Jump to content
GIGN Forum

Un šitādiem Nelīodzsvarotiem Cilvēkiem Jūs Dodat Admin_rights Uz Serve


ArchSlayer
 Share

Recommended Posts

BAN] Iemesls banam: mudaks

BAN] Bana terminsh ir peec 0 dienam 0 stundam 5 minutem 0 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: Tev ir banaans (id279910), vairaak informacijas konsolee

Kicked :Tev ir banaans (id279910), vairaak informacijas ko

Admin nick: Ko[R]n

Izkickoja tāpēc, ka pēc savas nāves kko lamājās mikrafonā, ka viņa nošāvējs ir ***, uz ko es viņam pateicu pretīm, ka jāskatās apkārt.

Par ko arī dabūju banu. lai arī tik uz 5 minūtēm, bet tik un tā tādus ākstus ar tiesībām neatbalstu.

Link to comment
Share on other sites

LOL

Situācija:

Es dzirdu ka viens italy_gign aizskrien uz T bāzi, es klusām no tirgus izeju caur tuneli un eju nevis viņam pakaļ, bet lecu augšā pa kastēm, domāju, ka viņš apgāja apkārt!

Šis izrādās bija noslēpies bāzē un nošauj mani mugurā!

Es viņu nosaucu par pidiņu, kurš sēž bāzē.

Un šitas sūdzības rakstītājs uzdirš man ka es esot bļe mudaks un vēl kaut ko, ka jāklausās (1/2 km līdz viņu bāzei) ka viņš tur esot!

Dzirdēt neko nevarēja!

Nu tad es viņu izkikoju!

Link to comment
Share on other sites

Tu vari pūst pīles kam gribi. Bet mēs abi zinam kas tur patiesībā bija.

A tas banāns mani neuztrauc. Tikai tādi džeki kā tu ir pelnījuši sūru likteni. Un gan tā arī būs.

Ahahahahhahahahhaha!

"Mēs abi zinam", "mani neuztrauc" "sūrais liktens" :superlol:

Nu nozviedzos! :DD

Link to comment
Share on other sites

man par korn neko sliktu nav neko pateik,normaals admins,prot kompotenti riiloties atbilstoshaa situaacijaa,un nekad nekompotentas riiciibas no vinja puses nav maniitas,tapeec domaaju ka kiks ir atbilstosh

edit:vispaar banam uz 5 min.lai rakstiitu suudziibu ir jaabuut personiskam iemeslam

Edited by l33t
Link to comment
Share on other sites

Tas izklausisies divaini, bet pareizie cilveki sapratis:

Ja Jurko butu mans draugs, peec shii es vinjam uz kadu periodu apgrieztu xb tiesibas.

Enivej, fakts ir tads, ka shis nav pirmais tamlidzigais gadijums-man vispar kaut ka shkjiet, ka Tu, Jurko, biku pa traki uztver CS speeli un parak daudz streso par siikumiem. Uz to jau noraada tava (nenoliedzami jau feinaa, bet tomeer) stresainaa speeles komenteeshana pa mikrafonu. Pie tam vispar es jau te vienaa poustaa nesen paudu savas vadlinijas - ja vien netiek atkartoti palaista mute tieshi uz adminu, neko vairak par gagu nevajadzetu pielietot. Velreiz pateiksu - sis ieteikums attiecas uz visiem sarkanajiem adminiem.

P.S. Tas, kaa visi ziepeejas Jurko ir vnk PSC. juus visi l33ti un r4zri varat aizvert un savas domas paust citur :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...