Jump to content
GIGN Forum

Project Drlv V0.3


Edgars2005
 Share

Recommended Posts

Jautri biggrin.gif Tikai nesaprotu, naxren uzdzīt kkadu augsto statistiku? Kāds apskatīsies manus neglītos foto, un tālāk? smile.gif

EDIT: labais, man statistika pa 6 pacēlās 31.gif

EDIT Nr.2: viens 4ubaka atsūtīja vēstuli, un izprašņāja, kas es esmu biggrin.gif + 12 gadīga beibe mani uzaicināja, ā, statistika pa 12 vēl pacēlās cool2.gif

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Jautri biggrin.gif Tikai nesaprotu, naxren uzdzīt kkadu augsto statistiku? Kāds apskatīsies manus neglītos foto, un tālāk? smile.gif

EDIT: labais, man statistika pa 6 pacēlās 31.gif

EDIT Nr.2: viens 4ubaka atsūtīja vēstuli, un izprašņāja, kas es esmu biggrin.gif + 12 gadīga beibe mani uzaicināja, ā, statistika pa 12 vēl pacēlās cool2.gif

Tik tiešām draugos var iet uzrakstīt kādu vēstuli, aizsutīt kādu sms ar reklāmu aizmugurē un tas arī viss..

Protams, ja esi tik pretiigs un negliits, kā raksti tad visticamāk Tu uz ielas arī nekas neizej un pārdesmit gadus neesi redzējis saulesgaismu. am i right?

Negribās ticēt ka 6 sekunžu laikā kopš tu iepostoju savu postu šeit tev statistika pacēlās par 18x, dzeks atsūtīja vēstuli un beibe uzaicināja - visticamāk liela neglītene, jo parasti jau skaistas meitenes neglītospīlēnus neaizaicina smile.gif

viss neko vairs neraksti ,neko negribu dzirdeet smile.gif bye bye!! gL negl;itais pīlēn!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...