Jump to content
GIGN Forum

Ludzu Izlasat.


Recommended Posts

Sveiki.

Es nesen uztaisīju SuperHero serveri kurā ir 10leveli.Taču tas sāk Besīt.Nokačāju sakumā casperu(lai pastitos ka ir)

Taču beigas sapratu ka esmu TāC Lame kas nejeedz Uzlikt tos Heroe's klat esošajiem.

Saproto,Varbut kaut kur GIGN.Lv ir raxtiits Kā uzlikt,Bet es esmu galigs :superlol: [iedodat kaut vai man linku,vai iekopejat to textinju] tpec cilveki mīļie,Lūdzu palidzat

es Nespeju uzlikt jaunus Heroes...Please PaliiGaaaaaaaa :rolleyes:

P.S Jau ieprieksh milzigs paldies

Link to comment
Share on other sites

Iemet visus savus noka4aatos Hrosus plugins mapiitee,kur stav visi plugini,tur atradisi arii jau esoshos Heroes :) Peec tam ieej config mapiitee un tur ir fails plugins-shero,tur pieraksti klaat visus jaunos Heroes nosaukumus un viss!!! :) Edited by Alviic
Link to comment
Share on other sites

Sheit vinji jaliek ---> addons/amxmodx/plugins

Extraktee un samet iekshaa,peec tam plugins-shero failaa pieraksti klaat visus vinju nosaukumus...!!

P.S.10lvl ir baigi maz :D uzliec vismaz 20 or 30..

Edited by Alviic
Link to comment
Share on other sites

XD' timestamp='1181486580' post='217062']Sveiki.

Es nesen uztaisīju SuperHero serveri kurā ir 10leveli.Taču tas sāk Besīt.Nokačāju sakumā casperu(lai pastitos ka ir)

Taču beigas sapratu ka esmu TāC Lame kas nejeedz Uzlikt tos Heroe's klat esošajiem.

Saproto,Varbut kaut kur GIGN.Lv ir raxtiits Kā uzlikt,Bet es esmu galigs :superlol: [iedodat kaut vai man linku,vai iekopejat to textinju] tpec cilveki mīļie,Lūdzu palidzat

es Nespeju uzlikt jaunus Heroes...Please PaliiGaaaaaaaa :rolleyes:

P.S Jau ieprieksh milzigs paldies

iesaku izdests superhero serveri nekur talu vinsh netiks jo ir pietiekoshi daudz jau vini + uztaisi kadu normalu cs serveri nevis ar sabaztiem pluginiem pashma labak bus ar serveri!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...