Jump to content
GIGN Forum

Bans Par Wh?


GenZz
 Share

Recommended Posts

galu galā jums jau tāpat būs taisnība, jo citu taisnību jūs nepieņemsit + es jau arī neesmu no tiem kas tik viegli piekāpjas un atkāpjas no sava...

haha. Tā reize nav šoreiz, jo tu pats labi zini ka tā nav :)

Kas attiecas uz citu taisnību, tad, ja tu redzētu savām acīm no 1m attāluma gaišā dienas laikā, kā Lauris Reiniks nogalina ar pistoli Mariju Naumovu, tu ticētu, ka tev Reiniks pēc tam stāstītu "da, tev acis nogļukoja, tas nebiju es"?

:) Jā, man tik tiešām nāk smiekli par taviem centieniem atmazgāties. Daudz vienkāršāk (un gudrāk) būtu bijis vispār netaisīt šo topiku, bet ja jau uztaisīji, tad pateikt "ai labi, pačītoju te pāris reizes, vairs tā nedarīšu, varat ticēt varat neticēt" nevis te tagad mēģināt paveikt neiespējamo - pateikt, ka busteris nogļukojis. :) Tagad tev sliktā slava ilgi vilksies līdzi :)

p.s.

par atpalikušu ampli tevi varētu tikai kāds uzskatīt tāpēc, ka tu centies noliegt acīmredzamo. Tādu čīterīšu kā tu gignā ir bijis daudz :) Neesi nekas īpašs tādā ziņā.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:superlol: :superlol: :superlol: :superlol:

idiotisma :lolza::lolza::lolza::lolza:

PIEDOD GENZZZ, ka mēs apskatot to skrīnu neizdomājām "bāc, genzz tak tāds foršs čalis, viņš tak nekad nečītotu, šis noteikti ir kaut kāds bustera gļuks. Tas nekas ka tādu pirms tam nav bijis. Genzz taču NEČĪTOTU. Vai ne genzz? Ja? NU TĀ JAU MUMS LIKĀS"

:lolza::lolza::lolza::lolza:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... GenZZ jau SEN ka spele gigna.. interesanti, vai vinam visu laiku bija WH vai ari tikai tiko vins iesledza. tb.. tur laikam ir loti daudz skriini uz servera jau sakrajusies. vai var apskatities visus skrinus, kur vins ari agrak ir spelejis.

omg es jutos tagad nozelojami, jo genz mani ir vairakas reizes nosavis.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Ja godiigi, tad no GenZz'a taadus pigorus negaidiiju un biju mazliet shokeets, kad speeles laikaa ieraudziiju taadus skriinus :) Mans ieteikums tev, Genzz - met mieru CS'am! Bez chiitiem tu speeleet nemaaki, bet ar chiitiem tevi bano! Paarej uz kaadu shahu vai zoliites speeleeshanu draugos! :)

Link to comment
Share on other sites

pasaki ludzu velreiz ka tu ne4iitoji :)

?15:15:34| <GenZz> man wh vispar uz pc nav bijis..

|15:15:40| <macho> :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

|15:15:44| <GenZz> kasperky bljaustas uzreiz, ja sledz ieksha..

|15:15:52| <mexico> tad tomer ir bijis

|15:15:53| <mexico> DL:

|15:15:53| <GenZz> uzmet error un rr pc

es ar viņu mircā runāju :)

|15:18:18| <macho> es esmu uz sava kompja kaadus ~40 chiitus proveejis, nevieniem kasperskis nav neko bljaavis :)

|15:18:21| <macho> tev laikam jaunaakie

|15:18:21| <macho> :)

|15:18:26| <GenZz> man ir..

|15:18:39| <GenZz> lieta tada, ka vinus vajag pie trusted programmam ielikt

|15:18:43| <GenZz> tad laikam aiziet

nu vienkārši lol - LAIKAM :D

p.s.

beef, noskaidrojām vienu lietu - šis agrāk laikam nečītoja

|15:23:09| <GenZz> man ieprieksh vispar nekad wh nav bijis

Link to comment
Share on other sites

|15:15:40| <macho> :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

|15:15:44| <GenZz> kasperky bljaustas uzreiz, ja sledz ieksha..

|15:15:52| <mexico> tad tomer ir bijis

|15:15:53| <mexico> DL:

|15:15:53| <GenZz> uzmet error un rr pc

:rofl: vnk pwnt :)

Link to comment
Share on other sites

GenZz tu teici, ka tu kādu pusgadu nespēlē jau GIGNā, tad mož tas iemesls bija tāds, ka bija buster? Tākā tu teici, ka cs tu vairs tagad nespēlēsi, tad tu esi izdomājis ieiet un paprovēt noķers vai nē or smth like that.

Link to comment
Share on other sites

Čau Genzzzzzzzzzzzzzz mans labais drauks =]

Es pirmo reizi iegāju gign forumā, jo redzēju ka tu cipo esi nobanots, domāju atnākt aizstāvēt or smth. Bet tagad, visu izlasot, es sapratu ka ieejot šeit, es varu pateikt tikai vienu. Tu tak esi vel lielāks idiots nekā savulaik bija chuwis :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

P.S piedodat par offtopiku, nevarēju neuzrakstīt =]

Edited by Stone
Link to comment
Share on other sites

nu čītoju, so? :blablabla:

bet gign nespēlēju vairāk kā pus gadu nejau tāpēc, ka buster bija... :rolleyes: man vienkārši nepatīk gign uzpūtīgā administrācija....

es esmu lētticīgs.. jauki pateici, bet mani tu nepazīsti un labi vien ka tā...

pēc šī mana posta droši, ka sekos vēl citas dumības no jūsu puses, bet whatever...

MaX jau pateica visu manā vietā, neatkārtošos, bet darīšu, kas jādara... visur, kur varēju dabūt banu dabūju, tik žēl, ka uz nick neuzlikāt banu, jo tas būtu efektīgāk... Ar čītiem spēlēju pēdējās 2 dienas, lai paskatītos uz šo spēli no cita skatu punkta. Sapratu, ka spēle tiešām ir abolūts laika zaglis un ka šo mēslu spēlējot esmu pazaudējis daudz laika, tāpat kā vairums no jums. Noteikti, ka šo faktu centīsieties apgāzt, bet tās ir manas domas.

P.S. pašam šos visus shit rakstot bija diezgan smieklīgi, jo zināju, kas sekos no jūsu puses... neesat taču neviens nekādi idioti un tas tikai pierāda, ka serveris ir patiešām labās "rokās"! :) Buster strādā labi, administrācija ar savām īpatnībām un personībām arī strādā vienlīdz labi. Viss ok, atzīstos, bet teātris taču bija labs, vane? :rolleyes:

P.S.S. atmetat taču CS...... ;/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...