Jump to content
GIGN Forum

Hmz Ban


MoiR^
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: samuray

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Loljiks*.amr

BAN] Iemesls banam: Banned by admin

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 11 stundam 30 minutem 41 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] -------------------------------------------------------------

wtf nah banans w4ck0:hm::lolza: :lolza: :blablabla:

Link to comment
Share on other sites

Aa, shitais Moir ir viens no tiem kursh vakar CSDM gaameeja ar wh, no saakuma shis tur njaudeeja citiem par chiitiem, bet pasham bija uzkriitosh wh, par cik bija nereaala bauda wh'akeri noshaut kaa peedeejo suni, vinju nebanoju, jo pret vinju sajutos kaa seenjotaajs. Bez tam, buster nereizi neuznjeema skriinu, cik meegjinaaju vislaik uzraadiija, ka shim vinja nav. Iisaak sakot vinjam neko nost njemt nevajadzeetu -_-.

Edited by Hardcore
Link to comment
Share on other sites

nu ir loxi ble man nawa wh lol man ir skanja un ftsbanas skanjas laadejukr4 no interneta ieladeju partaisitu cs un skanja ir labi

2 austinjas labas ACme skanja ideala prieksh cs un loxi doma ka man wh:D :superlol:

Link to comment
Share on other sites

un es esmu neegjers!

Arprac neslimo tik traku plzz ar daunismu, esi vismaz godigs un atzisties ka 4itoji. Tad vismaz neuztaisies visiem citiem acis par tadu kaa apsmieklu. Es virs un pasaki, ka es jobnuts 4itarjuga! Vismaz to izdari. Nevis kaa maza meitenite te kaut ko taisnojies.

:wc:

Link to comment
Share on other sites

Un tā vajadzētu vienmēr! Tb nelikt skrīnus uzreiz, kad kāds ieraksta sūdzību. ;) Ir taču forši palasīt, kā čīterz mēģina sevi attaisnot, bet beigās atrauj konkrētu stieni! :D

PS. varu saderēt, ka nākamais posts no MoiR'a puses būs:"Da LoL, tas tak nav mans skriins :superlol:...lox es citus neliietoju nu lol "

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...