Jump to content
GIGN Forum

Darbs Vasara ?!


rigaslauvas
 Share

Recommended Posts

varu piedaavaat straadaat aldarii : multipaku pakotaajs vai arii attarotaajs ( smiekliigs nosaukums) dienaa ja normaali vicina var nopelniit 20ls, var straadaat nakts mainjaa, bet nu arii reekjinieks ka slodziite buus liela, tieshi pirms jaanjiem vispaar buus vaaks, bet pikji var labu sakasiit.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taaatad viena specialitaate multipaku pakotaajs. : jaapako multipakas taas kuras peerk veikalos kur iekshaa ir 4 ali :) , cik es zinu tad panjem kartona plaaksniiti uzliek 4 alinjus aiztaisa kartona plaaksni un taa visu dienu, atskjiriibaa cik sapako tik arii maksaaa.

attarotaajs : staav pie kasteem ar tukshaam pudeleem kuras skjiro un kraamee, cik saskjiro tik maksaa.

darba laiks itkaa ir pilniigi briivs, bet nu nemaaku par to teikt jo vasaraa diezvai kaadam ljaus tur pasham uz savas galvas darba grafiku plaanot .

vieta : apskaties uz alus pudeles aldara : Tvaika iela 44 , tas ir sarkandaugavaa, no riitiem naak darba autobusi no zoljika, imantas, centra, purchik un varbutu veel no kautkurienes.

Link to comment
Share on other sites

ĒĒĒĒŪŪŪ ..

Izlutināts ? Hm, kāpēc izlutināts ? Tāpēc, ka es vēlos strādāt darbā, kur nav jāģērbjas kā bomzim ( haha ), kur labi maksā n' so on ? Man tas šķiet diezgan normāli.

fyi man bija piedāvājums strādāt stroikā, kuru arī nenoraidīju līdz parādijās vieta Parex man, bet Rimi ir nožēlojami, sorry. :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Izlutināts ? Hm, kāpēc izlutināts ? Tāpēc, ka es vēlos strādāt darbā, kur nav jāģērbjas kā bomzim ( haha ), kur labi maksā n' so on ? Man tas šķiet diezgan normāli.

fyi man bija piedāvājums strādāt stroikā, kuru arī nenoraidīju līdz parādijās vieta Parex man, bet Rimi ir nožēlojami, sorry. :ermm:

Labi izlutinats varbut neesi...

Bet ko vairak vajag tadam 14 gadigam puikam? vinjam pietiktu ar to pashu...

Pats stradashu Ķekavā alga - lidz 350Ls menesi

Link to comment
Share on other sites

:D

keda... nebraukshu es tev paklaj. darbs ir pie kisezera pie jaunciema. var aizbraukt ar autobusu. Ja man jabrauc tev pakal un javed tad tas tacu ari man maksa laiku (kuru es negribu pats teret un celt), tapec ari mekleju kadu, kurhs stradat.. =)

Beefs

mauciba worm aizac to sudu qioc ekdit es vienmer speizhu add reply un padirshu savu editu bledj.. :(

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Beefs

mauciba worm aizac to sudu qioc ekdit es vienmer speizhu add reply un padirshu savu editu bledj.. :(

Cik tu maksā? Tas ir uz jelgavas-rīgas šosejas ja?

sorry par doublepost!

Edited by keda2222
Link to comment
Share on other sites

pašlaik man vēl nav darba, bet pēc izlaiduma jāsāk tāds meklēt. nu, patiesībā, ilgi jau nebūs jāmeklē, jo man itkā jau ir 2 piedāvājumi: 1) strādāt pie senča brālēna tipogrāfijā(cik zinu, maksās normāi, tikai man nav ne jausmas, kas man tur būs jādara); 2) strādāt kaut kur pie klasesbiedra senča(250 Ls mēnesī). protams izvēloties 2.variantu, vasaras beigās mana mugura varētu būt diezgan sajāta. bet nu whatever, naudu, ko uz Jāņiem nodzert taču vajag :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

sorry par doublepost!

nee.. tas ir aiz sarkandaugavas un no centra jabrauc ar 11 autobusu! ;)

Es labak gribetu maksat par padaritu. piem 6ls par kvadratmetru pielikta regipsa pie gulbuves. man vajag 60 kvadratmetrus leja un augsha ari laikam. un protams ir ari citi darbini! ;)

BEefs

Link to comment
Share on other sites

straadaasu pie senca SIA Krustpils celu buuve !!

neiesaku iet uz kautkaadu celtnieciibu ja tew ir 14 g ( caliem tu nepatiks ja tu neko nejeedz viniem nepatiks ar tewi cakareeties lai iemaaciitu kaa spakteleet vai kraasot ) ja maki tad visas durvis tew valaa !! :D ja nemaaki ej uz lielveikalu un liec gurku burkas plauktos !! :D

Link to comment
Share on other sites

PS - Man piedāvāja strādāt Rimi par to seštaku, kas iznēsā pa plauktiem visādu staffu, bet KAMOON, es nezinu cik zemu jākrīt, lai tādā vietā strādātu, ja kāds draugs mani tādā vietā ieraudzītu, es vairs nevarētu nevienam acīs rādīties.

no offence.

ps - post tēmēts uz EDZHA

Rimi noteikti visi stuuri aizsisti kur paraudaat, un ja tavi draugi tevi ieraudziitu rimi sarkanaa maikaa noteikti no EMO paarveestos par hipijiem no smiekliem :thumbsup:

P.S. Uz vasaru atradu darbu "AM Furnitūra"

oj aizmirsu No Offence. :muahaha:

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

P.S. Uz vasaru atradu darbu "AM Furnitūra"

oj aizmirsu No Offence. :muahaha:

Tas tik bija fleims. :faaak: you hurt my feelings little friend .. :(

for mods - šis posts ir tikpat liels spams kā qoutotais posts. btw ..

Link to comment
Share on other sites

reaali bija 2 iespeejas aizgaaju uz tresho! XD

kr4 1 bija iet restaureet meebeles, bet taakaa tur maksaaaja MAZ, tad nedereeja,

otraa bija tas pats rimi! :D vnk negribeeju! tad izdomaaju ar senci kopaa celt pirti vienam biezam chalim, taakaa tagad tur rukaaju un esmu apmierinaats! :)

pee. es. jebkuraa gadiijumaa ieteiktu iet celtnieciibaa! :)

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

:)

nu tā, tagad tāds puspagrimums. 6 dienas nostrādātas . 5 dienās vispār nekā nav. cilvēku maz, vai arī jobani skandināvi. zato kad pirmdien aiznesu un Maybach NECAURŠAUJAMO limuzīnu kafijas tasīti LB īpašniekam man 50 atstāja B)

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...