Jump to content
GIGN Forum

Medībās


samuray
 Share

Recommended Posts

Te nav galiigi ne skill ne fun, es noperku krutu bisi ar scope, kas velk tuvumaa lidz 500m un shauju kaa mazais :)

Kur paradaas skills, tas ir shaut pa skrienoshiem vai nakti esoshiem zveeriem. Piem. forshi ir nakti sedet sleepnii un klausiities, kad vinja naak un tev jabuut klusam, klusam un tad tev ir 4taa dala no sekundes lai iespiestu gaismu vinjas virzienaa un 6taa dala no sekundes lai izshautu, luuk te sekundes laikaa paradaas tavs skills :)

A shitaa shaudishanas domata prieks bagatiem turistiem, kas juutas baigi kruti noshaujot neaizsargaatu cuuku, un tad lielaas majaas, kaadu medijumu dabuujis. Ne tur ko lielities ne meeriities, ieiej tirguu un nopeerc galu labaak .

Nezinu iistos apstaklus,kaa viss tur notika, var buut tu shaavi braucot mashinaa, vai tev vajadzeeja telot kruumu 100m garumaa, bet neekads mednieks no shitaa video nesanaak, ja nu vienigi ja attalums bija >300 m,tad protams var redzeet, kad shaut maaki. It kaa nav pirmaa cuuka, bet varbut iepriekshejeas tapat tika noshautas + veel vinjas bija baraa, respektiivi iespeja netrapiit ir nereaala un taa kaa cs aims tev labs, tad vajadzeja trapiit :D:rolleyes::whatever:

Varbuut es kluudos, tad izlabo mani.

īstenībā pa nakti ar mākslīgo gaismu nevar medīt

ar manu bisi atļauts šaut līdz 50m, bet es nošāvu uz 60m, bez scope

kopā esmu nomedījis 4 cūkas, 2 uz gaidi - stāvošas, 2 dzinējmedībās skrienošas.

un ja tu domā ka šaujot barā netrāpīt nav iespējams, tad tu smagi kļūdies, jo trāpot pa kāju, pa dibenu vai zarnām cūkas nemirst, un arī nebūtu labi nošaut sivēnmāti

tāpēc notēmēju pa vienu un tieši tur trāpīju

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dā. jā tāds fans, ja optika ir virsū. galīgi garam. es reizēm pa laukiem pašaudos pa putniem. nav nemaz tik viegli ar nobliezt zīlīti vai strazu no kādiem 30 - 40m. vispār baigais azarts skriet pakaļ un pamanīt kokā, bet pēctam gan nav forša sajūt, ka kautkas novākts.

stirnu sašļiks labs - iesaku nomedīt un pameiģināt.

samuray kurās vietās medī? mby pazīsti tādu Igauni ? sirms ar bārdu un kopa ar savu dēlu medī?

Link to comment
Share on other sites

ar manu bisi atļauts šaut līdz 50m, bet es nošāvu uz 60m, bez scope

kopā esmu nomedījis 4 cūkas, 2 uz gaidi - stāvošas, 2 dzinējmedībās skrienošas.

un ja tu domā ka šaujot barā netrāpīt nav iespējams, tad tu smagi kļūdies, jo trāpot pa kāju, pa dibenu vai zarnām cūkas nemirst, un arī nebūtu labi nošaut sivēnmāti

tāpēc notēmēju pa vienu un tieši tur trāpīju

Shavaam mes naktii ar gaismaam ar visaam atlaujaam :)

Tavu precizitaati es neapshaubiiju nevienaa vietaa...., bet vnk meginaju paskaidrot kapeec viss shis ir tik leeti, malacis ja esi noshavis uz gaidu un dzineejmedibas, tas ir tas ko es uzskatu par medibaam, un tu esi lielaaks mednieks nekaa es, bet shitas viss ir tikai merishaanas, jo kaa jau teicu neuzskatu sho par baigo kruto deelu shaut pa stavoshaam, dienas laikaa, baraa esoshaam cukaam ;) Traapiit ir jamaak un pareizi jau tu teici kajaas vai vederaa neder, bet paljube sashautu cuuku peec tam var sadziit, ta ka ja tu traapi kadam no bara tev joprojaam ir labas izredzes vinju sadabut rokaa.

Paljube respect par taam ieprieksheejam 4 cukaam :thumbsup:, shitas mediijums ir bagatu turistu izpriecas upuris :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

nu IMHO tieši medības ar dzinējiem ir debīli, jo zvērus piespiež skriet tieši virsū lodēm.

labāk vienam gaidīt kaut visu nakti īsto momentu un nobliezt. Jā gaidīt un nekustēties, bet sagaidīt. ā nu jā sanāk jau snaipera-biksēs-kakātāja variants tā gaidot, bet tas ir daudz reālāk nekā dzinēju medības kur bars gaida kad otrs bars atdzīs zvērus tieši klāt

Link to comment
Share on other sites

vakar man bija psc piedzīvojums, gandrīz apčurājos

vakar vakarā ap pusdivpadsmitiem beidzu vaktēt cūkas un nokāpu no torņa. izdomāju aiziet līdz barotavai paskatīties pēdas, pieeju 20m attālumā un skatos man pretī cūkas nāk, ātri nokrītu zālē un guļu, dzirdu, ka cūkas pienāk pie barotavas un sāk ēst, paskatos - 4 sivēnmātes ar 16 sivēniem, sāku uz vēdera līst prom. tikmēr man no otras puses mašīna brauc pakaļ un cūkas sabīstās un sāk mukt prom uz manu pusi un kādus 5m man garām paskrēja... psc labais skats, nepaspēju tikai uzfilmēt

Link to comment
Share on other sites

Nu tieshi taapec samuray ar turistu izprieca , jo janoshauj noteikts skaits neaizsargaatu cuuku, to jau arii turistiem vajag :rolleyes:

A blee tas piedziivojums tev labs :D Mezhacuukas cik atceros ir tadi dzivnieki, kad ienem taisno liiniju tad bliezh, man vienreiz kuilis paskreja garaam 1 m attaluma, o bleeee vot tas bija miziigi >:O Un vispaar sivenmaates ar taadu skaitu sivenu ir ahuuuna bistamas, jo taas tev ir lielaka iespeja satikt kaa sashautu kuili. BEWARE :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...