Jump to content
GIGN Forum

Parinstaleeju Win Xp


efekts123
 Share

Recommended Posts

1x muzhaa paarinstaleju sev windows .

Atceraties man naw pC pirkts veikalaa un naw nekadu driveru diski ! man vis jameklee netaa !

1 kaa lai uzinu kaadus driverus man mekleet ??

Man PC vairs vispaar naw skanja

2 kaas vajadiigs lai dabuutu atpakal latvieshu burtus

vieniigais drivers ko esmu uzinstaleejis ir Videokartes jo tas man bija diskaa

VIss Pareejais mans Pc ir tuux nu Ofiice un antiviirus to jau pats sadabuuju bet Pareejais ?

iesparuzhot uzb savu printeri tas arii vairs neradaas vispaar kaukaads shits

Ps Shinii jomaa esmu galiigi daunS Plzz Help !

EDIT : Piemeeram Ieejot media playeri gribu atskanot dziemu paradas erors speizhu Details un man radaas shads texts

There is no sound card

You either do not have a sound card installed on your computer or it is not functioning properly. If you do not have a sound card installed, you must install one before you can listen to audio in a digital media file. If you do have a sound card installed, refer to its documentation to troubleshoot the problem.

Error ID = 0x80040256, Remedy ID = 0x0000

Noladeju Sound driveru uzinstaleju Bet pie daiveriem vinsh raadas ar izzsukuma ziimi un radas ka nedarbojas kaukaads Code 10 PSC

Edited by efekts123
Link to comment
Share on other sites

Godiigi sakot, neesmu parliecinaats, ka kaadam buus liela veelme un daudz briiva laika, lai tev meegjinaatu ieskaidrot, kas tev ir jaadara.

P.S. Meegini mekleet paliidziibu tehniskaakos forumos, piemeram boot.lv

Link to comment
Share on other sites

Kurā veikalā ta pirki ka dikus neiedeva līdzi? es tādus nezinu!

Atceraties man naw pC pirkts veikalaa un naw nekadu driveru diski ! man vis jameklee netaa !

skanjas draiverus vareesi dabuut uzzinot maatesplates modeli, caur everest, vai atskruuveejot kasti valjaa un samekleejot uz maatesplates!

latveshu butrtus dabuusi ar winlats, vai tilde

printerim sameklee instalaaciju tad arii printers raadiisies! iespeejams ka tev jaapieinstalee arii maatesplates USB izejas!

kuraa jomaa tu neesi pilniigs daunS?

ja tev ir atsevishkja skanjas karte nevis iebuuveetaa tad paskaties modeli un dabuusi draiverus!

vispirms dabuu maatesplates draiverus pirms turpini paareejaas detaljas instaleet!

Link to comment
Share on other sites

Paldies jums Džeki

Es Kompi Pirku nO rokas Bez diskiem :) visas skanjas kartes video kartes man ir paša likts tāpec tāda mocība

daunS esmu par Šo Visu jo 1x parinstalēju un nezināju kas un ko un kur :P

taa visas problēmas itkā atrisinātas BET

PRINTERIS

Karo4 Ielieku Usb Piemetu klāt Ielieku printera Disku Saku instalēt

Step1 Viis Okey

Step2 PROBLĒMA karo4 datoram ir jauzrāda ka printeis pieslēgt bet pC Neariģē

Liekot visu citu PIE PC viis iet visi USB Flashi Karšu lasītāji u.c

??????

Edited by efekts123
Link to comment
Share on other sites

Da puse no draiveriem jau automatiski uzinstaleejas :)

Usb driver itkaa darbojas viiss !! ai nu labi ko es te mociishu juus buus vien javed pie kāda uber gudrā čaļa :D

Edited by efekts123
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...