Jump to content
GIGN Forum

Nu Sis Varetu But Mana Movie Iespejamais Sakums/ Trailer


Zorg`s
 Share

Recommended Posts

Tatad esmu izveidojis savam movie sakumu/ievadu! Sis varetu but 1 no variantiem + vel pilnvedosu lai labi saskanetu jau ar toposo movie ;)

Ceru ka patiks!

SEIT var noladet, un noskatities!!!

P.S. IESAKU NOLADET, BUS LABAKA KVALITATE - LABAK SKATAMS!!!! ;)

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Lietas, kuras vajadzētu labot:

hud_saytext 1 ,

net_graph 0 ,

vajag rāmīti pa virsu hltv borderiem ,

+ kļūdas tekstā!

Vajadzētu kautko interesantāku tieši intro, nevis tikai braukāšanu pa mapēm, vairāk ekšn!

Link to comment
Share on other sites

Atkal saakums ar stulbu tekstu - "There`s a game"... Veel uzraksti - "There`s a prophecy. An uuberprofakingnuub will born to change CS fo evāāāā!!!11!!1!!"

Arii taadi muuviji, kuriem nav saakuma ,piemeeram, saturday nigh show vai kkaa taa, man nepatiik.

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:

Edit : Vai tad http://ivars211.filer.lv/MOVIE/file-zorg_first_movie.wmv.htm#ftop nav tavs pirmais movijs?

Ir a kas?

1. Visas fignas nosegs ramits, kuru es nemaku uztaisit, bet gan jau manam smadzenem pieleks...

2. Kur ir kluda texta, varat ludzu izlabot un kaut ko ieteikt ( angluvalodas zinasanas ir normalas, bet ne idealas)

3. Rusty, tagad vismaz atceresies katru reizi to kasti, kad spelesi de_nuke mapi :D

4.

bish besii, ka visi baigi saaka ar tiem suuda traileriem, sviests kaut kaadam fragu muuvikam nevaig traileri, protams, ja CS nav tava dziive! man nepatika, garlaiciigs sry chaliit! 4/10
Par tiem fragiem ir ta ka ir - vienam patik, otram ne :)

5. Ludzu, es butu loti pateicigs par idejam + kludu labojumiem!

P.S. Es kriteriju uznemu ta - Ejat jus visi... Par gaumi nestridas, bet es pienemu visas idejas!

EDIT :

Njaa sitas veel labaaks smuki hs csdmaa
Tu esi divains :thumbsup: Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

blin baigais texts "there is a game" "named CS" lol vnk lol kaads sakars? tur ir speele kas saucas cs? vispaar speele saucas counter-strike! vareeji kaut ko kas peec kaut kaa arii izklausas nevis shitaadu murgu!

vareeji uzrakstiit, kaa sauc muuviju kas tur speelees, beigaas kad iznaaks un taadas lietas!(taa buutu jaabuut normaalaa treilerii)

pee. es. jonass es izsaku savu viedokli taapat kaa tu!

EDIT: sry par kljuudinju, vnk steidzos, rakstiit un domaaju, ka taa nebuut nmav vieniigaa kljuuda, bet domu jau tu saprati!

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...