Jump to content
GIGN Forum

Smiekligi


Gordon
 Share

Recommended Posts

lapas nosaukums jau protams ir smieklīgs, bet tomeer maikrosoftam ir iemesls taa dariit- ieej www.apple.com un apskaties kaa aciis baazh cilveekus, kuri ir ''switchojushi uz Mac'' un tagad juutas uuber-apmierinaati. parasta divu lieluznjeemumu konkurence. tas ir apmeram taapat kaa gaidaamas lattelekom reklaamas ar tele2 nodirsieniem jo shie luuk savaas reklaamaas paraada lattelekom no sliktaas puses. pedeja laikaa jau arvien vairak cilveeku patieshaam izvelejas linux, galvenokaart windows viirusu deelj, redzees vai tagad kautkas mainiisies...

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

tu, white-line, protams esi labi informeets par shim lietam un seko notikumiem OS tirguu katru dienu

Nee ,tur nu tev nav taisniiba , es shitajaas lietaas maz ko saprotu , tikai man biezhi patiik lasiit statistiku.

Un es neteeloju baigi gudro...ka to dara....

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

man darbaa winxp peec kadaam dienaam 6-10 saak taisiit briinumus ja neparstartee... piemeram mirc palaizhot skripti saak mest errorus (vismaz shis pedejaa reizee bija)....

pashreiz domaju par redhata instaleshanu, jo tas imho ir vispiemerotakais variants desktop kastei uz kuras butu jagriezh ofisam + web parlukam + mail klientam + etc draza...

Link to comment
Share on other sites

btw man kompis vispaar aaxts kad sleedz iekshaa (kam bijis win2000prof tie zinaas) tur taa liinija kas velkaas tur aiziet liidz pusei tad apstaajaas kompis apklust uz 30sec un tad atkal aiziet laugh.gif taads eerms man taa kaste ir

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Jaa , itkaa viens saka taa , otrs savaadaak ,citur raksta veel savaadaak itd.

Ja pasham ir bijushi abi divi gan linux, gan win. tad var objektiivaak spriest.

Tas ir liidziigi kaa ar celeronu un pentium'u viens saka taa ,bet otrs savaadaak.smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es Linux vispaar neesmu redzeejis XD.gif ...

Viirusu to4na mazaak ir uz Linux , to var redzeet http://securityresponse.symantec.com/

Aaa , man maajaas ir Vecs Machintosh PC 4.gif Kaut kaada tur 1992 gada laikam...

Vai pat vecaaks... Taadus zviedrijaa pirms kaadiem 2 gadiem masveidaa svieda aaraa no visaam fakultaateem ... 4.gif

Btw , Machintosh (hz kaa raksta tongue.gif ) ir murgs...

Vislabaak man patika ka pelei tikai viena poga XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...