Jump to content
GIGN Forum

Kaa labaak nedariit


worm
 Share

Recommended Posts

Shaadus komentarus labak man neteikt:

[18:44] (^st): ja jau tu esi evil kaaadeelj visus nebano

[18:44] (crazed): tad tef labaak nepiesietis..!

Citadi var notikt sekojoshais:

(btw pieversiet uzmanibu linijaam ar sliipo fontu smile.gif)

[18:47] *** evilworm sets mode: -oo+bbbb Lethal macho|prom *!*[email protected].* *!*@socks.btv.lv *!*[email protected].* *[email protected].*

[18:47] ??? [#gign] Banned- crazed

[18:47] ??? [#gign] Banned- crazed

[18:47] ??? [#gign] Banned- Fatality

[18:47] ??? [#gign] Banned- Fatality

[18:47] *** evilworm sets mode: +bbbbbb *!*[email protected].* *[email protected].* *[email protected].* *[email protected].* *!kokaklucis@*.4nets.lv *!*@80.232.251.242

[18:47] ??? [#gign] Banned- HashTrex^|cs

[18:47] ??? [#gign] Banned- HashTrex^|cs

[18:47] ??? [#gign] Banned- Sarge

[18:47] ??? [#gign] Banned- Sarge

[18:47] ??? [#gign] Banned- ^st

[18:47] ??? [#gign] Banned- ^st

[18:47] *** |das|killa| was kicked by evilworm (There's the exit, learn it well)

[18:47] *** mancho- was kicked by evilworm (Would you like fries with that?)

[18:47] *** crazed was kicked by ownage (banned by evilworm)

[18:47] *** Ekanz was kicked by ownage (banned by evilworm)

[18:47] *** ^st was kicked by evilworm (Don't let the door hit you on your way out)

[18:47] *** Fatality was kicked by ownage (banned by evilworm)

[18:47] *** ownage was kicked by centraale (mass kick, go sit in a corner)

[18:47] *** SL1T was kicked by evilworm (This is our subtle way of saying goodbye)

[18:47] *** Sarge was kicked by evilworm (hehehe, that kickles)

[18:47] *** Jin- was kicked by evilworm (Thank you for NOT smoking!)

[18:47] *** HashTrex^|cs was kicked by evilworm (This is a test of the Emergency IRC Kicking System)

[18:47] *** hankeys`majaaas was kicked by evilworm (I'll see you in my office tomorrow at noon)

[18:47] ??? [#gign] Requesting channel banlist...

[18:47] *** ownage ([email protected]) has joined #gign

[18:47] ??? [#gign] Fatality is not on channel

[18:47] *** ChanServ sets mode: +o ownage

[18:47] *** macho|prom was kicked by evilworm (It must be a monday... -sigh-)

[18:47] *** Lethal was kicked by evilworm (*bang bang* you're dead)

Link to comment
Share on other sites

Tad tu galiigi aplami secinaaji, jo piemeeram, es visu sapratu uzreiz riktiigi! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ko tu man piepisies!!! Liec tak mani mieraa, vienreiz kaut ko pa dienu uzrakstu un uzreiz jau piesienaas, a ko tu neshujies klaat taadiem kaa DuH un Betuska??? Kuri to vien dara kaa floodo! ZB jau nevar pat neko rakstiit kaa uzreiz kaads piekasaas pa to ka es kaut ko esmu pateicis psc.

P.S.

Macho kapeec tev vai kaadam citam no GIGN kursh kaut kur ir pasmaidiijis vai kaut ko citu ierakstiijis neko nesaka???

P.S.S.

Man ir vienalga vai juus esat admini vai nee. Manaas aciis juus esat taadi pashi cilveeki kaa paareejie kas te raksta, kapeec tikai muus nosoda? a juus nee?

Link to comment
Share on other sites

blje nemonstrii atmazkas. shoreiz runa negaaja ne par Betusku ne mani... mad.gif flooderi, flooderi... tanii dienaa kad tu piergjistreejies paraadiijaas posti pilniigi visos topicos... es vismaz meeegjinu izteikt savas domas, tu gaaz totaalu bezsakaru... pat criminal forumaa ieliidi... man pateica lai es nefloodoju, lai neraxtu ieksh Tiesiibas uz GING un ieksh Pieteikumi uz GIGN klanu, ko es arii nemaz nedomaaju dariit, ja vieniigi tas neskars manu klanu vai mani pashu... tu posto pat tur, kur tev saprashana nesniedzas..

Paraxts: Flooooooooooooooooderis

P.S. man galiigi PO vai man par sho postu piepisiisies vai nee, manis peec, izsakiet komentus un idejas, meegjinaashu laboties...

Link to comment
Share on other sites

ha....

pasaki veel ka es kaut ko nepareizu pateicu savaa poustaa....

Liec tak mani mieraa, vienreiz kaut ko pa dienu uzrakstu un uzreiz jau piesienaas, a ko tu neshujies klaat taadiem kaa DuH un Betuska???

jaaaaaaaaa.......

tipa tu nevainiigais-nekad-nefludojoshais dzheks kas te vienu reizi dienaa kaut ko ieliec priecinjam un es NELIETIS shitik zemiski piesienos. Savukaart Duh un Betuska vispaar NEKO citu nedara kaa vien fludo. NU NEKO..... un es esmu pilniigs idiots nepiesienoties vinjiem.... Aha - tu esi pareizi visu sapratis.....

Macho kapeec tev vai kaadam citam no GIGN kursh kaut kur ir pasmaidiijis vai kaut ko citu ierakstiijis neko nesaka???

ha ha ha ha - absoluuti debiils jautaajums. Muusu forums - mees fludojam cik gribam. (peec idejas).... reaali - ja kaadam no mums apniik otra fluds tad topiks tiek lockots un aamen....

P.S.S.

Man ir vienalga vai juus esat admini vai nee. Manaas aciis juus esat taadi pashi cilveeki kaa paareejie kas te raksta, kapeec tikai muus nosoda? a juus nee?

VARBUUT BLOOD KA MEES NATURAALI IDIOTISKI NEFLOODOJAM, KO?

tas tev praataa neienaaca, a?

Ir starpiiba starp dazhiem poustiem kur tu vienkaarshi pasmaidi un starp regulaaru fludoshanu. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Ir starpiiba starp dazhiem poustiem kur tu vienkaarshi pasmaidi un starp regulaaru fludoshanu.?

Kur es esmu regulaari fluudojis??? Ja taa paskataas ta es visaap tikai 50 postus esmu rakstiijis!

ha ha ha ha - absoluuti debiils jautaajums. Muusu forums - mees fludojam cik gribam. (peec idejas).... reaali - ja kaadam no mums apniik otra fluds tad topiks tiek lockots un aamen....

Nu tapeec juus esat kruti??? Nefiga neesat kruti! Vot tas jau ir debiili ja juus taa saakat - muusu topiks, daram ko gribam. Vienkaarshi debiilisms!

--------------------------------

Sorry Betuska un Duh ka piemineeju juusu nikus. Man nevajadzeeja juus nemaz piemineet!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...