Jump to content
GIGN Forum

Sula.


DZU
 Share


Recommended Posts

Nu gribās zināt, kaadi dzērāji mums te ir.

Link to comment
Share on other sites

Pats nobalsoju par Ābolu sulu !!!! mana mīļākā !!!

Link to comment
Share on other sites

es parasti daru apmeram taapat kaa Lirels, bet vispaar visiem iesaku noproveet guttas saldo kjirshu un dzeervenju sulu - gut & billig. soliida manta, man nez kaapeec atgaadina viinu blink.gif .

Link to comment
Share on other sites

Nu sorry !! aizmirsu pielikt taas multivitamiinu un viinogu un tadaa garaa. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Izvēlējos alus variantu, jo no sulām dzeru tomātu sulu, kas nav sarakstā, bet savukārt alu pie pusdienām ēdnīcā nepārdod

Gordon : A mums LU Rainja bulv. gan var panjemt starp lekcijaam bleh.gif

Bet tochna, ja jaaizveelaas alus vai sula, tad es dodu priekshroku pirmajam, kaut kaa sula nedur galvaa 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Mums fakultātes pagalmā ir kafe, kur katrā starpbrīdī varēja ieņemt pa 100gr melnā balzāma... Tas lai lekcijās var kaut ko saprast biggrin.gif

Viens kekss sēdēja vienmēr pirmajā solā un dikti mīlēja diskutēt ar pasniedzējiem. Galvenais, ka viņa reibums bija acīmredzams 18.gif

Link to comment
Share on other sites

Garsho gan apelsiinu, gan persiku,gan multivitamiinu,gan viinogu ,bet vislabak garsho viinogu+aabolu sula a.k.a romieshu viinogu sula <c> gutta

P.S izveeleejos persiku naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Eh es nobalsojsu par alu , kaapeec ? , ja es nedzeru viinogu sulu , tad es dzeru alu , nu nejau visulaiku , bet lielaako tiesu. 4.gif

Link to comment
Share on other sites

new_all_coholic.gif , protams, ka alus ! naughty.gif
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...