Jump to content
GIGN Forum

Varbūt Kāds Zin?


Recommended Posts

ir taada probleema, kad biezhi vien man serveris sleedzas araa (vnk peekshnji izlec "send" or "Don't send" un serveris izsledzas) vai ir iespeejams izdariit taa, ka peec katra errora, serveris automaatiski atkal iesledzas iekshaa? es atceros par kko taadu bija sheit runa, es mekleeju un neko neatradu :[

Link to comment
Share on other sites

Tev vispirms vaig parinstalet CS Tad uzliec pa jaunu serveri! pasties vai vel ta notiek ! ja vairs ta nenotiek! tad vis kartiba ja notiek tev kkas ar kompi mo6 suudigs procis vai rams vai I-net kkas tas nevaretu buut ka tev pasham liekas? man ar ta kadreiz bij :) Ieliku jaunu Proci parinstaleju Windows un Gatavs vairs taa nebij (windows parinstaleju jo bij pilna dirs a viirusu XD)

Link to comment
Share on other sites

inferno, - man ir Avira Antiviiruss

un parastais defoltais windows firewall, kas ir iesleegts.

gerik, - visu izmeegjinaaju. parinstaleeju windows, parliku 100 reizes serveri. tik un taa..

mazinjais, - pret exploitu crash(fix) faili man ir. un tas nav no crashoshanas..

un vispar es jums prasu vai ir taads fails, kursh automaatiski iesledz serveri atpakalj tad, kad vinjsh izsledzas.. :thumbsup:

Edited by ljaron
Link to comment
Share on other sites

un parastais defoltais windows firewall, kas ir iesleegts.

gerik, - visu izmeegjinaaju. parinstaleeju windows, parliku 100 reizes serveri. tik un taa..

mazinjais, - pret exploitu crash(fix) faili man ir. un tas nav no crashoshanas..

un vispar es jums prasu vai ir taads fails, kursh automaatiski iesledz serveri atpakalj tad, kad vinjsh izsledzas.. :thumbsup:

kaut kur bija, meklē

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ir tadz <_<

bet vinam tik viena problema, tu vinu vari lietot tik tad ja tev serveris stav konsules veida :?

bet cik zinu konsules veidz taka ir 100x lauzts un krekots vinu vis vieglak ir uzlaust :?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...