Jump to content
GIGN Forum

Kaa Var Pagriezt Objektu


Recommended Posts

2 reiz uzklikshkjini uz objekta. Buutu jaaparaadaas 4 apliishiem katraa objekta stuuri. Uzspied uz apliisha un griez.

ja nesaanaak VNK ieliec skriinu. Lai Mums vieglaak saprast KAAPEEC tev nesanaak.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

1)Būtu jābūt tā, kad iezīmē vēlāmo solidu, ko gribi griest un ar peles kreiso vienreiz uzspied uz viena no 8 četrestūriem tiem būtu jāpaliek apaļiem un tad uzspied uz viena no aplīša un turi un griez kā tev vajag. Ir vell viens veids: iezīme solidu paņem pie Tools Transform vai Ctrl+M atvērsies logs ar trijām ailītēm Rotation Scale Move, un tad tik vadi iekšā sakitļus kā tev vajag, lai pagriežas, bet tas protams jau ir tas grūtākais veids. :)

2) Šis man ar ir bijis vairākas reizes, kad es esmu ieslēdzis kādu no saviem CS 1.6 serveriem vai sa-mp tad man ar šitas pats, kas tev, ka nekas nemainās, bet tad es tik restartēju PC un aidā. :)

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

jaa es pagaidaam grozu ar to, kur cipari jaarakstaaa :khehehe:

Viss klopējat ciet problēma atrasta izslēdz serveri izslēdz PC pēc 5 min ieslēdz atkal, un viss strādas garnatēju 100 % un pirms ieslēdz atkal serveri oblīgāti jau pirms tam ieslēdz VHE, bet ja ieslēgsi pēc tam serveri tad augstākais pēc 30.min atkal nestrādas, ja tas nepalīdz reinstal VHE.

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...