Jump to content
GIGN Forum

Nu Psc


Guest Viesis_frag machine
 Share

Recommended Posts

Guest Viesis_frag machine

##################################################################### *

TU TIKI IZMESTS NO SERVERA. PAPILDUS DROSHIBAI TEV IR 5 MINUSHU BANS!

IZMESHANAS IEMESLS: Frager <--

* ##################################################################### *

Added to banned list

You have been banned from this server.

You have been banned from this server.

You have been banned from this server.

You have been banned from this server.

pulkstens 15 36

Situaacija taada , ka speeleeju ar shotu 24 3 , kaadam gribeejaas no manis tikt valjaa ... zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis_frag machine

serverii speeleeja sye , raicha , hainy ( ja nemaldos ) un veel kaut kaads admins , esmu 70 % droshs ka tas bija sye kas mani neparko izbanoja ...

Link to comment
Share on other sites

taa.. gaidam, kad ieksh GIGN demo failu sadaļas paraadiisies vajadziigais demo un skataamies...

par shitadu riiciibu jau nu manupraat vajadzeetu nonjemt visas tiesiibas un pashu nobanot uz kaadu laiku dry.gif . uuber-nesmuka riiciiba no admina puses. gussa.gif

reaali jau tevi tikai izkikoja, nevis nobanoja (katram kick naak klaat +5 min bans), bet anyway tie kas kauko tadu dara ir pindari 2k48. raicha un hainy neko taadu nemuuzham nedariitu, par sye gan nezinu blink.gif

Edited by EDD
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Nu ja serv. biji tikai shie admini , tad es varu likt galvu kjiilaa ,ka tas bija sye.

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

nu ieksh riizona frager ir ljoti daudz iespeejamiibu piem neej bumbu atmiineet , neej bumbu likt, neej hostus glaabt piemeeram par jebkuru no shiim lietaam arii var kikot un ja vaac fragus nevis dara attieciigo lieto tad apshaubu ka tas bija netaisni

bet suudziiba nepareiza

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Guest frg mchn

tur jau tas prikols , ka karte bija de_inferno , nevienu reizi bumba netika uzlikta kameer speeleeju sho karti , vispaar nebija ne aizraadiijumi , ne briidinaajumi ...

Link to comment
Share on other sites

24 fragi un neviena neuzlikta bumba thumbsup.gif No sye visaadi briinumi redzeeti -rr ja slikts shots ,kartes mainja kartes viduu...Bet nu vinjsh jau ir dievs ,vinsjh to var dariit unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

noskatiijos demo [to btw vajadzeeja izdariit kaadam citam - adminam vai tam kursh suudzeejaas dry.gif ].

protams, ka frag machine izkikoja sye. smiliez.de_2428.gif ?

vai bija iemesls? - kaa kuram. sye aciimredzot uzskatiija, ka labaakais servera speeleetaajs nobijaas, ka vinjam vairs tik labi neies pie CT un paargaaja pie T. kaapeec vinsh paargaaja pie T - tapeec ka vinju tikko novaaca un taapeec vinsh tanii raundaa dabuuja tikai 1 fragu. liidz tam CT spieda T gandriiz baazee iekshaa un tajaa raundaa kad frag machine aatri novaaca, T vinneeja [sye uzlika c4], bet vispaar visus CT novaaca. secinaajums bija viens - frag machine izshkjiira, kura komanda vinnees. pats domaaju, ka iemesls vinju kikot nebija absoluuti nekaads zaban.gif . nu vienalga, worm vai macho - paskatieties pashi to demo, izlemjiet. smiliez.de_2538.gif nezinu, vai vajag sye piegriezt skaabekli, bet shinii gadijumaa riiciiba bija krietni paarspiileeta.

Link to comment
Share on other sites

man zaibalo ka cilveki rada problemas no nekaa... ja man kads nepatik es vai nu aizbazhu vinjam muti vai par llamu paartaisu... neesu speciali nevienu kikojis... nahuja sye kauko taadu dara, to dievs vien zin... vajadzes man beizboleni iegadaties un likt lietaa mosh... zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Gribeeju piebilst to ka mana sirdsapzinja ir tiira ! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nju, shito gadiijumu vaajadzeetu izanalizeet, ja pilniigi bezsakariigs kick, tad vismaz kaa briidinaajumu kikotaajam un citiem vajadzeetu nonjemt taadas tiesiibas, piemeeram, uz 2vaam nedeeljaam.

Peec tam jau arii var neatcereeties, ka jaauzliek atpakalj laughing7.gif

Link to comment
Share on other sites

Ne pox? Zabanil i zabanil, u mena tozhe bivaet ploxoe nastroenie, vse mogut sorvatsa. Tembolee on imeet na to polnoe pravo [GIGN] vedj laugh.gif Tembolee Ban vedj ne ve4nij, snimut skoro! Nesci mr.frag machine

Link to comment
Share on other sites

Ne pox? Zabanil i zabanil, u mena tozhe bivaet ploxoe nastroenie, vse mogut sorvatsa. Tembolee on imeet na to polnoe pravo [GIGN] vedj laugh.gif Tembolee Ban vedj ne ve4nij, snimut skoro! Nesci mr.frag machine

man tas saak nepatikt ka kaadu 10-o suudziibu par sye attaisno ar "vinsh tak ir no GIGN".

bet ko dariit nezinu sad.gif

Link to comment
Share on other sites

mans viedoklis jebkuraa gadiijumaa nebuus objektiivs, jo sye ir saveejais pacans kuru paziistu irl jau ljoooti sen un ar kuru kopaa plecu pie pleca saaku speeleet cs. Ja juus paziitu vinju irl kaut 1/100 dalju no laika cik es, juus par shito visu ljoti smagi iereektu .. . Bet nu, spriezhat pashi ..

Link to comment
Share on other sites

mans viedoklis jebkuraa gadiijumaa nebuus objektiivs, jo sye ir saveejais pacans kuru paziistu irl jau ljoooti sen un ar kuru kopaa plecu pie pleca saaku speeleet cs. Ja juus paziitu vinju irl kaut 1/100 dalju no laika cik es, juus par shito visu ljoti smagi iereektu .. . Bet nu, spriezhat pashi ..

owna, ja reiz tu vinju paziisti, tad uzbrauc augumaa (domaju tev tas labi sanaax, njemot veraa tavu garumu 4.gif ) un iedo pa kuli ja shis vel lidzigu shitu laidiis... emocijas jaizrada savadak ir... xk ne vienmer ir risinajums... ta jau labak ... ok izlaidishu sho dalju evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...