Jump to content
GIGN Forum

Cs Grafika


Bucher
 Share

Recommended Posts

kr4 man kompim CSaa grafika ir tada nedaudz kroplaaka nekaa vajadzeteu buut, tada graudainaka, pretigaka! man majas ir 4 kompji, 2 laptopi, bet nu CS ir bijis uz visiem un uz visiem vieni un tie pashi setingi un uz parjiem ir norm taka jaabuut (tas kuram chakarejas ta grifka ir jaudigakais)!

skreenus nelikshu, vnk ja kadam ir bijis lidzigi vai zin kapec ta, tad pasakiet, paldies!

Link to comment
Share on other sites

Graudaini... Tu izmanto Software mode vai loti zemu izshkjirtspeeju.

Ja tev Options->Video->Mode

ir Software:

Lieto OpenGL, ja neiet tad Direct 3D, ja tas neiet, tad meklee display drivers jaunus ( ja tev vispaar ir 3D videokarte ).

Ja tev mode ir OpenGL vai D3D:

Nomaini Resolution, 800x600 buutu kaa minimums ko muusdienu cilveeks gribeetu, 1024x768 liec uz CRT monitora, 1280x1024 uz LCD.

Link to comment
Share on other sites

softwares nekads nav, ir OpenGL, D3D nelidz! nu es speleju ar 640x480, pameginaju uzlikt labakas, nu it ka normalak protams par to ir, bet ta pat vinjas ir krivakas nekaa jaabut un ar lielakam lagainak, kaut ka negribas mainiit izshkjirtspeeju ar kuru speleju 3 gadus! bet nu ne par to ir runa sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Tev gadījumā naw 16 biti ?

Ja ir tad nomaini uz 32

Es izmantoju 16-bit, 32-bit nav iipasha jeega, smoke varbuut labaak izskatas, bet tas arii viss. 16-bit ir taadi punktini visur, bet tos MAN ir gruuti pamaniit, uz smoke ir loti daudz punkini, tos viegli pamaniit.

Tev kad agraak speeleeji 640x480 nebija graudaina grafika?? Jauns monitors?

Piesleedz monitoru kuram ne4akareejas grafika.

Nav laiks jaunai videokartei??

P.S. vai nav ar 640x480 atpaziit ienaidniekus no distances bik pa gruutu??

Link to comment
Share on other sites

ne nav smile.gif visu var pamanit

ar bitiem ar tam nav sakara, video karte ar it ka normala, nekas nenak prata kas par problemu, izstas ka nevienam nav bijis...

nu ja, bij aizdomas ka varetu but ar monitoru saistiits, bus vien jasanjemaas un japierubij otrs

njaa, vaina monitoraa, it ka kaut kads LG, nez vai vinji tik sudigi

nu ja zinama vaina tad mosh kads var ieteikt ko varetu darit iznjemot jaunu monitoru smile.gif

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

kr4 man kompim CSaa grafika ir tada nedaudz kroplaaka nekaa vajadzeteu buut, tada graudainaka, pretigaka! man majas ir 4 kompji, 2 laptopi, bet nu CS ir bijis uz visiem un uz visiem vieni un tie pashi setingi un uz parjiem ir norm taka jaabuut (tas kuram chakarejas ta grifka ir jaudigakais)!

skreenus nelikshu, vnk ja kadam ir bijis lidzigi vai zin kapec ta, tad pasakiet, paldies!

Liidziga situacija mna ari ta ir bijis pec windowa parinstalacijas tieshi cs'a man negaja optionos OpenGL versija smiliez.de_2469.gif bet vairs man tas pc naw un neko es tur nezidariju taka nezinu ko tev var ieteikt thumbsup.gif

post-17-1180100699.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...