Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

:( :( Galiigi man tas rank neiet. Kautgan man csstats_rank 0 un csstats_maxsize 10000 man tas rank neiet. Uzspiezu WinCSX.exe lai resetojas ranks ieeju savaa serverii nosauju dazus un raadaas es tur esmu 1. no 16 (jo speleeju pret botiem) un kiills ir 0 un death 0. Kapee taa?? Ko man tagad dariit?? Edited by zebiekste
Link to comment
Share on other sites

:( :( Galiigi man tas rank neiet. Kautgan man csstats_rank 0 un csstats_maxsize 10000 man tas rank neiet. Uzspiezu WinCSX.exe lai resetojas ranks ieeju savaa serverii nosauju dazus un raadaas es tur esmu 1. no 16 (jo speleeju pret botiem) un kiills ir 0 un death 0. Kapee taa?? Ko man tagad dariit??

tapec ka tu spele pret botiem tapec tev nepienak klat :D

Link to comment
Share on other sites

:D :D Lol tu pats lasiit nemaaki :D. Ja es teicu 1.vs 1. un tas boti nav dzeki, tas noziime ka es botus noneemu. :D.

Vareetu tad statsx.amxx vai ko tur atsuutiit. Varbuut kautkas jaanomaina lai killus skaita uzreiz nevis peec raunda.

Edited by zebiekste
Link to comment
Share on other sites

tev ir uzlikts tas ka boti neskaitas ka speletaji! Standarta kad noka4a botus itka ir uzlikts ka bots skaitas ka ists speletajs bet tev ir uzlikts ka bots ir viltus speletajs un tas neskaitas ka ists speletajs a amx skatas vai bots ir uzlikts ka ists speletajs vai ne ja ir tad vijs rank pievienos ja ne tad nekadigi nepievienos!

vismaz man ta bija :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...