo reizi spiedzu kā meitene :khehehe: un iebāzis roku mutē lai vispār seju nesakropļotu iekoda rokā ( paldies dievam nekas īpaš nebija ) viņa biši atkāpās un atkal leca virsū es pohuyā uz xalavu vicināju rokas normāli vecenei iešķēlu pa degunu!!aizmuka prom

Nu bļēe Rītdien tas Pirmdien jābrauc šuves ņemt no sejas dažas nost

Netiku uz iecerēto nometni (basketbola) un dzeru tagad antibjotikas un nedrīkst dot man fizisku slodzi :P

Līdzi man vēl bija mazs sunītis !! džeks to ieraudzījis aizbēga ! izmeklējām visu ciemu un vakarā piezvana kaimiņš (kautkāds :D ) un saka ka suns bedrē :D džeks pat nevienu klāt nelaidis atbraucām uz bedri :D un sākumā neatpazina mūs rūca viršū ( šoks ) tad kad man apnika tur ņemties piegāju pie viņa un vienkārši paņēmu rokās un aizbraucu mājās ! paldies dievam :D kad viņš atapās :)

Nu tā bija mana Svētdienas diena :P

Kur foto ja jau pirm nedelas taja laika jau eksite fochiki gribas redzet taa jus tikai sakat kadu fotu ari lai redzetu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...