Jump to content
GIGN Forum

Jurmalas Viesnicas


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

rembo, tu mani nebeidz pārsteigt, tiktiešām.

Iesaku Hotel jurmala SPA , atrodas tieši pa vidu jomas ielai(domāju to tu zini, jo to zin pat lauķji) + ekstra ir tāda,ka, kad akavaparks aizvērsies ciet tev būs iespēja savu otru cilvēku (cik saprotu meitene, nevis tētis vai māsa, vai mamma, vai vēllabāk tavs sīkais kuru uztaisīji) aizvest uz spa centru tur ir afigenna kruta entās pirtis, baseins ar kokteiļbāru pa vidu, karoč ideāli. Protams piķjis aizies drusku vairāk, bet tici man tas ir to vērts :)

Link to comment
Share on other sites

Iesaku Hotel jurmala SPA , atrodas tieši pa vidu jomas ielai(domāju to tu zini, jo to zin pat lauķji) + ekstra ir tāda,ka, kad akavaparks aizvērsies ciet tev būs iespēja savu otru cilvēku (cik saprotu meitene, nevis tētis vai māsa, vai mamma, vai vēllabāk tavs sīkais kuru uztaisīji) aizvest uz spa centru tur ir afigenna kruta entās pirtis, baseins ar kokteiļbāru pa vidu, karoč ideāli. Protams piķjis aizies drusku vairāk, bet tici man tas ir to vērts :)

īstenībā viņš ir smagi dārgs, arī domāju rakstīt, bet ievēroju piebildi texta beigās! Pie jūras, majoros, netālu no tā paša ir Baltic Beach hotel, bet nu cenas tāpat ir oj oj oj, bet nedaudz izdevīgāk bija nekā SPA, jau kaut ko nejaucu!

Link to comment
Share on other sites

ierocies pie jūras smiltīs vai paprasi, lai jūs kāds ierok.. es varētu pa attiecīgu samaksu, jūs ierakt un izrakt! paņem rokā tūristu grāmatiņu un čeko, ieteikums-nemeklē tieši Jūrmalā, bet nedaudz nostāk, kādā kempingā gar kuru kursē maršutnieki.

Link to comment
Share on other sites

:D

O_O ko tu nupat kaa uzrakstijia?!?!?!?!? :superlol:

Karoce, kas attiecas uz viesnicu, tad rekinies ar kadu soteli (1ooLS) par numurinu un vel kadi 50Ls varetu iztereties tapat vien uz spa un tadiem sudiem.

nu.. tu protams vari ari izveleties letos hotelus, kurus, ja labi pamekle, var ari atrast, BET, vecit - es tur veceni nevestu! :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...