Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Es tā padomāju, varbūt kāds zinās

Mani māc viena doma, vai ir tāds plugins, kad servers pats kicko 4iterus ārā no servera.

4iters izpaužas šādi - ja kāds 3 reizes citu atvāc caur sienu tad viņu automātiski kick.

Lūdzu atbildiet, ir tāds plugins vai nav (ja ir tad lūdzu nosaukumu)

ZB tie 4iteri :angry::rrrr:

Link to comment
Share on other sites

Mani māc viena doma, vai ir tāds plugins, kad servers pats kicko 4iterus ārā no servera.

4iters izpaužas šādi - ja kāds 3 reizes citu atvāc caur sienu tad viņu automātiski kick.

Lūdzu atbildiet, ir tāds plugins vai nav (ja ir tad lūdzu nosaukumu)

ZB tie 4iteri :angry::rrrr:

ja tu domaa ka tas kursh noshauj akadu 3 reizes caur sienu ir chiiteris tad tu esi VNK bots un tie kuri speelee tavaa serevrii ir vnk nelaimiigi..es varu dereet ja es ieietu tavaa serevrii tu man uzreiz banu uzliktu.. ^^

Link to comment
Share on other sites

:) kuram adminam gan nepatiik banot?? :)

es saprotu...bbet nu...tas reaali grauj serevra reputeishen..es ar kkad vakar iegaaju kjip domaaju normaals servaks..mans pirmais kils caur to sienu dd2 mapee no B spota..

You are banned from this server.Reason wh+aim

man jau prikolee shitie pro serveri

:D:D:D:D:D:D:D:D

Edited by CJxx
Link to comment
Share on other sites

Iceworld2 terors no otra gala tevi HS caur 2 sienam??? Man serverī regulāri tādi vazājas.

+ Ja nezini tad neraksti, ja visi šeit reģistrētie lietotāji sāks rakstīt, ka nezin vai kaut kādu :offtopic:, tad cik šitam topikam būs postu???

Link to comment
Share on other sites

CJxx Tu esi lielākais spameris, un noobs šaj forumā tu neko nerubī ne no serveriem ne no pluginiem, un drošvien ar neko no cs spēlēšanas tāpē paturi muti, un beidz nodirst citus, ja pats nevari savaldīt savu tizlo velmi kaut, ko iespamot tad būtu nepieciešams te neliels atvaļinājums, jo visus postus, kurus es esmu redzējis, kur tu esi, kaut, ko ierakstījis ir bijis neliederīgs uzdirsien+spams jautātājam!

Par lietu tāds plugins nepastāv, bet ir tāds, kad 3 reizes nospiež END pogu tad izbano uz tevis norādīto laiku defultā tas laikam bija 10 min!

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

+ Ja nezini tad neraksti, ja visi šeit reģistrētie lietotāji sāks rakstīt, ka nezin vai kaut kādu :offtopic:, tad cik šitam topikam būs postu???

tavaa serevrii slikta reputaacija ^^ manaa atadas lietas sen jau vairs nav...un man nav nemaz ajaliek amzaas mapes lai buutu vismaz 5 plaiheri..un kad nomaianas mape shaa vai taa tev vinji aiziet.. :D

un runaajot par end...tas jau ir cik man zinaams CD hakam..tagad jau atadus neleito..tagad jau ir visi shitie fightar fx un bad boy...vinji jau uz delete pogas...uz end meedz iebindot piem to quick buy..utt...reloud..mazums akadam klaviatuura kaut kaada interesantaa r burtu gruuti nospiest

Edited by CJxx
Link to comment
Share on other sites

Pēc savas pieredzes spried par tiem 4itiem un pogu lietošanu???? + .sma failā var rediģēt un no mainīt no END uz DELETE, jo tas nav līdz galam komplitēts serverim.

Es vismaz savu serveri gribu padarīt drošāku pret 4iteriem, lai viss notiek godigi, savādāk tādi ŠMINDRIKI kā tu vazājas un izmano speedhack, aim, wh un citus hrenus.

Tavi :offtopic: man :blablabla:

Sorry par rupjajiem vārdiem un izteicieniem

EDIT: Tu piekasies ka manā serverī 5 cilvēki spēlē, a tev pa 3 serveriem 4

Edited by lvhomie
Link to comment
Share on other sites

Reku te plugins endban standartā ir 60 min bans vari manīti .sma failā un es tev aizsūtīju tikai .sma failu kā pārtaisīt par .amxx ceru, ka zināsi! un tā ideja uztaisīt tādu pluginu, ka bano ja 3 reiz nošauj caur sienu ir neslikta pa kādam brīvam laikam uztaisīšu! Ceru ka paldīdzēju atsķirībā te no daža laba spamera! :thumbsup:

EDIT: ir arī iespējams, ka bano ja spiež citu pogu tas tik jāmaina tikai .sma failā var redzēt CJxx, ka esi baigais :lohs: šitajās lietās!

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...