Jump to content
GIGN Forum

The Best Lv Cs Player ...


infusion
 Share

Recommended Posts

4TUS klana memberi !!! cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nuuu par labakajiem LATVIJA es uzskatu viennozimigi [DarkAngel] klanu! esmu redzejis ka vinji spele un iespaids man palika ljoti labs! Itsevishki speletajs ar niku... LaGGer! Vinsh ir labs ar to, ka spele ljoti neparedzami, ne taa kaa citi normali speletaji! varetu teikt, vinsh sava zinjaa ir nenormaals... (bet labaa nozimee). Vinsh ir spejigs novaakt jebkuru pateicoties tieshi vinja neparedzamajam un nelogjiskajam speles stilam kas vinjam dod priekshrocibas cinjaa ar normali domajoshu cilveeku. vienk norm cilv nav spejigs saprast ko tas LaGGer megjina izdarit un lidzarto samulst un kljust gandriz vai par free fragu! Esmu ieverojis, ka ari parejie speletaji megjina spelet lidzigi, bet vinjiem vel jamacas un jamacas...

manuprat kad visi klana memberi apgus sho pratam neaptverosho kaujas taktiku, tad shis klans varetu kljut par stipru konkurentu arzemes (Latvija jau vinji ir neparspejami!) un varetu pat iekarot pirmo vietu WCG un citos lielos CS chempionatos! GL [DarkAngeli].

p.s. Vai vel ir iespeja pieteikties shaja klanaa? Ja ir es noteikti pievienoshos! Esmu pieredzejis speletajs un uzskatu ka esmu tas kas tieshi jusu klana trukst, ti. Rush Power! Es protu taisit nezheligus un negaiditus rashus kas parasti stipri parsteidz pretinieku!

paldies jau ieprieksh!

DivDaiKtiNsh

Link to comment
Share on other sites

=))))) l0l

un Jurko cik esmu redzeejis kaa tu spelee tu mani arii esi saudzis par 4iiteri un ljoti daudzi manliekas tevi liek taakaa pro playeri .. no offence zaban.gif

XD.gif Nu nezinu, kad esmu braucis Tev virsuu! Manupraat, peedeejo reizi speeleeju GIGNaa kaadus meeneshus 6shus atpakalj!

Varbuut jau arii braucu, bet neatceros!

Sorry.

2 Gordon : Jaa, ziepniekkalna friiks bija labs 4.gif paaraak labs XD.gif

Bet par desert eagle pilniibaa piekriitu! Citreiz no tuvuma bliez bliez bliez, liekaas ka jau reizes triis esi noshaavis to cinci, bet tad apskaties, kaa vinjsh aizskrien garaam tev, kad esi nokritis no vinja sttrokjka devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu domaataajiem, kas liek uz Kram aka Kai.

Arii cursor`s reiz tika suminaats kaa The best.. bet nu nez..

Latvijaa ir daudz patiesi labu speeleetaaju (bet raxturiigi, ka ne tuvu visi speej labi nospeeleet dazhaadaas situaacijaas)

Ok krams mani veel apbizho bet ne uz ilgu laiku :)

(suuc tas, ka neviens jau no vinjem neparaxtaas nedz uz 1 vs 1 vai 2 vs 2..)

arii gatheros nepiesakaas...

Taa kaa gruuti noveerteet savu un citu skillu attieciibaa pret atziitiem PRO playeriem.

P.S.

Liidz SK liimenim... ui kaa jaaaug... arii Kramam.

Link to comment
Share on other sites

da juus veel prasat??? frenzzi de BEST!!

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif

fragmachine aka infusion ?  smiliez.de_2428.gif

fuck U STATER ! 12.gif

nu esmu redzejis map chateau: -infusion changed name to frag/machine

peec paaris sekundeem : frag/machine changed name to -infusion

un vel peec paaris sekundeem ( kad tu noshavi paris pretiniekus ):

-infusion changed name to frag/machine !

mosh nee RRRess..... evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Labaakais aimers: kram

Labaakais taktikjis un komandas smadzenes: kashei

Labaakais awp speeleetaajs: cursor

Labaaka sieviete CS: Mazaa ( man liekas ka vairaak taada liimenja speeleetaaju nav)

Nav korekti prasiit labaako speeleetaaju jo nobody is perfect

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...