Jump to content
GIGN Forum

Cs2


radler
 Share

Recommended Posts

hmm. izskataas, ka te tomeer ir dazhi labi HL cieniitaaji. cool2.gif ja kas, man ir pagaajushaa gada e3 muuvijs labaa kvalitaate .mov formaataa; 519 MB. gan jau nav tik labs, kaa shis te jaunais, 664 megabaitiigais, kuru es pats vel neesmu dabujis 'aatraa' arzemju konekshona un lielaa pieprasiijuma deelj, bet jebkaadaa gadijumaa arii video ir ljoti roxoriigs un katram ieteiktu to redzeet. esmu gatavs jebkuram ar mdsl aizmest vinju kaadu nakti, simply contaKt me @ #gign.

macho: tapec jau valve teica, lai nespele to nozagto alfu, pre-betu, source vai vienalga kaa to sauc, tas sabojaja iespaidu par speeli un vinji negribeeja, lai cilveeki nodomaa ka buus kautkaads chikenshits. HL2 vienkaarshi nevar buut suuds, tas ir pret visiem dabas likumiem. HL2 buus vieniigais kas var cinities ar d3, un vot taa savukaart buus visgraujoshaakaa suspense-fps speele, kadu vien mees, nozheelojamie mirstiigie esam redzeejushi. w00t2.gif

nu bet HL2 man tapat patiks labak, jo vismaz to es vareshu spelet un tur bus labaks geimplejs (i sink so ) naughty.gif

Gordon Freeman lives!

images2.jpg

Link to comment
Share on other sites

lol, cmdr, vai zini, mees tomeer nedziivojam utopiskaa piraatu briinumzemee, kuraa ir zinaams, kuraa datumaa speeli varees nokachaat no warez saitiem vai dc++, kameer veel izdeveejfirma nav nolikusi tieshu datumu (pat ar meenesha precizitaati nav), kad speele iznaaktu.

zheel protams, bet man vienkaarshi naacaas sagraut tavus nomoda sapnjus. piedod, ja vari images2.jpg

Link to comment
Share on other sites

jopcik, copcik; tokeniit vareetu.. paldies, tieshaam!

man ir zinaami vieni vechi tepat Riigaa, kuri veic shitaadas lietas, viens draugs jau pie vinjiem kraasoja kasti; mosh vareetu ar vinjiem sarunaat, ka kopaa uztaisam taadu lietu. tieshaam buutu gatavs nedaudz parveidot savejo kompiiti, visdriizaak jau tikai nokraasot..

HL2 klinsho.

Link to comment
Share on other sites

apmeeram (nesolu neko LJOTI preciizu) es vareetu meegjinaat pastaastiit...

viss var mainiities, jo no vienas puses, valve vienmeer ir centusies padariit speeli peec iespeejas mazaak resursu prasoshu, bet no otras puses- iespeejams, ka vinji tagad speeli arvien vizuaali uzlabo, un taapeec varbuut vajadzees kautko vairaak.. enivei.

CPU: 1,5 GHz Celerons / 1 GHz P4

RAM: 384 MB (ies uz 256, bet daudz labaak buutu 512)

Video: GeForce3 Ti / Radeon 8500+ (ar videokarteem ir vislielaakaas neskaidriibas, bet es zinu, ka valve's dzheki teica ka ies pat uz rivaTNT2. optimaali jau protams buutu geforce FX seerija vai 9500+ radeoni)

HDD: man nekas tieshs nav zinaams, bet minu, ka spele bus uz 4 CD - domaaju ka kaa minimums buus 3 GB uz cietaa bez swap faila.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...