Jump to content
GIGN Forum

Kaķi-nāve-cigaretes!


spyker-cs
 Share

Recommended Posts

Tātad man tāc jautājums.

Māsai piedzima mazi kaķīši,izdomājām paņemt vienu,bet problēma tāda ka patēvs pīpē kā skurstenis! Tātad vai kaķim nekas nenotiks ja viņš katru dienu elpos tabakas dūmus?

Link to comment
Share on other sites

Māsai piedzima mazi kaķīši,izdomājām paņemt vienu,bet problēma tāda ka patēvs pīpē kā skurstenis! Tātad vai kaķim nekas nenotiks ja viņš katru dienu elpos tabakas dūmus?

Vins nomirs, bet tu nekad neuzzinasi, kapec vins nomira, jo vinam ekspertizi neviens netaisis.. nu piem - vins nomirs pec 10 dienam... a paga... es vairak uztrauktos par tevi pasu - tu gan varetu atstiept katuss... omg tik pretigi -- dzivot piesmekejta dziovkli.. :(((

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Māsai piedzima mazi kaķīši,izdomājām paņemt vienu,bet problēma tāda ka patēvs pīpē kā skurstenis! Tātad vai kaķim nekas nenotiks ja viņš katru dienu elpos tabakas dūmus?

Tātad vai cilvēkam nekas nenotiks ja viņš katru dienu elpos tabakas dūmus?

Link to comment
Share on other sites

Mвsai piedzima mazi kaнорi,izdomвjвm paтemt vienu,bet problзma tвda ka patзvs pоpз kв skurstenis! Tвtad vai kaнim nekas nenotiks ja viтр katru dienu elpos tabakas dыmus?

Man tвds jautвjums! Tev фpis ar cigaretti zobos pa visu mвju staigв? Vai arо viтр domв kaнi тemt padыsз, cigaretti zobos un duj prom kkur! :superlol:

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

nз viтр vienmзr sзz savв istabв! kaнis mans un nekur prom neiet! Bet vinam istaba pei virtuvees un kaнi tak barot vajg :D

Ja tas kaнim nezзligi bojaas veseliibu, buus jatmet vecajam pipeet!

Nez var meginвt pa bieti iedot, bet ja iedodu pa stipru? :D Vзl kвjas atstieps :D

Edited by spyker-cs
Link to comment
Share on other sites

kamoon visur kaitee cigareshu duumi. Man piemeeram nesen atveda vienu kompi, kursh tjipa negaaja, beigaas izraadijaas ka kaads pie vinja smoljii un ventilaatoraa veidojas huinja kuras deelj baroklis nodega :) kautkaa taa.

Link to comment
Share on other sites

zīdītājs ir un paliek zīdītājs. vienam tikai plaušas ir mazākas, otram lielākas. mazākās, protams, nobeidzas ātrāk - secinājumus izdari pats.

ja tas būtu suns, tad varētu teikt, ka viņš ir ielikts gāzes kamerā, jo šādā veidā tas var zaudēt ožu un tad suns vairs nav suns, bet tas jau ir cits stāsts.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...